Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Almanyadan Aldığım Yeni Kaskım Ve Yeni Eldivenim

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar ; Aaaa bu çok güzelmiş ama pahalıymış be :/ demeden işte bu ! Bunu Beğendim ! bu benim olmalı dediğim KASKIMLA ELDİVENİMİ ALDIM

Ürünleri internet üzerinden Almanya'dan Aldım.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaskı denemeden nasıl aldın ?

-Ülkemizde aldığım kasktan olmadığı için olsada Airbagi olmadığı için ; Kafa bedenimi ölçüp sipariş verdim.55-56 Small ve beden ölçüm 56 İdi.Profesyonel yarış kaskları %15 oranında esneme yapacağı için + balakvala takıcağım için bunları hesaplayarak Small aldım.Kask kafayı biraz sıkmalıdır ki 280 300 gibi hızlarda sallanmasın , alttaki aparat gırtlağımıza baskı yapmasın.Airbag için hava dolumunu hesaba katmadım şişirince baya sıkıcak sanırım

Eldiveni denemeden nasıl aldın ?

Eldivende ülkemizde yok Spidi Penta diye bir model var bir alt modelidir CARBO 3'ün ve 559 Tl gibi korkunç bir miktarda satılmaktadır.Daha önceden kullandığım eldiven bedenine göre aldım.Eldiven bedeni avuç içinin enine göre ölçülür.8Small/9Medium/10 Large gibi gider

Ürünleri Özel Kargo Şirketi olan DHL'ye getirttim 180 Lira depo ücreti ve 40€ Kargo Ücreti vardı.Ayrıca ürünler için gümrükte Almanya AB üyesi olduğu için %18 Vergi Ödedim.Bu oran AB üyesi olmayan ülkelerden %20 civarında alınmaktadır
    Kaskın %38 ve Eldivenin %29 İndirime girmesiyle ürünleri almam bahanesi oldu Tulumuma uyumlu olsun diye Eldiven ve Kaskı o yüzden seçtim.SPİDİ Set Yaptım

Bu Arada : 4 aylık maaşımı rahat yedim bunlarla Motor işi zevk işdiir.Motordan soğumak istemiyorsanız Kaskta, giyimde , kuşamda fiyatına bakmayınız beğendiniz mi ! alın o kadar.İsteyen olursa çok daha detaylı fotoraflar çekip koyabilirim.Fikir vermesi açısından yüzeysel olarak fotorafları çektim

RESİMLER --

KİTAPÇIKTAN AİRBAGİ ÇEKTİM/Kaskın astarlarını çıkarmaya üşendim Ayrıca Vizörü çok iyi oldu

Ercument, SniqerTreaz, hellboys ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung Comet
    Hocamm çok beğendim kaskı yaa Spidi CARBO 3 Spidinin son eldiveni değil mi 700 lria cavarında demi ?

Elindeki eldiven sendekinin aynısı ? Botun ne marka peki oda mı aynısı
    Tehlikeli olan iki teker değil | Bakış açısıdır

yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    Hayırlı olsun kardeşim Allah güle güle kullanmayı Nasip etsin.
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    güle güle kullan kask özellikle şahanee :D yanlız 4 aylık maaşımı yedim demişsinde .. biz senin maaşını bilmediğimizden hesaplayamadık :D kaskın fiyatını sölermisin ?
    elit motogaraj

Alıntı SniqerTreaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocamm çok beğendim kaskı yaa Spidi CARBO 3 Spidinin son eldiveni değil mi 700 lria cavarında demi ?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...45843615_o.jpg

Elindeki eldiven sendekinin aynısı ? Botun ne marka peki oda mı aynısı
    CARBO 3 ün de bir üstü var diye biliyorum.Botumda Aynısı ama SIRF Siyah olanı Ayakkabıda beyaz hemen kirleniyor.Yerden sıçrayan aptal saptal çöpler.Yazın asfalt erir yapısır kalır o yüzden Beyaz tercih etmedim.Kaskın Siyahı ve tulumumdaki siyah bootuma uyuyor ayrıca beyaz/siyah gülen suratlı sliders'te alıcamda 150 lira civarında içim elvermedi sliders'e o kadar para vermeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan kask özellikle şahanee :D yanlız 4 aylık maaşımı yedim demişsinde .. biz senin maaşını bilmediğimizden hesaplayamadık :D kaskın fiyatını sölermisin ?
    Maaş söylemeyimde Kask depo ücreti kargo gümrük vs 4 ay gitti benden / Kask %30 İndirimli olup sınırlı adet üretilmiş replicadır.630€ gibi bir fiyatı vardır.Airbagli olmayan modellerinde bu görsel yok standart beyaz/siyah var.Airbagsiz olanlar ise 413€ civarında birşey

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı yakamoz7795 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim Allah güle güle kullanmayı Nasip etsin.
    Teşekkürler

