Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

2013 Kanuni modelleri 21 Aralıkta görücüye çıkacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    GT200R modelini biraz araştırdım. Motoru Kuba Fastwind 200R ninkiyle birebir aynı. Anlaşılan motor gücüne kadar bir çok konuda abartılı bilgi yazıp bu modeli bilmeyene kakalamak söz konusu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

üstünde kanunui yazan türk distiribatörü olan bir firma sana türkiyede mlotoru kakalıycak sen al oo motoru ölçtür kendi verilerinden düsük çıkarsa hep beraber kuralkana tazminat davası açalım oo kadar iddalıysan hadi aha ben brdayım
    abana1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı serhat58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstünde kanunui yazan türk distiribatörü olan bir firma sana türkiyede mlotoru kakalıycak sen al oo motoru ölçtür kendi verilerinden düsük çıkarsa hep beraber kuralkana tazminat davası açalım oo kadar iddalıysan hadi aha ben brdayım
    Kanuni bayiliğiniz var galiba. Yada avukatlığı. GT200R modelinin ne kadar "yeni" olduğu ve yazdıkları gibi 17 HP olup olmadığı çok uzun sürmez meydana çıkar. Dava etme işini de bu motoru alacak kişiler düşünsün.

yoo 18 yasında hukkuk fak öğrencisziyim ve hukuki haklarını hatırlatmak istedim fikri sinai veya tüketici mahkemesinden alıcağın kararla tazminat davası açabilirsin ayrıca burda türk markasını kullanmadığın bir motorsiklet için kötülemeni istemilorum .... burdan bu kadar net konusuyosan yaptır ölçümlerini arkasına düselim elinde hiç bir belge olmadan büyük bir firmayı asılsız suçlamanı kabul etmiyorum ... hepsi bu kadar :D

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Hak ve Hukuk konusunda bu kadar hassas olduğuna göre Kanuni GT200R alanlara da yardım edersin artık.

hukuk devletinde yasıyosun kanuni hakların var bunları kullanmak isteyen arkadaslara titizlikle yardım ederim zaten en basta dediğim lafa geldin :D

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Türkiye de hukuk yada adalet var da bizim mi haberimiz yok aceba?
    Blackeagletr bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bırakın bu işleri kanunin yerim hukukunu garantisini
    fabrikasyon bir hatası olan bir insanın kanuniye ispatlayıp garantiye soktugunu
    veya kanunin kabul edip hatasını giderdiğini görmedim..
    kanuni motosiklet yapmıyor arkadaşlar..
    üretmiyor
    çinden buluyor a firması
    bakıyor ne modeli yapmış alıyor onu türkiyeye getiriyor, üstüne kendi markasını basıyor
    alsana kanuni motosiklet yaptı oluyor.
    kanunin en iyi getirdiği motosiklet Ybr den Aldığı Bora Modeli..
    Kanuni Türkiyenin Motosikleti Sloganına kendi inanıyor mu çok merak ediyorum...
    Olan Hyosunga oluyor bu salak kanunin yüzünden..
    başka bir firma distribütr olsaydı..
    hyosung bu kadar madur olmayacaktı..
    # motosikletle.blogspot

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibindende bir tane GT 170 ilanı var yeni modellerden. GT 170 in ilk katalog dışı fotoğrafları galiba bunlar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09580088/detay
    Açıkçası sitedeki fotoğraflara göre oldukça iri ve heybetli geldi bana. Bence harika bir motor olmuş görünüş açısından. Kesinlikle yaza bir tane almam lazım
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Phantom 180'i hala inatla 4800 liraya satıyolar aklım almıyor GT170'in ondan ne eksiği var hiç eksiği yok lastik ölçüleri bile aynı. Bence yeni modellerin üzerine phantom'u 3 bin liraya düşürmezlerse hiç satamazlar onu yapınca da komik olur ayrıca ayıp olur 4800'den alanlara bence yakında siteden kalkar phantom.

Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende bir tane GT 170 ilanı var yeni modellerden. GT 170 in ilk katalog dışı fotoğrafları galiba bunlar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09580088/detay
    Açıkçası sitedeki fotoğraflara göre oldukça iri ve heybetli geldi bana. Bence harika bir motor olmuş görünüş açısından. Kesinlikle yaza bir tane almam lazım
    adam tükkanın yerlerini ne kaplatmış öyle ya motosiklet mağazası değil de sanki hamam mubarek.

