Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MOTOR üzerine yazı seçimi düşünceler neler dökülün bakem :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ismetrx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Minareden at beni,in aşşağıya tut beni
    ha ha haaa :-) :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:51 ----------

Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''kuzu kurdun yol fordun'' yazın gerçi onu araba apaçileri yazıyo ama farketmez apaçi apaçidir sonuçta
    pek uygun olmadı sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak benimkinde bu yazıyo
    S.Badem AB(rh+)
    illa bişey yazacaksan buna benzer bişey yaz
    kesinlikle yazdırıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Alıntı burakkose3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayla giderken bir paketçinin bagajında görmüstüm

"eger bu yazıyı okuyabiliyorsan acıkmışsın demektir"
    tabi herksin bi fikri var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    [QUOTE=ismetrx;2896051]dostum herkesin parasına göre motoru var elimde olsa yzf r1 kullanayım ama olmayınca olmuyor yinede hafife alınmayacak bi motor kullanıyorum çok rahat kısa mesafede 160 neti var sen hala konuşuyosun sana fikrini soran olmadı başlığı okuyupta girmediysen konuya ben ne yapayım ister apaçi olurum ister cart curt seni ilgilendiren bi konu yok burda[COLOR="Silver"]

Al işte.. böyle insanlar oldukca....

Sen buraya konu actınmı actın,,elestiriye acık olucaksın.. fikrim bu sanki buraya yardım için yazıo baksana yarısı dalga,makara Sen yaz motorun 161 görürücektir
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    [QUOTE=TATLIHIZ;2897171]
    Alıntı ismetrx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum herkesin parasına göre motoru var elimde olsa yzf r1 kullanayım ama olmayınca olmuyor yinede hafife alınmayacak bi motor kullanıyorum çok rahat kısa mesafede 160 neti var sen hala konuşuyosun sana fikrini soran olmadı başlığı okuyupta girmediysen konuya ben ne yapayım ister apaçi olurum ister cart curt seni ilgilendiren bi konu yok burda[COLOR="Silver"]

Al işte.. böyle insanlar oldukca....

Sen buraya konu actınmı actın,,elestiriye acık olucaksın.. fikrim bu sanki buraya yardım için yazıo baksana yarısı dalga,makara Sen yaz motorun 161 görürücektir
    hertürlü eleştiriye açığım ancak senin yaptığın eleştiri değil dalga geçmek herkesin bi zevki var anlayış göstermek yerine dalga geçmeyi tercih ediyorsun

sen git uno ile sağda solda pati çek elinden başka bişey gelmez zaten

Motosikleti
    [QUOTE=ismetrx;2897175]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hertürlü eleştiriye açığım ancak senin yaptığın eleştiri değil dalga geçmek herkesin bi zevki var anlayış göstermek yerine dalga geçmeyi tercih ediyorsun

sen git uno ile sağda solda pati çek elinden başka bişey gelmez zaten

Hahahah Son dedigin cümleye hiçbirsey demiyorum.. burda motoruna laf etsem.. motorsiklet sitesi ki tanıdıgım sevdigim cok abim,ablam vardır.. onlara da laf etmiş olucam. seviyene düşmeyecem..

Hem o dalga gectigin arabanın parasını 2 senede biriktirdim.. kendi emegimle.. ..baba parası deyil yani.. senin gibi..
    ismetrx bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    [QUOTE=TATLIHIZ;2897181]

Hahahah Son dedigin cümleye hiçbirsey demiyorum.. burda motoruna laf etsem.. motorsiklet sitesi ki tanıdıgım sevdigim cok abim,ablam vardır.. onlara da laf etmiş olucam. seviyene düşmeyecem..

Hem o dalga gectigin arabanın parasını 2 senede biriktirdim.. kendi emegimle.. ..baba parası deyil yani.. senin gibi..
    birbirimizi kırmayalım kazasız belasız sürüşler
    Y A R G I Ç

Motosikleti
    [QUOTE=ismetrx;2897183]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birbirimizi kırmayalım kazasız belasız sürüşler

Sagol sanada lafım yanlıs anlasıldı...olay bundan ibaret.. sadece kendine özel sözler olmasından yanayım ordada belirttim.

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    [QUOTE=TATLIHIZ;2897187]

Sagol sanada lafım yanlıs anlasıldı...olay bundan ibaret.. sadece kendine özel sözler olmasından yanayım ordada belirttim.
    kendime ait bi lakabım var motorumun üzerindede yazıyo zaten ama daha farklı ve çok kısa bişey daha yazayım dedim

tam apaçi olduk ALLAH sonumuzu hayır etsin
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Y A R G I Ç

QuickShifter nedir?

Merhabalar, motosiklet konusunda çok az bilgiye sahibim kusura bakmayın. cbr125r, yzf r125 ya da mt125 alacağım. Üç motorun hangisinde veya hangilerinde quickShifter var? Yoksa biz nasıl motora eklicez? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar faydalı mı zararlı mı? Cevaplayabilirseniz elinizden öperim. Çok teşekkür ederim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ekselans

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Arda Gökay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, motosiklet konusunda çok az bilgiye sahibim kusura bakmayın. cbr125r, yzf r125 ya da mt125 alacağım. Üç motorun hangisinde veya hangilerinde quickShifter var? Yoksa biz nasıl motora eklicez? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar faydalı mı zararlı mı? Cevaplayabilirseniz elinizden öperim. Çok teşekkür ederim
    Maalesef hiçbirinde yok , motosiklete ekleyebilirsiniz ama onun için vites pedalına uygun sensörler eklenerek ve beyine adaptasyonu sağlanarak ekletebilirsiniz (Motomania kendi ürettiği quickshifterleri satmaya başlamışlar.), kullanımı ise gayet basit yolda giderken gazı kapatmadan ve debriyaja basmadan pedalı hareket ettirerek vites geçişlerini sağlayabilirsiniz, kullanım amacı ise tamamen pratiklik ve zaman kazanmak ile alakalı bir durum, üreticinin belirttiği gibi kullanırsanız bir sıkıntısını görmezsiniz.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sanırım yeni teknolojilere geç adapte oluyorum. Geçen sene Yamaha Mt Tour etkinliğinde Tracer 9 Gt kullanmıştım. 20-30 km gazlamıştık. Muhteşem bir motordu. Konuyu ve sürüşten duyduğum memnuniyeti anlattığımda Cyan bana quickshifterı sormuştu. "Ne quickshifterı?" demiştim. Kullandığım motorda meğer quickshifter varmış ama benim haberim yokmuş.

Velhasıl her yeni teknoloji gibi quickshifter tabi ki güzel bir özellik ama 125'lik motorda olmaması çok büyük bir kayıp değil.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler