Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sibirsky Extreme 2012 ADV

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    namk ve Tolga Can bunu beğendiler.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Motoru çamuru falan geçtim de , üstten 3. Resim nedir öyle sen neden böyle şeyler ekleyip ah çektiriyosun bize ?
    Yola çıktığında değil vardığında övün ....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Hayatın içerisinden bir kare oda Link ten gezinin tamamına bakmanı öneririm,170 küsur sayfa
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Mytap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru çamuru falan geçtim de , üstten 3. Resim nedir öyle sen neden böyle şeyler ekleyip ah çektiriyosun bize ?
    çadır reklamı gibi
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben taşınıyorum. Güzellikler ülkesine gidiyorum. Doğayı da motorları da çok sevdim. Artçı beni bitirdi. Bileti geri iade edeceğim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Kardeş bu forumda böyle şeyler paylaşmak yasak
    şöyle güzel bi cg fotosu koyda gönlümüz açılsın
    [B]King is back baby!King is back![/B]

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bunu görünce moğolistanda çektiğim aşşağıdaki foto aklıma geldi...

ANGARAJ

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    adamlar yaşamayı biliyor. ve Maddi sıkıntı yok diye yorumluyorum.

Adamlar orta yaşlarda dolanmaya başlıyorlar. Alman bi adamda 88 yılından bu yana G serisi bi Mercedesle geeziniyordu ya (Google'de araştırın)

Yani gavurda para mı çok dert tasa mı yok.
    Ülen bizim Memleketimizde 22'li yaşlara (Üniversite bitim yaşları) geldinmi ailen bakar gözünün içine etraftakiler bakar ne yapcak nereden para kazancak diye. yahu geçen senelerde yazın bi hafta sahil gezisi yapayım dedimde "Napcan sahili adam gibi otur dükkanının başında evlenecen para kazan neidü belirsiz sahillerde gezip duracan" diye tüm sülale saldırdı.

Bilgisayar Programcısıyım. şu meretin tepesinde hafta sonları 7-8 saat kaldımmı babam gelirdi tepeme "yinemi oyun oynan" "Yok baba site yapıyorum işte 3D Max çiziyorum vs" "Yok yok ne çizgiler oyun oynuyon işte" der giderdi. Ya monitörü kapatırdı yada elektriği kapatırdı e elin gavuru (Zukerberk) babasının garajında facebook kodlar bizim aile yada eşdost bilgisayarın tepesinde oturmaya karşı
    Hanımlar yada eskiden kızlar bile bilirsiniz mesaj atarlar 8-10 dakika cevap gelmesin bağrış çığrış aranmaya kalkarlardı.
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)