Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aynı sisi ve marka motor iyi ve kötü yanları nelerdir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    ARKADAŞLAR hyosung naket 250 ve hyosung gt R 250 arasındaki farkar iyi ve kötü nelerdir bilgi verirmisiniz ve hangisi daha saglam az yakar akresif sürüşe uzun yola ve rahattır ! akrobesi hareketlerini hangisi üzerinde daha rahat yapa biliriz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Merhaba arkadaşım. Gt comet ve Gt R arasında grenaj,gidon farkından başka birşey yok yanlış hatırlamıyorsam. Bir de dişli sayıların da farklılık vardı galiba. Gt R ön çift disk Comet tek disk.

İkiside aynı yakar.
    Comet uzun yol için daha rahattır Gt R kadar yormaz kullanıcıyı naked olduğu için.
    Akrobasiden kastın yapabileceğin hareketlerle ilgilidir. Bir motordan yapabileceği hareketlerden fazlasını istersen ya motora ya da kendine zarar verirsin bunu böyle bil.

Akrobası illa ki yapcam ya da yapmaya çalışacağım dersen comet öneririm. Bir koruma demiri ya da takozla düşme kalkma gibi olaylardan en az zararlarla sıyrılabilirsin GT R'a göre. Ama Hyo GT R ve Naket'te teker yapıcam diyorsan git başka makine al tekerden soğursun
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Başlığı 3-4 kere okuduktan sonra sisi'nin silindir hacmi ölçümünde birim olarak kullanılan santimetreküp olduğunu anlayabildim.
    Chronix, zenon, MotorKafa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Hocam sen ikisini de almasan daha iyi olur gibi , motorlu taşıtların tümünden uzak dur bence !

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Valla bende ilk okuduğumda sisi ve motor diyince aklıma şarkıcı seyhan soylu sisi geldi
    20-25 krş arası yakar. GT250R fenadır. Görüntü olarak da iyidir. Her daim benzin paran cebinde oluyorsa al deriz. daha ne diyelim ;)
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    sorunsuz motorlarda kullanım tarzına göre yakıtı km'de 0.17-0.20-.025 TL civarıdır.koruma takozu kullanmadığınızda herhangi bir kazada R modeli maliyeti daha fazla zorlayacaktır.ayrıca naked modelini kullanımı R modeline göre daha rahattır. onun dışında tamamen aynı özellikleri taşıdıkları için şu bu fark var diyemeyiz ama şunu belirtmek isterimki hyosung öyle akrobasi yapabileceğin motor değildir. he ben yaparım denerim dersen de bir yedek parça fiyatlarını araştırıp tekrar düşünmeni öneririm....
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı dalaman48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR hyosung naket 250 ve hyosung gt R 250 arasındaki farkar iyi ve kötü nelerdir bilgi verirmisiniz ve hangisi daha saglam az yakar akresif sürüşe uzun yola ve rahattır ! akrobesi hareketlerini hangisi üzerinde daha rahat yapa biliriz...
    Noktaya ve virgüle dikkat etseydin keşkem.
    Akresif bir tafır değil yanlız bu yalnış anlama beni.
    250 siisi naketle 250 ar aynı motora sahip.
    Akropesi olayına gelinceyse, reyzing motorlar bu konuda oldukça başarılı sayıla bilir. Hatta kesin bilir.
    trgy bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Biri diğerinin çıplak (naked) hali bunu anlamak icin uzman olmaya gerek yok. Sisi nedir , cc yazmak dahamı zor acaba. Akrobasi yapıcakmış arkadaş, burası sirk ya..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Len bende diyom SİSİ ne yav diyo Sonradan dang etti Motorlu taşıtlar Silindir hacimi yani CC olduğu
    Sado

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı 3-4 kere okuduktan sonra sisi'nin silindir hacmi ölçümünde birim olarak kullanılan santimetreküp olduğunu anlayabildim.
    İyi sen anlamışsın valla. Sen anlayıp açıklayana kadar ben dahil hiç kimse anlamamıştı da çaktırmıyordu
    Slayerrr bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sissy bar > sisi bar > aynı sisi ve marka motor.... :D böyle anlayınca çok daha anlamsız

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de başlıktaki sisi'yi görünce yumuşak herifler veya travestiler geldi aklıma ama aklımın fesatlığı değil bu sisi nin anlamı bu gerçekten.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de başlıktaki sisi'yi görünce yumuşak herifler veya travestiler geldi aklıma ama aklımın fesatlığı değil bu sisi nin anlamı bu gerçekten.
    Türkçe karışığı öyle ama hiç kullanıldığını duymadım.

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Ben önce sissy bar anladım, daha sonra acaba sis farından mı bahsediyor dedim. En son kafayı sıyırıp aklıma siste hangi motor daha iyi gider tarzı şeyler geldi ama en sonunda doğruyu buldum beyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)