Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

250-500 cc.arası motosiklet tavsiyesi :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bir gün benimde böyle bir tavsiye isteyeceğim,hiç aklıma gelmemişti

Yarın sevgili BMW R 1150 GS mi satıyorum.Motosikletsiz kalacağım için iki gecedir gözüme uyku girmiyor.Sanki sevgilimden ayrılıyor muşum gibi me geliyor.

Artık yaş kemale erdiği için ve çeşitli rahatsızlıklarım dan dolayı BMW bana ağır gelmeye başlamıştı.

Şimdi her ne kadar BMW nin boşluğunu doldurmayacak ta olsa,yeni ve daha hafif bir motosiklet arayışına girdim.

Sizlerden ricam,bana 250-500 cc. arası,yakıt sarfiyatı fazla olmayan ve cüssesi irice olan(boyum 1.90 ) motosiklet tavsiyeleriniz.Artık yaşlı beynim bazı şeyleri atlıyor.Siz genç beyinlerden,benim aklıma gelmeyen modelleri sıralamanızı bekliyorum
    makseli bunu beğendi.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bütçeni bilmiyorum ama er-5 olabilirmi abi ?
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Ben size maxi scooter öneririm. Konforu ile size kendisini sevdirecektir. Yamaha X-Max, X-City, Kymco Downtown 300, Burgman 400 v.s. Çok fazlada seçenek mevcut. 500cc den aşağısına razı olursanız yakıt tüketimi de hoşunuza gidecektir.
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçeni bilmiyorum ama er-5 olabilirmi abi ?
    Kafamdaki bütçe 10.000 ne kadar.Biraz üstüde olabilir.Er-5 biraz küçükçe kalmazmı altımda
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Er-5, gs500 ve cbf 500 aklıma ilk gelenler. 1150gs den sonra 250 lik makine ile çok sıkılacağınızı düşünüyorum. En azından 40-50 bg bişeyler alın derim.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    abi maxi scooter sana 10 numara 5 yıldız gider olmadı chooper da olabilir scooter da konfor rahatlık fazlası ile seni memnun ve tatmin eder diye düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben size maxi scooter öneririm. Konforu ile size kendisini sevdirecektir. Yamaha X-Max, X-City, Kymco Downtown 300, Burgman 400 v.s. Çok fazlada seçenek mevcut. 500cc den aşağısına razı olursanız yakıt tüketimi de hoşunuza gidecektir.
    Şimdilik maxi scooter düşünmüyorum.Daha o kadar ölmedik yahu

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bence de artık uzun yollara çıkmayacaksanız maxi scooter en ideali.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Necati amca (yaşım 18) sizi foça gezisinde görmüştüm. Size bence şöyle güzel bir maxi scooter gider. Mesela majesty 400 ,kymco 500,piaggio 500,burgman 400.Bence bunlar sağladığı konfor ile sizi fazla yormuyacaktır.
    Sür gari

Motosikleti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er-5, gs500 ve cbf 500 aklıma ilk gelenler. 1150gs den sonra 250 lik makine ile çok sıkılacağınızı düşünüyorum. En azından 40-50 bg bişeyler alın derim.
    Ancak birazda yakıttan yana ekonomik olmalı.1150 ile pompada arabalar gibi yakıt parası ödemek bana çok koyuyordu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de artık uzun yollara çıkmayacaksanız maxi scooter en ideali.
    Ah Arda cığım,yaz gelipte arkadaşlar bir uzun yol planı yaparlarsa,nasıl gitmem

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    500'lük nakedlar sizin için uygun olur diye düşünüyorum, er-5, gs500, cbf 500 . Temiz gs bulmak zor , er-5'ler güzeldir tavsiye ederim yakıtı da çok üzmez performansı da yeter de artar bile, cbf biraz daha pahalı ve yakıtı fazla diye biliyorum ama biraz daha kalıplı gibi diğerlerine göre.

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-1998-535-virago-gicir-gicir-calismasi-saat-gibi-110399746/detay

böyle bişeye ne dersin abi

Motosikleti
    Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati amca (yaşım 18) sizi foça gezisinde görmüştüm. Size bence şöyle güzel bir maxi scooter gider. Mesela majesty 400 ,kymco 500,piaggio 500,burgman 400.Bence bunlar sağladığı konfor ile sizi fazla yormuyacaktır.
    Yaaa Emircan,ölmeden tabuta koydun beni

Honda silverwing 400 ler nasıl acaba? Hiç kullanan veya bilgisi olan varmı

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fiyati-indirdim-bedavaya-yakin-full-dragstar-104924146/detay
    bu işini görürmü abi ne diyosun :D

Motosikleti
    Alıntı enginogurlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-1998-535-virago-gicir-gicir-calismasi-saat-gibi-110399746/detay

böyle bişeye ne dersin abi
    Yooooook,hiç tarzım değil

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    KLE500 en ideali hocam...
    Mademki endurocusun ,,,
    Boyu boyuna huyu huyuna
    makseli ve zenon bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ancak birazda yakıttan yana ekonomik olmalı.1150 ile pompada arabalar gibi yakıt parası ödemek bana çok koyuyordu[COLOR="Silver"]
    En kalıplı 250 lik naked GT250. Onunla sakin bir sürüşte 3,5 - 4 lt arası yakarsınız. 500 lük 2 silindirli diğer makinelerde 4,5-5 arası oynar sanırım. Aradaki farka değer. Tabi 250 lik gt250 basarsanız max 5 yakıyor, 500 lükleri bilemiyorum ancak 6 - 6,5 lt yi zorlar sanırım.

Motosikleti
    Alıntı fromghetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-fiyati-indirdim-bedavaya-yakin-full-dragstar-104924146/detay
    bu işini görürmü abi ne diyosun :D
    Choper cılara saygım ve sevgim sonsuz,ancak choper lara tam tersi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KLE500 en ideali hocam...
    Mademki endurocusun ,,,
    Boyu boyuna huyu huyuna
    Aslında olabilir
    12-13 sene önce kullanmıştım KLE500,ancak yakışı nasıldı hatırlayamıyorum
    fromghetto bunu beğendi.

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Tdm 850 yada 900 olabilir Tavsiyem
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

Motosikleti
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kalıplı 250 lik naked GT250. Onunla sakin bir sürüşte 3,5 - 4 lt arası yakarsınız. 500 lük 2 silindirli diğer makinelerde 4,5-5 arası oynar sanırım. Aradaki farka değer. Tabi 250 lik gt250 basarsanız max 5 yakıyor, 500 lükleri bilemiyorum ancak 6 - 6,5 lt yi zorlar sanırım.
    Suzuki İnazuma 250 diye bir motosiklet getirecekti.Getirdimi acaba?Gören bilen varmıdır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler