Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

zorunlu trafik sigortası ybr 125 300 tl olur mu hiç

Motovento
    REKLAM ALANI
    mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    sa.

akşam üzeri axa sigortaya gittim ybr 125 için sigorta yaptırmaya

gittiğime gidecegıme pişşman oldum 50 60 tl sigorta beklerken 300 tl çıktı kıcı kırık 2007 ybr 125 in sigortası daha üzerime bugun aldım yani satıs aldım aradan 3 4 saat geçtı sıgorta sırketıne gıttım ben cbf 250 lim bile sigortasını aynı yerde yaptırdım cbf 250 nin bile sigortası 160 lira para tuttu bu naısl olurda 300 tl çıkar onu anlamıs değilim yardımcı olacak varsa sevınırım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hasarı, gecikmesi falan yoksa olmamalı. Niye yüksek çıktığını sorduğunuzda ne cevap aldınız?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    illa axa sigortayamı yaptırmak zorundasın? Başka bi sigortacıya git. Memlekette sigortacımı tükenmiş?

Motosikleti
    yok eski sahibininde elinde sigortası vardı daha bıtmesınede 5 6 ay vardı hasarını bılmıorum ama ben yenı satıs aldım benı etkiler mi kİ ?

Sıfırlanıyormuş, etkilemez . Bence de diğer acentelere sormaya devam et. CBR250R'a 400 TL'ye kadar birçok fiyat aldım ben de. Gerçi en iyi fiyatı AXA vermişti, ona yaptırmıştım .

Motosikleti
    ölede hepsi 3 asagı 5 yukarı aynı yanı sadece 5 lira 10 lira oynuyo normalde

---------- Post added at 06:34 ---------- Previous post was at 06:29 ----------

haHAha bu iyidi

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Yaşın gençse sigorta fiyatı yüksek çıkar.Geçen arabayı sigorta yaptırırken sigortacı anlattı,adam oğlu 18 yaşına girince 2008 model araba almış sigorta yaptırmaya kalktıklarında en uygun 1250 tl ye sigorta bulmuşlar.Sigortacıda aracı babasına satış yapmasını önermiş böylelikle fiyat 450 tl ye düşmüş.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Trafik sigortası mevzuatı değişti sanırım. Detayları bilmiyorum ama eskiden hangi sigorta firmasına giderseniz gidin aynı fiyat çıkıyordu. Şimdi fiyatlar arasında uçurum var. Ben 2 hafta önce yaptırdım ve yanlış hatırlamıyorsam 105 TL verdim. Bulabildiğim en ucuzu buydu. Sombo Japan sigorta.

Bu arada motosikleti yeni aldıysan eski sahibinin sigortası ya bir ya iki hafta daha geçerlidir. Poliçenin bitiş tarihi önemli değildir. Bu tarihi geçirdiysen bir de üstüne gecikmesi biner bilgine...
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    eski sigorta noter satış tarihinden itibaren 10 gün geçerli.bütün sigorta firmalarından fiyat alın.fiyatlar gün gün değişebiliyor

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sigorta ücretleri kişinin yaşı ve kaza siciline göre büyük farklılık göstermektedir.

Sık kaza yapmışlığın varmı ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta ücretleri kişinin yaşı ve kaza siciline göre büyük farklılık göstermektedir.

Sık kaza yapmışlığın varmı ?

hayır sadece yaz ayında taksici yanlış u donusu yapması sonucu bırbırımıze girmiştik o zman yenı kasa ybr vardı %100 suçlu karşı taraf gözukmustu[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 10:03 ---------- Previous post was at 10:00 ----------

---------- Post added at 10:05 ---------- Previous post was at 10:03 ----------

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski sigorta noter satış tarihinden itibaren 10 gün geçerli.bütün sigorta firmalarından fiyat alın.fiyatlar gün gün değişebiliyor

çok işime yaradı verdıgınız bılgı yanlız cezaya girmez inş. _?

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok işime yaradı verdıgınız bılgı yanlız cezaya girmez inş. _?

Cezası çok büyük değil. günlük 1 tl gibi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    15/12/2012 de cbf 150 nin sigortasını yeniledim. Motosikletim 2008 model " SOMPO JAPON SİGORTA" yı kullanıyorum. Diğer şirketlere nazaran fiyatı çok uygun. 150.50 TL. ödedim. Diğer sigortalarımı da süresi doldukça bu firmaya kaydıracağım. Tavsiye ederim.
    Benim sigortanın Tel numarasını yazayım. Arkadaşım Osman'nın tavsiyesi ile aradım dersen yardımcı olurlar. Neden fazla para ödeyesin ki.
    En azından sorup bilgi edinirsin.
    0212 881 44 95
    0212 882 28 73
    0532 712 72 12 (Mustafa abacıoğlu)
    " Aslanların terk ettiği diyarı çakallar istila eder"

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    bu ayın 7'sinde 2006 model QM200GY motorumun sigortasını yaptırdım. dolaştığım birçok firma 150tl gibi fiyatlar çıkarttı, en uygun fiyatı(88TL) Allianz verdi.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    ben de allianz dan yaptım 114 tl ödedim.
    1 ay olmadı henüz, allianz aralarında en düşük olanlardan biri
    2011 - 150 cc kullanıyorum

MuratBEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    YBR 125'e AXA OYAK tan 150 TL'ye yaptırmışım.
    Yamaha YBR 125 Rider

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben burgman 400ü 133tlye yaptırmıştım 3 ay önce axadan. şirketler fiyatları kafalarına göre değiştirebiliyor, bütün sigortacıları gezip en uygun fiyatı arayın bence.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    VFR 800 F
    Ben Aralık Ayında 3 Ay süresi geçmiş izmirde Kullandığım 43 plaka Cbr 600F in sigortasını 68 liraya yaptırdım.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Selam eski sigorta artık 10 gün geçerli değil anında yapılması gerekiyor 1 kaç ay önce yaptırıp fiyat verenler var 2013 fiyatları zamlıdır örneğin ben 2012 de 150 tl fiyat aldım 1 hafta sonra yaptırmaya gidince 199 tl fiyat çıktı 150 tl demiştiniz dedim 2013 de fiyatlar değişti dediler bende başka sigortacılardan fiyat araştırdım 350 tl ye kadar fiyat çektiler bide 30 ile 50 yaş arası indirimli fiyat uygulanıyor istanbul plakası olunca fiyatlar yüksek çıkıyor kaza yapmışsın %10 indirimden yararlanamıyorsun dolaşıp en ucuz fiyat verene yaptırman lazım

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    120 lira Halk sigorta
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)