Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benim fikrim böyle sizi bilemem.

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    yaw hepsini geçtim de..

KADIN demekten niye utanıyoruz alloaa..!!

BAYAN yok.. HANIM yok..
    KADIN arkadaşlar.. Motorsiklet kullanan KADIN... KADIN motorcu..

Bayan ve Hanım birer hitap takısıdır..
    Tek başlarına kullanılmazlar..

Saygılar...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Şimdi bunu iki şekilde açıklayabiliriz:

Bunun sorumlusu aslında kendileri. Kendilerinin kız ve kadın olma gibi durumları var.
    Bir kızdan kadın diye bahsedince "Ben daha evlenmedim, sen ne demek istiyon?" diye çok pis baarıyorlar.
    Bir kadından da kız diye bahsedince "Ay teşekkür ederim cicim" durumları falan oluyor.
    Biz de hepsinden bayan diye bahsederek durumu kurtarıyoruz.

Ha bayan sürücü meselesine gelince, arkadaşları bilmem ama ben onu genelde kadın sürücüler için farklı anlamda kullanıyorum.
    Hani gelen, giden ... gibi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw hepsini geçtim de..

Ne alakası var? Ben böyle alışmışım, kimsenin de burada bişey ima ettiğini sanmıyorum. Konu başka bence, ona odaklansak? Bu konuyu da bir çoğu gibi başka yönlere çekmeden "hiç" etmesek...?

@özlem Büyük motorlar için fırsat yada maddiyat deseniz anlıycam ama vakit ile alakasını kuramadım. Eğer eğitimi kastediyorsanız 1-2 gün eğitim sürüyor ve max 1-2 haftada da motora alışılır gibi düşünüyorum... Tabi birden 1000 lik bir enduro sürmek daha zor gelebilir orası doğru
    #sürenadam

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Motor kullanan bayan ne güzel bayan.. Onunla her yola gidilir her bişe yapılır.. Hastasıyız
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuyu açan arkadaş, bende megan foxla evlenmek istiyorum, hem motor kullanıyor hemde eli yüzü düzgün temiz bir aile kızı şaka bir yana motoru seviyruz kadınıda aynı şekilde, bu ikisi birleşince tadından yenmez oluyor :D
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Valla sen yine iyisin, sadece motosiklet sürücüsü bayanlar dikkatini çekiyor. Bazılarının nefes alsın yeter oluyor
    Ben ise daha beter durumdayım. Yaşta ilerliyor. Artık üzümün çöpüne bile bakıyoruz. Çok seçici olduk yavvv
    Teknolojik, Deniz sever (dalgıç), Doğa Sever, Motosiklet Sevdalısı, Espiriden anlayacak, aynı zamanda yapabilecek IQ seviyesi yüksek.
    Bunların hepsi bir bünyede olup, renkli gözlü, fit vücutlu, çekici olacak. Sanırım böyle biri yok. Maya takvimine göre yok olabiliriz artık.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw hepsini geçtim de..

BAYAN yok.. HANIM yok..
    KADIN arkadaşlar.. Motorsiklet kullanan KADIN... KADIN motorcu..

Bayan ve Hanım birer hitap takısıdır..
    Tek başlarına kullanılmazlar..

Saygılar...
    ülkede bazı feministler bayan denmesinden çok rahatsız...dediğin gibi "kadın" kullanımı daha doğru ama zar zor kibar olabilen toplum "bayan" a alışmışken değiştirmeye uğraşmak anlamsız...

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var? Ben böyle alışmışım, kimsenin de burada bişey ima ettiğini sanmıyorum. Konu başka bence, ona odaklansak? Bu konuyu da bir çoğu gibi başka yönlere çekmeden "hiç" etmesek...?

@özlem Büyük motorlar için fırsat yada maddiyat deseniz anlıycam ama vakit ile alakasını kuramadım. Eğer eğitimi kastediyorsanız 1-2 gün eğitim sürüyor ve max 1-2 haftada da motora alışılır gibi düşünüyorum... Tabi birden 1000 lik bir enduro sürmek daha zor gelebilir orası doğru

büyük cc nin tadını almak için kopup gitmenin ve bu kopmalara daha fazla zaman gerektiğini demek istiyo olabilir...

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Alıntı KemaL* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi kendime diyorum bile motorsiklet kullanan bir BAYANla evlenicem diye benim görüşüm böyle :D:D
    Her motorcunun hayalidir ama ne hikmetse hep motordan korkan bayanla evlenilir
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kadın dan motorcu olmaaazzzzzz ....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Cat 428c :D
    O değilde neden her mesajına ben sadettin teksoy der gibi ben KEMAL BOYAR diyorsun ?
    Pşşştt Unutma ! Sen Bu Yazıyı Okurken Birileri 299 + da Adrenalin Patlaması Yaşıyor

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    woman biker fetish !

---------- Post added at 17:39 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal , takılıyoruz sadece. Eğlenceli bir konu açmışsın. Bizde aynı minvalde yürüyelim dedik. Alınma sakın.

Benim de hoşuma gidiyor tabi ki motosiklette bir kız gördüğüm zaman. Açıkçası gururlanıyorum. Kesinlikle kızlar bu işi daha bilinçli yapıyor. Ben korumasız kız hiç görmedim.
    Aleyhte delil olarak kullanılmak üzere arşive atılıyor kayınbabacığım
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Suanlık yok
    Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde neden her mesajına ben sadettin teksoy der gibi ben KEMAL BOYAR diyorsun ?
    Alışkanlık öyle oluyor bir sorun oldugunu zannetmiyorum hayırlı forumlar

Evet abilerim ablalarım kardeşlerim hepinize cok teşşekürler eglenceli bir konuydu hepinizin ellerinize sağlık herkese iyi forumlar

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yüzdeye vurursak eğer erkeklerin yüzde kaçı bisiklet kullanmıştır, bayanların yüzde kaçı kullanmıştır yada kullanıyorlardır, bir bayana göre bir erkeğin 2 tekerlekli herhangi bir araca binme oranı nedir? Sokakta oynarken bisiklete binen kız çocuğu oranı nedir erkek çocuklara göre? Eğitimle tabi ki motor kullanılabilir ama trafiği birkaç saatte öğrenmek o kadar kolay olamaz bence? Ayrıca yetenek olduğunuda düşünüyorum ve erkekler kadınlara oranla mekanik olan herşeye daha yatkınlar ki bunun sebeplerinden en önemlisi olan yaradılış olduğunu düşünüyorum...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Valla onu bunu bilmiyorum bu 3. motorum.. İlk ikisinde benim hatunun imzası var birini sağa birini sola yatırdı.. Şimdilik bu makine büyük diye vermedim ama bir salı pazarı yapacagız gibi duruyor hele bir havalar düzelsin.. Hevesli genç başladı sıkıştırmaya
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)