Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sym Jet 4 /Daha ilk motor deneyimim yardım :(

Motovento
    REKLAM ALANI

sym jet 4 iyi midir ? kötü müdür ? kullananlar motordan iyi anlayanlar almışken iyi birşey almak istiyorum parayı zar zor topladım zaten.Yardımlarınız bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    sym nin motorları genel olarak belirli bir kaliteye sahip,bir çinli gibi kötü olacağını sanmıyorum,bu modelini hiç görmedim,özelliklerine bakılırsa şehiriçinde binilebilecek az yakan iş gören çabuk dökülmeyen bir izlenim veriyor

MOTOR TİPİ Seramik tek silindirli, 4 Zamanlı
    SİLİNDİR HACMİ 124,6 cc
    ATEŞLEME Elektronik CDI
    ÇALIŞTIRMA Elektronik / Ayaktan Marşlı
    SOĞUTMA Hava soğutmalı
    MAX. GÜÇ 7500 dd 6,5 kW / 8,8 HP
    MAX. HIZ 85 Km /H
    VİTES Otomatik C.V.T.
    BOYUTLAR (exbxy) mm. 1900x665x1040
    AĞIRLIK 109 Kg.
    YAKIT DEPOSU 5,2 Lt. ± 0,3 Lt.
    FRENLER Ön: Disk Ø226 mm
    Arka: Kampana
    LASTİK ÖLÇÜLERİ Ön: 120 / 60 - 13
    Arka: 130 / 70 - 12
    AKÜ 12 V 8 Ah
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

çabuk dökülmeyen derken ne kadar gider ?

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı emre2093 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çabuk dökülmeyen derken ne kadar gider ?
    sucu motoru olarak kullanacaksan çok uzun ömürlü olmaz,ama bakımlarını eksiksiz yapar düzgün binersen,kaza bela olmadıktan sonra binlerce km seni üzmeden taşır,SYM nin motorunu alıp lanet okuyacak kadar muzdarip olanı görmedim açıkçası
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sucu motoru olarak kullanacaksan çok uzun ömürlü olmaz,ama bakımlarını eksiksiz yapar düzgün binersen,kaza bela olmadıktan sonra binlerce km seni üzmeden taşır,SYM nin motorunu alıp lanet okuyacak kadar muzdarip olanı görmedim açıkçası
    Hmm teşekkürler bilgilendirme icin

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben bu modelini değil ama, yine SYM nin xs 125 ini kullanıyorum. 2500km yaptım. bakımlarını servise yaptırıyorum. Benzin ve yağ değişimi masrafları dışında tek kuruş ödemedim motoruma Hergün gelgit 60 km yapıyorum, tık demiyor valla canavar gibi. Maşallah deyin.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

maşallah iyi rahatladım bende gönül rahatlığıyla alablirim

Motosikleti
    mondıal kt125
    1ay evvel yeğenim aldı.motor güzel gösterişli konforlu hızı ve gücü scotera göre tatmin edici.ama bir sorun var fazla yakıyor gibi geldi bize km 25kr dan fazla yakıyo bilmem yeni olduğu içindir belki ama yakıt biraz fazla geldi bana gerçi scoterlar her zaman fazla yakar.ama motor güzel sym alıp ağlanan duymadım.
    "Bizde yanlış OLMAZ=Olduysada yanlışlıkla olmuştur...:cat:

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    herşey güzel kalite ve tip olarak makul bir scooter fakar adına yakışır bir güç yok

7500rpm@ 8,8hp

düzde yırtınırak 100km/h eh işte

çok yakmasıda sürekli limit dip gaz kullanılması ani kalkışlardan dır
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

valla 100 km yapıyorsa iyi bana yeter göstergesi 120 ama

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Bütçen ne kadar? Bu arad Kymco Agility City 125 cc öneririm. Agilitynin City olmayanı sıfır 3000 lira.
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    bu model ile bende ilgileniyorum.tabiki alternatif olarak yeni cynusx ve psi 150 de var aklımda ama fiyat olarak jet4 ten pahalı modeller. alırkende kullanırkende satarkende beni üzneyecek bir model bakıyorum. zaten psi yada cynusx alacak olursam temiz ikinci el bakacagim.

ne dersiniz baska alternatifleride degerlendirebilirim.bütçe 5 bin lira. şehir iç kullanacagim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sezer bence kymco agility 125 bak hem ucuz hem saglam
    Ben gecen hafta bodrum a gittim inan honda yamaha kadar cok tutulmus bu model kiralik motorlar hep kymco agility 125
    Bizim bi arkadas kiralamis 20 tl lik benzin almis yaklasik 180 km gezmis guzel yani o iki kisi ben tek nerdeyse 70 e kadar bana kafa tutuyor du
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    kymcolarıda düsündum fakat sert süspansiyonları sürüş konforunu etkiliyor.düz aglity kücük kalır city ve süper8 de sert modeller.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Sezer bence o iki modeli boşver tekerleri buyuk olduğundan yakıtları agility den fazla
    Ben ybr yi sarıp sukutır alacaktım ve ne spaysi fizy nede yamaha cıygunus düşündüm çok kararlıydım usta ybr yi satma dedi öldürebilirsen ondan sonra değiştir dedi bende değişiklik yapmadım
    Ama inan bodrumda en çok todey ve kymko var
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Abi Yamaha cygnus x i tavsiye ederim. 2005 ten beri çalıştığım şirkete hizmet veriyor ve acımasızca kullanılıyordu ben geldim çok hafif bir bakım yaptım görenler 2005 model olduğuna inanmıyor Ama yakıtı biraz fazla benim Dylan dan fazla yakıyor.
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

Motosikleti
    Alıntı waeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Yamaha cygnus x i tavsiye ederim. 2005 ten beri çalıştığım şirkete hizmet veriyor ve acımasızca kullanılıyordu ben geldim çok hafif bir bakım yaptım görenler 2005 model olduğuna inanmıyor Ama yakıtı biraz fazla benim Dylan dan fazla yakıyor.
    yeni cynusx yakıt tüketimi 2.5-3.1 lt diyorlar.

http://www.yakittuketimi.net/yamaha-cygnus-x/

buda dylan yakıt tüetimi.

http://www.yakittuketimi.net/honda-dylan-150/

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    süper 8 kullanıyorum 4000 kmde şu an.evet süspansiyonlar biraz sert ama bu virajlarda büyük olan lastik ebatıyla birlikte çok işinize yarıyor.yakıtı da eğer sürekli 90-100 km hızlarında kullanırsanız 100 km de 3 ile 3.5 litre arası bir değer yakıyor.Sakin kullanırsanız 70-80 i geçmeden yakıt 2.7 litrelere düşüyor.tavsiye ederim süper 8 i.

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Sezer abi verdiğin linkler dediğimi doğruluyor. Ama ben hiç 2.20 lt tüketen dylan görmedim. Sonuçta cygnus x gerçekten kaliteli ve güzel bir scooter 2.el sıfıra yakın bulabilirsin bence bütçene göre kymcoda sym de iyi ama cygnus x in samimi olarak çok sağlam olduğunu söyleyebilirim ayrıca bagajı maxilerle boy ölçüşebilecek seviyede.
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco Super 8 al bitir olayı hiç bunlara bakma.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)