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çaldırırsan da çabuk bulursun :D , Şaka bi yana kaliteli malzeme almakta ayrı bir zevk. Hayırlı olsun.. güle güle kullan.
    Birde asgari ücret ile mi aldın. Yoksa Özel bir şirkette € olarak mı maaş almaktasın
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaldırırsan da çabuk bulursun :D , Şaka bi yana kaliteli malzeme almakta ayrı bir zevk. Hayırlı olsun.. güle güle kullan.
    Birde asgari ücret ile mi aldın. Yoksa Özel bir şirkette € olarak mı maaş almaktasın
    Ne asgeri ücret nede € Çaldırmak deyiminden kastın ben nereye gitsem kaskım yanımda gelir.LS2 gibi falan motorun arkasındaki fileye koymam.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende 3 tane LS2 var. Açılır, Kapalı ve Cross ama daha hiç birini motor üstünde bırakmadım ;)
    Bu marka ve fiyatı ile alakalı bir durum değil. Kullanıcının malzemesine verdiği değer ile ilgili. Senin malzemeler bende olsa herhalde koyduğum yerede dikkat ederdim.
    hani cafede falan masadan düşmesin diye
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne asgeri ücret nede € Çaldırmak deyiminden kastın ben nereye gitsem kaskım yanımda gelir.LS2 gibi falan motorun arkasındaki fileye koymam.
    Hacı güle güle kullan da, anlamadığım LS2 kullananın yanında gelmiyor mu kaskı? Demek istediğin şeyi anlamadım?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı güle güle kullan da, anlamadığım LS2 kullananın yanında gelmiyor mu kaskı? Demek istediğin şeyi anlamadım?
    Hocam ülke olarak kask'a önem vermediğimiz için dedim.LS2 adam takmayı bırak çalınsın ya banane modunda onu demek istiyorum.
    dreamkiller bunu beğendi.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    HAYIRLI OLSUN kaskta ingiliz bayragımı var okadar para vermişin ama bayragı olmasaydı derim

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI OLSUN kaskta ingiliz bayragımı var okadar para vermişin ama bayragı olmasaydı derim
    O bayrak için aldım Ayrı bir hava katıyor takım taklavata.

Motosikleti
    Hyosung Comet
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CARBO 3 ün de bir üstü var diye biliyorum.Botumda Aynısı ama SIRF Siyah olanı Ayakkabıda beyaz hemen kirleniyor.Yerden sıçrayan aptal saptal çöpler.Yazın asfalt erir yapısır kalır o yüzden Beyaz tercih etmedim.Kaskın Siyahı ve tulumumdaki siyah bootuma uyuyor ayrıca beyaz/siyah gülen suratlı sliders'te alıcamda 150 lira civarında içim elvermedi sliders'e o kadar para vermeye
    Sliders şu dizdeki olan şey mi
    Tehlikeli olan iki teker değil | Bakış açısıdır

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Hangi siteden aldın? Bende aynı eldivenden almak istiyordum.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    çok güzel hayırlı olsun bu arada vizörü sen ayrı olarak mı aldın

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Çook fazla beğeeendiimm Güle güle kullan
    ErknOzyurt bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamın huyu o kardeş. Düşük cc motosiklete binen adamı aşağılar. Bu motorcu değil der. Büyük motor kullanıp da yavaş gidene demediğini bırakmaz. Hakkını vermeyeceksen ne den alıyorsun falan filan. Maddi imkanlardan dolayı ucuz ekipman kullananı şekil A daki gibi aşağılar. Can çıkar huy çıkmaz demişler ya, doğru valla. Sevgiler..
    dreamkiller, vlknsyrn, alp_tunay ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hornet 650
    Hayırlı olsun Kakını çok beğendim, çok güzel güle güle kullan keske o saçma bayrak resmi olmasaydı daha güzel olurdu.

Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel hayırlı olsun bu arada vizörü sen ayrı olarak mı aldın
    Evet 79€ kampanya vardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çook fazla beğeeendiimm Güle güle kullan
    Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adamın huyu o kardeş. Düşük cc motosiklete binen adamı aşağılar. Bu motorcu değil der. Büyük motor kullanıp da yavaş gidene demediğini bırakmaz. Hakkını vermeyeceksen ne den alıyorsun falan filan. Maddi imkanlardan dolayı ucuz ekipman kullananı şekil A daki gibi aşağılar. Can çıkar huy çıkmaz demişler ya, doğru valla. Sevgiler..

Ne alakası var canım kardeşim.Ben o lafları aile geçindirip yada zor imkanlarla okuyan öğrencilere vs demedim ki ! Adam alıyor 1.5 TL bekar kask takmıyor , takıyorsada ls2/wiwi ben bu adama söverim kardeşim.Bu motorcu değil kısmına hala katılıyorum benim için CBF 150 / tvs / ybr kullanan adamı motorcu saymam için Kaskı,tulumu tulum yoksa ceketi,eldiveni olacak.Kar eldiveni vs takarsa ben gene saymam o adamı benim huyum bu ! Kar eldivenini geçtin ben kurye harici YBR/CBF/TVS ye binip kask takan daha görmedim.Sen onlara motorcu demeye devam et ben demem o kadar.Bu konuda hala bu görüşümü devam ettiriyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Kakını çok beğendim, çok güzel güle güle kullan keske o saçma bayrak resmi olmasaydı daha güzel olurdu.
    Tulumuma uyumluu :O Hoşuma gitti benim
    hellboys bunu beğendi.

Alıntı bardaktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi siteden aldın? Bende aynı eldivenden almak istiyordum.
    Revzilla 330€ civarında sanırım suan

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)