Motosikleti
    Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam tükkanın yerlerini ne kaplatmış öyle ya mootosiklet mağazası değil de sanki hamam.
    Kanuni'nin bayi toplantısından alınma o resimler.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni'nin bayi toplantısından alınma o resimler.
    o zaman bayi toplantısı hamamda yapılmış o daha güzel tabi.

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın bu işleri kanunin yerim hukukunu garantisini
    fabrikasyon bir hatası olan bir insanın kanuniye ispatlayıp garantiye soktugunu
    veya kanunin kabul edip hatasını giderdiğini görmedim..
    kanuni motosiklet yapmıyor arkadaşlar..
    üretmiyor
    çinden buluyor a firması
    bakıyor ne modeli yapmış alıyor onu türkiyeye getiriyor, üstüne kendi markasını basıyor
    alsana kanuni motosiklet yaptı oluyor.
    kanunin en iyi getirdiği motosiklet Ybr den Aldığı Bora Modeli..
    Kanuni Türkiyenin Motosikleti Sloganına kendi inanıyor mu çok merak ediyorum...
    Olan Hyosunga oluyor bu salak kanunin yüzünden..
    başka bir firma distribütr olsaydı..
    hyosung bu kadar madur olmayacaktı..
    Beyler bir markayı tanımadan yerden yere vurmak galiba ancak bu olur. Ben kanuni üretimini bilmem ama anlatılanlardan öğrendiğim kadarı ile Hyosung modeller dışındakileri kendi bünyelerinde üretiyorlar. Yedek parça nereden geliyorsa gelsin iyi kontrol yaparsan herzaman iyi ürün piyasaya veririsin. Bu markanın motor geçmişi uzun yıllara dayanıyor. Sizce hala adamlar kadrolarına bir kontrol ve arge ekibi katamamışmıdır? Sadece kafaları etiket yapıştırmaya mı çalışıyor?
    Bence ölçüp tartmak lazım. Kanuni gibi bazı diğer yerli üreticilerde emek veriyor. (kubai mondial...) saygı duyalım. Isararla honda kalitesi istiyorsan herkes yapar ama o ucuz fiyatlara vermez. Yerli üretimde en kaliteli ve garantiyi en iyi kullanan marka kanuni dir. Neyse yen,i modelleri güzel ama önce bayilere gelsinde görelim ve konuşalım...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

S170T http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09631207/detay

GV 170 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09628981/detay

Bu ilanlarda da resimler mevcut S170 T ve GV 170'in.

S170T'in kafa grenajı bence çok büyük olmuş. Uzaylı kafası gibi

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S170T http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09631207/detay

GV 170 http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09628981/detay

Bu ilanlarda da resimler mevcut S170 T ve GV 170'in.

S170T'in kafa grenajı bence çok büyük olmuş. Uzaylı kafası gibi
    s170'i bence mondial drift'e rakip olarak getirmişler, biz hep diyoruz ya drift'in kafası çok küçük onlar da bizi duyup kafasını kocaman yapmış alın size kafa a.k der gibi

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s170'i bence mondial drift'e rakip olarak getirmişler, biz hep diyoruz ya drift'in kafası çok küçük onlar da bizi duyup kafasını kocaman yapmış alın size kafa a.k der gibi

hiç görücüye çıkarmasınlar bence, hatta firmayı kapatıp gitmeleri motorcuların fiziksel ve psikolojik sağlığı açısından çok faydalı olacaktır.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zorla Satmıyorlar, beğenmeyen almasın, bakmasın, kapısından bile geçmesin.
    scorpions_59 bunu beğendi.
    112ciyiz

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı cbr_bünyamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç görücüye çıkarmasınlar bence, hatta firmayı kapatıp gitmeleri motorcuların fiziksel ve psikolojik sağlığı açısından çok faydalı olacaktır.
    tamam, hemen söyleyelim o zaman kanuni ye;

"cbr_bünyamin" isimli arkadaş MT ye geldi dediki .... ona muhataben hemen kapatın gidin

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:50 ----------

üç yıldır motorcuyum böyle kafa çok gördüm :D

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)