Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kapalı Garaj Motoru :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaşlar bugün işten eve dönerken aklıma böyle bir muziplik geldi. Can sıkıntısı insana neler yaptırıyor.

İlan sitelerindeki motosiklet ilanlarına bakın, hemen hemen hepsi ''kapalı garaj motoru''.
    Yahu o zaman bu motorlar kimin arkadaş?

Arada duyarlı vatandaşlar da var tabi:

Not: Kötü bir niyetim yoktur. Maksat sohbet-geyik. Fotoğrafları düzenlerken plaka ve motosikletin konumu gibi belirleyici hususları yokettim. Fotoğraftaki motosikletlerin sahiplerini tanımam. Zaten çoğu karla kaplı olduğu için motosikletler de tanınmaz halde.
    devilhere, [Turan] ve turkish39 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel çalışma

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    oh be bune arkadaş benim gibi dışarda bırakan insanlarda var demekki :D

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlık tutar
    srknbdm bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bu ne ya nekadar çok kışı var motorunu dışarıda bırakan hadı herşeyi geçtım öylece duruyolar çalınma rıskı çok yüksek

ben de motoru satarken yazcam kapalı çadır motorudur diye
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    aynı şey benimde aklımdayahu herkes diyo garaj motoru dışarda kar altında tonla motor var

2. el tamamen şans işi arkadaş,benim motorda dışarda duruyo normalde ama yağmur vs yağdığında kapalı yere alıyorum üzerine yağmur kar yağarsa sanki benimde üstüme yağıyor bu satarken temiz olsunla alakalı değil aramızdaki aşkla ilgili

şuan işyerimin otoparkında sıcacık ortamda kilitli bi halde yatıyorbu kış gününde oda rahat bende

yoğun karlarda içim elvermedi çardağın altına aldım,sonra iyice kar doldurdu bende aldım wd40 ufaktan pas yapan yerleri temizledim sağına soluna sıktım daha paslanmasın diye koydum otoparkahavalar açılana kadar dinlensin yavrucak

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Benimkiler Konya'da bi boya imalatanesinde Teneke teneke Tinerlerin yanında (ama çatısı olan biryer) duruyor...
    Oooh. Satarken hızlı satcam. şimdiden sanayiye gideyimde fotoğraflarını çekeyim isbatı diye

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkiler Konya'da bi boya imalatanesinde Teneke teneke Tinerlerin yanında (ama çatısı olan biryer) duruyor...
    Oooh. Satarken hızlı satcam. şimdiden sanayiye gideyimde fotoğraflarını çekeyim isbatı diye
    adam kar altından çıkarır motorunu koyar otoparkakapalı garaj motoru abi valla yağmur suyu deymedi
    amaninmb bunu beğendi.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    benimki valla billa kapalı garaj motörü dükkanda uyuyor şuan ,şaka bir yana resimlere bakarken bir ara içim sızladı,garibanlar sokakta kar yağmur altında kalmış :( benim olmasalarda insan kıyamıyor
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-0-motor-daha-su-bile-deymedi-motora-acil-satilik-110875400/detay

şu ilana bak hele sen su bile değmemiş dayım bir depoyla 670 km gitmiş heralde yokuş yukarıları sırtına almış honda munda yetişemiyomuş valla ben demiyom dayı diyo
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    şimdi benim evimin altında 2 katlı kapalı otopark var benim motor her aksam her gün orda kalıyor ben kapalı otopark motoru diyemiycekmiyim :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kapalı değil kaplı demek istiyolar aslında.KARLA KAPLI

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Kardan motor yapmışlar
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Hornet 650

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    bende dışarı bırakıyorum hava durumuna göre motoru kullanıyorum eğer hava kötü olucaksa motoru iş yerinden çıkarmıyorum bazende yapıcak bir şey olmuyor yağmur yağıyor ıslanıyor o kadar da olsun o olmicak bu olmicak camahken e koyun da bakar bakar iç geçirirsiniz.

---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı şey benimde aklımdayahu herkes diyo garaj motoru dışarda kar altında tonla motor var

2. el tamamen şans işi arkadaş,benim motorda dışarda duruyo normalde ama yağmur vs yağdığında kapalı yere alıyorum üzerine yağmur kar yağarsa sanki benimde üstüme yağıyor bu satarken temiz olsunla alakalı değil aramızdaki aşkla ilgili

şuan işyerimin otoparkında sıcacık ortamda kilitli bi halde yatıyorbu kış gününde oda rahat bende

yoğun karlarda içim elvermedi çardağın altına aldım,sonra iyice kar doldurdu bende aldım wd40 ufaktan pas yapan yerleri temizledim sağına soluna sıktım daha paslanmasın diye koydum otoparkahavalar açılana kadar dinlensin yavrucak

http://img11.imageshack.us/img11/1306/sdc10439m.jpg
    aydınlı toki konutlarında görmüştüm bu şekilde motor o motor sizin ki mi acaba

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    en kısa zamanda garajdaki motorumun resmini çekip koymam lazım
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    akşam çamlıcada kar yağışı devam ederken bende sırf motor kar görsün diye garajdan motoru bina içindeki asansörü kullanarak giriş katına çıkardım ve giriş kapısından motoru dışarı çıkardım ve tekrar motoru çıkardığım gibi asansörle garaja indirdim bir güzel kuruladım bıraktım.
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İnsan 50 lira verip bir branda alır. Benim canavarım kapalı garajda brandalı vaziyette kış uykusunda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)