Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Evkur Asya Motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    arkadaşlar merhaba..

son zamanlarda Asya Swift 150 gozume cok guzel gozukmeye basladı ve bı sitede ve burda, Evkur'dan asya motor aldıgını soyleyen bırılerını gordum 15 ay taksıt falan..

bu konuyu acmamın nedenı, babamın işleri şu an pek iyi sayılmaz o yuzden kredı kartına yuklenmek ıstemıyorum kı kabul etmıyo bu yuzden elımde 200lira var ve bu parayla alacagım motorun ılk taksıdını odemek ıstıyorum. Evkur da Peşin fiyatına taksit yaptıgı ıcın benım ıcın cok uygun. Eğer asya motor satıyorsa gidip bi göz atıcam fakat en yakın evkur oturdugum yere 1 saat uzaklıkta.. bu yüzden, eğer Evkur'un asya motor sattıgını bılen goren bırılerı varsa burda bana yardımcı olabılırlerse sevınırım şimdiden tesekkurler
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Ben Konyada gördüm ama orada olurmu bilemem
    Pşşştt Unutma ! Sen Bu Yazıyı Okurken Birileri 299 + da Adrenalin Patlaması Yaşıyor

Motosikleti
    kawasaki zx 9-R
    kardeşim evkurdan uzak dur iki katına satıyolar yazık verecegin paraya git bi motosiklet magazasına adam gibi ybr 125 veya cbf 150 al yasın kaç ne iş yaparsın bilmiyorum ama maas bordronu verdinmi onlar halleder.

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba..

son zamanlarda Asya Swift 150 gozume cok guzel gozukmeye basladı ve bı sitede ve burda, Evkur'dan asya motor aldıgını soyleyen bırılerını gordum 15 ay taksıt falan..

bu konuyu acmamın nedenı, babamın işleri şu an pek iyi sayılmaz o yuzden kredı kartına yuklenmek ıstemıyorum kı kabul etmıyo bu yuzden elımde 200lira var ve bu parayla alacagım motorun ılk taksıdını odemek ıstıyorum. Evkur da Peşin fiyatına taksit yaptıgı ıcın benım ıcın cok uygun. Eğer asya motor satıyorsa gidip bi göz atıcam fakat en yakın evkur oturdugum yere 1 saat uzaklıkta.. bu yüzden, eğer Evkur'un asya motor sattıgını bılen goren bırılerı varsa burda bana yardımcı olabılırlerse sevınırım şimdiden tesekkurler
    Benim Motorum Asya Armada 250, benden önceki sahibi 9 ay önce Evkur'dan almış. Motorun peşin satış fiyatı piyasada 5,400 TL iken Evkur motoru 7.450 TL'ye satmış. Bende alandan 6 ay önce 3,750 satın aldım. Çark caddesindeki Evkur'un arka sokağındayım bir ara gördüm bir Asya ama modeli neydi hatırlamıyorum.
    ugrgnr bunu beğendi.
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı rammsteinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim evkurdan uzak dur iki katına satıyolar yazık verecegin paraya git bi motosiklet magazasına adam gibi ybr 125 veya cbf 150 al yasın kaç ne iş yaparsın bilmiyorum ama maas bordronu verdinmi onlar halleder.
    ya cidden bıktırıyo artık bu yorumlar bılıyo musun ? git ybr al git cbf al. ben diyorum babamın durumu kotu para bırıktırıp kendım alıcam. bu ne demek oluyo ? okuyorum ve maaslı bı yerde calıstıgım falan yok. dusunerek yazalım bu yorumları ve onumuze gelen herkse CBf al Ybr al demeyelım lutfen. herkesın kendı dusuncesı. ınsanların kafasını bos yere karıstırmayın kardesım ısınız gucunuz yok mu yahu?

-- valla annem alıyodu bıseyler pesın fıyatına taksıt taksıt oduyodu :D oyle olunca dedım motorda da oyle bısey olur mu :D ? amma 1-2 bin tl'lik bi fark cok fazla ama olcagını sanmıyorum ya. en fazla 100-200 lıra farkeder bence ama bakalım.. neyse gelecek yorumlara da bı goz atarım sonra gıderım zaten kendım burdakı evkur'a yapcak bsey yok..

Motosikleti
    Hornet 650
    Kardesim evkur evdiz vs gibi yerlerden alisveris yapmani tavsiye etmem. Adamar senetle veriyorlar ama 2 kati fiyatina, evet asya motor ve daelim motorlarini sattigini biliyorum. Cunku bende sordum sahsen 8.878 tl lik motora. Pesin 12.000 kusur fiyat cekmislerdi, o gun bugundur ugramam. Hatta arkadasim bilgisayar almisti 1 ay oldu gondermediler, bilgisayari eve tuketici haklari falan filan arkadas cok ugrastida parasini 1.5 ay sonra geri alabildi. Marka kotulemek icin yazmadim gercekler acidir. Ne kadar cazip yani olsada uzak durmani tavsiye ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Evkur'dan tırnak makası bile almamanı tavsiye ederim.

Maddi durumu kötü olan insanlarımızı hedefleyen bir satış stratejisi.Motosiklet acil ihtiyaç değil zevk ise lütfen EVKUR harici bir alternatif geliştir.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    dostum malesef evkuru kötüleyenler haklı. Sana honda yada yamaha al demelerinin sebebi zaten o fiyatlara onları alabilmen. Evkur en iyi ihtimalle sana 1500 tl. Geçirir

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    ya cidden bıktırıyo artık bu yorumlar bılıyo musun ? git ybr al git cbf al. ben diyorum babamın durumu kotu para bırıktırıp kendım alıcam. bu ne demek oluyo ? okuyorum ve maaslı bı yerde calıstıgım falan yok. dusunerek yazalım bu yorumları ve onumuze gelen herkse CBf al Ybr al demeyelım lutfen. herkesın kendı dusuncesı. ınsanların kafasını bos yere karıstırmayın kardesım ısınız gucunuz yok mu yahu?

-- valla annem alıyodu bıseyler pesın fıyatına taksıt taksıt oduyodu :D oyle olunca dedım motorda da oyle bısey olur mu :D ? amma 1-2 bin tl'lik bi fark cok fazla ama olcagını sanmıyorum ya. en fazla 100-200 lıra farkeder bence ama bakalım.. neyse gelecek yorumlara da bı goz atarım sonra gıderım zaten kendım burdakı evkur'a yapcak bsey yok..
    Dostum en mantıklısı gidip yerinde görmek. İyice bir bak kendine en uygun olanı alırsın. Evkur ile acenta satış fiyat farklılıkları senin yapacağın taksit miktarına göre değşir. Sen 36 ay taksit yaparsan elbetteki arada uçurum olur. 100-200 tl fark 1-2 bin liralık ürünlerde fark eder. Senin alacağı bir motor en az 5.000 TL. 10 Taksit olsa en fazla 600*10 falan olur herhalde
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Evkur da Peşin fiyatına taksit yaptıgı ıcın benım ıcın cok uygun.
    Kim demiş onu?....
    Öyleyse ben de gidip alayım...
    15 ay..

Kanma onlara... Kimse üzerine koymadan vermez taksitle....
    Kredi kartına 12 ay vade farksız taksitler yapılıyor fuar zamanı....
    Onları takip et...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    uzerine koymdan taksit yapiyolar demedim ki arkadasim bu arada hondave ymha 2. ellerin benim verecegim fiyata da olduklarini bliyorum ama tekrar soyliyim, nakit param yok. kredi kartini *babamin* kullanamam su anlik. cok bklemem lazim kredi kartyla almam icin cunku durumlar kotu.. bu yuzden arkadasin dedigi gbi 100 200 lira fark eder. alicagim motor da 2700flan. sıkı pazarlikla alablrsem uygun fiyata alicm yoksa mecbur beklicem zaten sagolun yorumlar icin iyi geceler

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Kardeşim Evkur denen firma, 400 liralık cep telefonunu (kaç taksit olduğunu hatırlayamıyorum) taksitle enişteme 700 lira civari bir paraya satmıştı.
    Tabi senin içinde kalmasın, yinede bir sor, danış. Ama kesinlikle ürünün fiyatını önceden araştır ki aradaki vade farkını anlayasın.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Evkur da Peşin fiyatına taksit yaptıgı ıcın benım ıcın cok uygun.
    Vallaha senin yalancınız...
    Sen dedin..
    Biz yorum yaptık
    ugrgnr ve braingulp bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    adam evkur un önünde eğilmekte ısrarlı beyler...
    braingulp bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bizim yapabileceğimiz bişey yok....
    Hayırlı işler dileyelim...

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    benim de dikkatimi çekmişti evime yakın bir evkur mağazasında hem asya swift hemde windy s satılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:00 ----------

ama şöyle bişey ki 202 tl 24 ay taksitle satıyorlar swift i fiyatını sen düşün...
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim, kredı kartını kullanamadım ıcın babamın ısler kotu oldugu ıcın kendı paramla almak zorundayım. 16 yasındayım kredı kartım falan yok elımde 200nakıt var. o yuzden ısrarla sacma sapan yorumlar yazıyosunuz cıdden uyuzuma gıtmeye basladı. herneyse ben ıstedıgımı aldım burdan, evkura gıdıp sorarım. buyuk bı fark vasa fıyatta da almam yanı akıl herkes de oldugu gıbı bende de var. sagolun yorumlar ıcn.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de dikkatimi çekmişti evime yakın bir evkur mağazasında hem asya swift hemde windy s satılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:00 ----------

ama şöyle bişey ki 202 tl 24 ay taksitle satıyorlar swift i fiyatını sen düşün...
    yuh 4500 lira eger oyle dıyosan hıc gıtmeme bıle gerek yok. sagol yorum ıcın

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evkur değil Evyık
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Evkurdan değilde Asya motorun kendi bayilerinden al onlardada var vade taksit felan

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    abicim, kredı kartını kullanamadım ıcın babamın ısler kotu oldugu ıcın kendı paramla almak zorundayım. 16 yasındayım kredı kartım falan yok elımde 200nakıt var. o yuzden ısrarla sacma sapan yorumlar yazıyosunuz cıdden uyuzuma gıtmeye basladı. herneyse ben ıstedıgımı aldım burdan, evkura gıdıp sorarım. buyuk bı fark vasa fıyatta da almam yanı akıl herkes de oldugu gıbı bende de var. sagolun yorumlar ıcn.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

yuh 4500 lira eger oyle dıyosan hıc gıtmeme bıle gerek yok. sagol yorum ıcın
    zaten motoru almayı kafaya koymuşunda ha bide mt nin fikrini alayım demişin 16 yaşındaki birine hangi kurum taksitli motor verir orası tartışılır millet sana kötü bişey demiyorki tamam heveslisin bende öyleydim ama göz göre göre gidipte 2000 tl lik motora 4000 tl vermek bence iyi kazıklanmak anlamına gelir belki bu dediklerimizi şimdi anlamazsın ama o aldığın motoru satmaya kalkınca anlarsın
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)