Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu HGS Hep Kaçak Geçiş Diyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hiç kimsenin, hele ki devletin kurduğu sistemde insanlara kanunsuz ve kaçakçı kişi muamelesi yapması ahlaka sığmaz, edep yahu. İşinizi hakkıyla yapın.
    Gerdeğe girmesini beceremeyen gocuman devletin, parasını ödeyip geçme arzusuyla yanan biz namuslu gelin kızlarına yaptığı bu uygulamalara sarkıntılık mı desem sapıklık mı desem bilemedim.
    Siz bilirsiniz gariiiiiii.
    Madem sisteminizin kalibrasyonunu tamamlıyamadınız veya yaşamın esnekliğine uygun bir yapı geliştiremediniz, bari uygulamayı sistem oturana kadar erteleyin ki acemi oğlanlığınız ortaya çıkıp rezil olmayasınız.
    Aynı şekilde şu AVM, Havaalanları vb. yerlerde kontrol yöntemleri fazlasıyla onur kırıcı.
    Kendi elimizle para ödemek için can attığımız yerde milyonda bir ihtimalle olsa dahi kanunsuz kişi olabileceğimiz varsayımıyla aynı torbada tombala taşı yerine konulmamız
    EDEPSİZLİK VE AHLAKSIZLIĞIN DANİSKASIDIR.
    Not: İtina ile giydirilir İHTİYAR GİYİM SANAYİİ bir ceket alana pantalon bedava.
    Slayerrr ve RunemagicK bunu beğendiler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yok pvc'ydi, banttı, plastikti falan ne uğraşıcam yahu. Ben hiç bi yere yapıştırmadım, koydum ruhsatın arasına, ister okur ister okumaz sistem.
    Madem memur tahsis etmişler, o uğraşsın manuel olarak düşsün hesaptan. Saçma sapan sistemler kuruyorlar, adam gibi çalışmıyor, zaten 3 yılda bir değiştiriyorlar maksat ihale olsun. siz de boşa uğraşmayın, yanınıza bile almanıza gerek yok hgs'nizi. adam olsunlar düzgün sistem kursunlar, tonla para topluyorlar gişelerden. ille de yapıştırcam diyosanız evdeki buzdolabına falan yapıştırın.
    viper17 ve espresso bunu beğendiler.

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Dün akşam aydın otobanından İzmir'e dönünce otoban çıkışı 33.00 TL yazdı. Şimdi bakiye sorguluyorum geçtiğim gözükmüyor, geçiş ihlali sorgulama sayfasından plakamı sorguluyorum : Girdiğiniz plaka numarasına ait geçiş ihlal kaydı bulunmamaktadır diyorsa ben çözümü bulmuş mu oluyorum ? (Bu arada plakama kayıtlı HGS zımbırtım vardır!)

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    sistem sorunu benimde ikinci hgs em tıkır tıkır okurken okumamaya başladı ptt ye gittim sordum değiştirsekde aynı olur dediler,hemen hemen hepsi arıza veriyormuş etiketlerin.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Arkadaşlar konuyu yeni konu açmamak adına hortlatıyorum. Bayram tatilinde bedava olduğunu unutmuştum cebimden hgs kartımı çıkarttım gösterdim okumadı sonra tam hareket halinde sol cebime sokarken cebimden düştü. Bir araba da üstünden geçti. Dün gişe geçişlerinde kartımı çıkarıp gösterdim sürekli kaçak geçiş gösterdi.

Arkadaşlar başıma iş alırmıyım? Çip zarar görmüşmüdür? Gidip değiştirmelimiyim kartımı? İçinde baya bakiyem var otomatik çekerler mi? Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu yeni konu açmamak adına hortlatıyorum. Bayram tatilinde bedava olduğunu unutmuştum cebimden hgs kartımı çıkarttım gösterdim okumadı sonra tam hareket halinde sol cebime sokarken cebimden düştü. Bir araba da üstünden geçti. Dün gişe geçişlerinde kartımı çıkarıp gösterdim sürekli kaçak geçiş gösterdi.

Arkadaşlar başıma iş alırmıyım? Çip zarar görmüşmüdür? Gidip değiştirmelimiyim kartımı? İçinde baya bakiyem var otomatik çekerler mi? Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
    Ben HGS kartını hiç kullanmıyorum. Geçişte plakamı görürse otomatik olarak bakiyeden düşüyor zaten.
    Mustaphalanx ve ...garip... bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Teşekkürler

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben HGS kartını hiç kullanmıyorum. Geçişte plakamı görürse otomatik olarak bakiyeden düşüyor zaten.
    Çoğunda da plakayı okumuyor zaten köprüden tonla motorcu sağdan bedava geçiyor. Bir senedir hgs yükletmeyen biliyorum.
    SAZMAN bunu beğendi.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler
    Rica ederim.

Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğunda da plakayı okumuyor zaten köprüden tonla motorcu sağdan bedava geçiyor. Bir senedir hgs yükletmeyen biliyorum.
    Dur şimdi bizleri ifşa etme Mantıklı hareket edersek el ile tutarsan okuma ihtimali kaçak görüp plakayı kameradan okuma ihtimalinden çok daha fazla. Ee ikisinde de sonuç aynı demek ki ; el ile kart okutmaya çalışmak saçma

Tabii bu konuda çok hassas abilerimiz de var. " Ben bedava geçemem " diyenler. Onlara da saygımız sonsuz ( diyelim ki taşlanmayalım )

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    6. Sinif HGS almistim yeni. Bogazici Koprusu'nden gectim gecen hafta 2 kere. Ikisinde de okumamis, kacak gecis gostermisti. Bugun de telefona mesaj gelmis, gecislerden biri icin 7TL cekilmistir diye. Telefon ettim, manuel olarak okuyunca boyle hatalar oluyor, arayip duzelttirmeniz lazim dedi, sonra da duzelttik dediler, 3.5TL'ye dusurduler. Ama her seferinde bu isler nasil olacak boyle diye sordum, her seferinde arayin dedi.

O en sagdan gecme isini bir arastirmak lazim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)