Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Görünüş olarak Yamaha yzf r125 peki ya performans olarak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Hepinizi saygıyla selamlıyorum

sormak istediğim şey şu görüntü olarak çoğumuz yamaha yzf r125 ini honda cbr 125 ten daha çok beğeniyoruz peki ya performans açısından hangisi daha iyi performans tan kastım son hız olabilir hızlanma hızını koruma olabilir bunları merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim ona göre bi karar verip ikisinden birini almayı planlıyoruz 2013 te.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    cbr savunanlar bence sadece görüntüsü daha iyi felan diyebilir o da zevka kalmış bi konu bence o yüzden onun dışındada 2 motoruda daha önce uzun vadeli denemedim ama yzf kesinlikle hondada üstün bir motor zaten teknik çzeliklerine bakıncada bunu görürsün beygir farkı küçümsenmicek şekilde fazla sıkıştırma şubu aynı veya fazla ama 2 sini de kulan öğle al derim yinede kişiden kişiye kulanım zevki değişir.. ben kesinlikle yamaha derim cbr hantal bayaga bende sıpariş verdim ama verirken hiç yamaha aklıma gelmedi gelse onuda düşünürdüm ben hızlanması yawas ama kulanımı rahat cbr nin..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    deneme şansım malesefki yok yani honda cbr ı ve yamaha yı test için süremiyormuşum ve 2013 te honda cbr 125 e en ufak makyaj bile yapmamış 2012 kasayla aynıymış herşeyi hondaya gittim sordum ordan aldım bu bilgiyi bende yamaha ya karar verdim buyuzden görünüş olarakta bence daha güzel performans olarakta siz iyi diyorsunuz ozaman ben fuarda da iyice bakıp alırım ama yamaha alıcam gibime geliyor teşekkürler bilgilendirmeniz için

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bir süre sonra ikisininde son hızları yetmez insana
    racing te 125 cc mantıklı gelmiyor bana
    yzf görünüş olarak cok güzel cbr a göre
    serdar37100 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abim yamaha bu para verilmez.. zaten bunlardan performans beklemek hayal olur..
    eğer yeni başlıyorsan cb125 ybr 125 sana göre.. hemen satarsın fazla zarar etmeden.. sonra istediğin motoru alırsın..
    eğer ki yamahayı alırım dersen pişman olacağına garanti veririm

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    sport istiyorum i başlıycam ama o tarz istemiyorum önerileriniz için teşekkür ederim ve hızları bi süre sonra yetmiyor olabilir ancak ben zaten hep şehir içinde kullanıcam öyle 150 yi görmeme gerek yok 120 yapsam maksimum o bile yeter ilerde belki büyütürüm ve neden yamaha alırsam pişman olurum onuda merak ettim ?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. Elde daha çabuk satma kaygisi ve konforlu sürüş amacı yoksa cbr kullanıcısı olarak yzf derim. Frenleri bremboydu yzf nin yanılmıyorsam?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    evet brembo sanırım italyan markası ve kaliteli o amaçlar yok görüntü olsun yeter zaten sürüşüne zamanla alışırım diye düşünüyorum

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Yamahanın fiyatı zaten 9küsür plaka vs 10binlira. 10 bin lira 125cc motora verilmez şimdi nekadar ben basmam bana hız lazım değil desende bir süre sonra bu motor yetmiyor demeye başlıycaksın ozaman satarken zarar ediceksin. cbr125 ile başla yada 10bin yzf ye verene kadar cbr250r al hem race hemde 250cc başlangıç motoru hızıda yeter bir ömür değiştirmezsin.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10.000 i gözden çıkardıysan cbr 250 daha mantıklı başlangıç motoru olarakta kullanabilirsin sıkıntı olmaz.

R serisi motosikletler gibi bunda da hafif Deltabox şasi kullanılmıştır. Döküm alüminyumdan salınım koluna bağlı bu şasi, R125'e sınıfında lider kontrol özellikleri sağlamaktadır.
    hafız bi yan yatmanda yatklasık 1000 kağıdın gidecek gibi bence de tecrübeli abileri dinle cb 125 le basla sonra hyo cbr 250 muhabbetine gireriz bi de illa 125 lik sport olucak diosan 10 binide özden çıkardıysan aprillaya bi bak :D çift silindir turbo 32 küsür beygir

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    şöyle bi problem var babam bi motor en fazla 250 lik olur üstü tehlikeli almam diyo yoksa bende 250 cbr ı düşündüm ama yamahada görüntüde var ve 125 lik te 2013 olarak hiçbi makyaj yapmamıslar o bakımdan istemiyorum cbr ı ama fuara gittiğimizde belli olucak herşey bakcaz bakalım aprilia nın servisi falan yokmuş galiba ve oda hızlı oda olmaz :D

Motosikleti
    SYM GTS 250İ evo
    Alıntı dignity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet brembo sanırım italyan markası ve kaliteli o amaçlar yok görüntü olsun yeter zaten sürüşüne zamanla alışırım diye düşünüyorum
    Bende motora başlarken yzf r125 veya cbr 125 istemiştim ikinci eline bile razıydım. Sonra ailem bi motora okadar para verilirmi o bu şu derken aldırmadılar para onlardan çıktığı için bişi diyemedim. Bende gittim vespa tarzı scooter aldım. Sonra farkettimki Eğer cbr 125 veya yzf r125 alsaydım pişman olup yerine keşke cbr 250 alsaydım diyecekmişim. Görüntü olarak yamaha tabi daha üstün ama yzf r250 diye bir motor yok öyle bi motor olsa al onla başla derdim ama yok. İçindekileri gayet iyi anlıyorum yaşamış biri olarak.

İlla yzf gibi tipi olsun ama 250cc olsun istiyorum diyosan şöyle bişi gördüm internette ama satan bayi yada gerçekte bi yerde görmedim hiç.
    http://www.yuki.com.tr/urun/13/yk250-spitzer

Bumoto Calibre 250cc de bi bak derim.

Onların dışında hyosung gt250r ve ninja kalıyor. onlar biraz daha pahalı tabi.
    Dandik motor yoktur. Bakımsız motor vardır.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    beni anlamana sevindim ama babamda 250 lik motorla başlatmaz beni öylede bi problem var işte

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    yzf görünüş olarak guzel ama oturuşu sürüş pozisyonu berbat ve çok yuksek.... bunların dısında da performans olarak kısa bir süre sonra yetmiycektir sana

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    honda al honda...

eger r125 alısan yolda goruntu on numara ama uzunyolda kamyonlar otobusler sellektor yapıp korna basarlarsa yol ver dıye kafanı duvara duvara vurursun...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    uzun yol yapacağımı düşünmüyorum sele de hondanınkinden sadece 2.5 cm yüksek sürüşe alışabilirim diyorum ama bakcaz bakalım

Illaki bi kaza olusacak bende ninja alacaktim direkten dondu cbr aldim.oda bi vatadandas parca fiyatlarini soyleyince oldu.sonuc ufak bi kazam oldu on cam sol grenajlar ayna egzos koruma ve on kafa demiri toplami 230tl iscilik icinde.ve parcalar bulunuyor hemen (bu cok onemli).peki yamaha bu konuda nasil dusunmek lazim. Cbr inanilmaz rahat.babana sunuda ilet 250likte olsa 125likte olsa inan ayni risk 125ligi sonuna kadar asilacan 250lige inanki gaz vermiyeceksin

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    evet parça bakımından haklı olabilirsin bilmiyorum yamaha nın nasıl oldugunu fuarda iyi bi araştırma yaparım sorarım aklıma gelen herşeyi diye düşünüyorum ona göre karar vericem heralde

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Yamaha ve Honda kullanan arkadaşım (ki şimdi honda kullanıyor) aynı soruyu ben ona sorduğumda Honda kısa mesafede daha iyi duruyor yani 90 la giderken yamaha atıyorum 30 metrede duruyorsa Honda 20 metrede duruyor gibisinden bahsetmişti. Bu durumu açıklayabilecek varmı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)