Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En Ağır Ceza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Kaza, bugün saat 09:00 sıralarında Meydan altgeçidinde meydana geldi. Teomanpaşa Mahallesi'nde fırıncılık yapan 19 yaşındaki Ümit Yılmış, kask takmadığı için kesilen trafik cezası ödemek için iş arkadaşı Abdülselim İzci'yle birlikte, motosikletle Trafik Şube Müdürlüğü'ne doğru yola çıktı.

YÜREK DAYANMAYAN GÖRÜNTÜLER

Lara istikametine giden Yılmış, Meydan altgeçidinde virajı alamayarak bariyerlere çarptı. Yılmış ve İzci motosikletle birlikte metrelerce sürüklendi. Kazayı gören diğer sürücüler, sağlık görevlileri ve polisi aradı. Kanlar içinde yerde yatan Ümit Yılmış'ı kontrol eden sağlık görevlileri, talihsiz gencin yaşamını yitirdiğini belirledi. Ağır yaralı olan Abdülselim İzci ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Acı haberi alıp olay yerine gelen Yılmış'ın mesai arkadaşları, arkadaşlarının kanlar içerisindeki cesedini görünce sinir krizi geçirdi. Yılmış'ın cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı, motosikleti ise çekiciye konulup götürüldü.

Kaynak
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sahkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzücü...Allah rahmet eylesin...keşke korunma için gereken önlemleri biraz bari alsaydı,ama keşkeler keşkeler :(
    Önemli olan neye bindiğin değil,rüzgarı nasıl hissettiğin

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    kask takmadığı için yediği cezayı ödemek için giderken kask takmadığı için yaptığı kazada ölmek...
    M.yildizli bunu beğendi.
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask takmadığı için yediği cezayı ödemek için giderken kask takmadığı için yaptığı kazada ölmek...
    Ne ironik değil mi.. Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabır versin.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı ferrari_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerde kask var ama kask demeye bin şahit lazım o kasktan bendede vardı zamanında.Herkesin durumu bir değil parası olsa belkide kaliteli bir kask alacaktı

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimlerde kask var ama kask demeye bin şahit lazım o kasktan bendede vardı zamanında.Herkesin durumu bir değil parası olsa belkide kaliteli bir kask alacaktı
    Parası yoksa binmesin arkadaşım '' herkesin durumu bir değil parası olsa.. '' bu ne demek nasıl bir mantık nasıl bir bakış açın var şaşırdım pes doğrusu ! Mecbur mu motosiklete binmeye ? Biniyorsan takacaksın o zıkkımı kafana , gücün yetmiyorsa almaya binmeyeceksin bu kadar basit , motora binemediği için ölen birini gördün mü hiç ?
    Allah rahmet eylesin ama göz göre göre bilerek ve isteyerek ihmalkarlık yapıp ölmüş bu arkadaş , arkasında bıraktıklarına Allah sabır versin ama sevdiklerimizi böyle pisi pisine üzmeye boynu bükük yıkık bırakmaya hakkımız yok !
    acayüp, CeyhunEzel, nezih77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    Allah rahmet eylesin.
    ben 100 cc cup motor kullanıyorum dizlik,bot,eldiven,mont,yağmurluk kullanıyorum.ne kadar ufak cc olsada koruyucu ekipman kullanmanın önemini böyle üzücü haberler okudukça daha da iyi anlıyorum.Allah sabır versin ailesine, inşallah son olur.birdaha okumayız böyle üzücü haberler.
    35emre35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parası yoksa binmesin arkadaşım '' herkesin durumu bir değil parası olsa.. '' bu ne demek nasıl bir mantık nasıl bir bakış açın var şaşırdım pes doğrusu ! Mecbur mu motosiklete binmeye ? Biniyorsan takacaksın o zıkkımı kafana , gücün yetmiyorsa almaya binmeyeceksin bu kadar basit , motora binemediği için ölen birini gördün mü hiç ?
    Allah rahmet eylesin ama göz göre göre bilerek ve isteyerek ihmalkarlık yapıp ölmüş bu arkadaş , arkasında bıraktıklarına Allah sabır versin ama sevdiklerimizi böyle pisi pisine üzmeye boynu bükük yıkık bırakmaya hakkımız yok !
    Gücü o kaska yetti belki.Olamaz mı?Olaya At gözlüğü ile bakmaya gerek var mı

Motosikleti
    HD xl 883
    Gücü o kaska yetti belki.Olamaz mı?Olaya At gözlüğü ile bakmaya gerek var mı
    Hocam gerçekten pes doğrusu ! Gücün yetmediği için i phone alamaz nokia 3310 kullanırsın, adidas alamaz kinetix giyersin,iskender yerine tavuk döner yersin bunların hiç biri seni öldürmez ama gücüm yetmiyor diye motora kasksız binilebileceğini savunuyorsan daha da sana söyleyecek yazacak bir şeyim yok benim kal sağlıcakla ..
    Tolga Can, CeyhunEzel ve rahmi34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Haber şöyle diyor daha önceden kask takmadığı için ceza yedi.Dikkatle okuyunuz lütfen
    Sen anlamıyor musun rahmetli kask takmış resimlerde kask var kask dandik diyorum Ben takmadı mı diyorum.Durumu olsaydı kaliteli bir kask olurdu belkide olay farklı olurdu

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Asıl bariyere bakın, sorun kaskın kalitesi değil.
    Geçen senelerede gündemde olan ve bir çok motor sürücüsünün boynunu uzvunu koparan çelik halat bariyerler yine sahnede anlaşılan.
    Ölen gencin yakınlarına, sevenlerine rahmet ve sabır diliyorum.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    HD xl 883
    Haber şöyle diyor daha önceden kask takmadığı için ceza yedi.Dikkatle okuyunuz lütfen
    Sen anlamıyor musun rahmetli kask takmış resimlerde kask var kask dandik diyorum Ben takmadı mı diyorum.Durumu olsaydı kaliteli bir kask olurdu belkide olay farklı olurdu
    Dandik kask ? Ben de sana laf anlatmaya çalışıyorum klavyeme yazık .

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Allah merhuma rahmet,geride kalanlara sabır versin.. Biraz gençlik ateşi, biraz tecrübe eksikliği, biraz kalitesiz ekipman kullanmak.. ne dersek diyelim ama vade gelince elden bir şey gelmiyor.. üzücü tarafı 4 teker kazasında her gün onlarca insan hayatını kaybederken çok nadir gerçekleşen motor kazalarının medya tarafından halkın gözüne böyle sokulması.. yazık gerçekten..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:24 ----------

Bu arada İBB motor dostu bariyer yapıyordu bazı pilot bölgelere? Ne oldu o iş takip eden varmıdır acaba?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gerçekten pes doğrusu ! Gücün yetmediği için i phone alamaz nokia 3310 kullanırsın, adidas alamaz kinetix giyersin,iskender yerine tavuk döner yersin bunların hiç biri seni öldürmez ama gücüm yetmiyor diye motora kasksız binilebileceğini savunuyorsan daha da sana söyleyecek yazacak bir şeyim yok benim kal sağlıcakla ..
    Ben kasksız binilmesini mi savundum Dostum ? Sen konuyu nerelere çektin

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    O bariyerin üzerine düşeni 10.000 dolarlık kask+koruma bile korumaz.
    speed_dream ve Shrieker bunu beğendiler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Allah rahmet eylesin cidden çok kötü bir durum :(

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Cesede bakılırsa başından yara almış. Kasksız veya 20 liralık kask sebebiyle öldüğü kesin. Allah rahmet eylesin.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Allah rahmet eylesin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)