Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acaip karasız kaldım :s

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    uzun bir süre yuan marka cross motoru kullandıktan sonra artık yenileme vaktinin geldiğine karar verdim vede mak 250 cc ye kadar çin malı cross amalaya karar verdim ama

Mondial extreme max 150

Kanuni cross 150

Kuba str 250

Yuki 250 izci

Arasında kararsız kaldım acaba hangisini alsam şehir içinde kullanıcam bazen ufak da olsa araziye giriyorum ama öle hard cross vs değil tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Ben xtreme max aldım, motorumdan memnunum ancak kubanın 250lik modelini öneririm. Çünkü 150cc'nin torku güzel tepeleri iyi çıkıyo ama hiç gitmiyo :( Sanırım supermoto yapma planların da var, öyle birşeyler de düşünüyorsan xtreme max ya da başka bir 150lik moto yetersiz kalır

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    işte benden ondan karar veremedim haftasonu alıcam tabi karar verebilirsem ama büyük ihtimal 250 cc olucak str olma ihtimalide yüksek tabi

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    STR 250 yabana atılacak bir motor değil ve yazdıklarının arasında en iyisi. Burada kullanan var arkadaşlardan çok memnunlar. Yanlız yakıtta yakıyor meret.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Bu seçenekler arasında STR 250 daha iyi geliyor banada. Gerçi ikinci el bakarsan kanuni 250 crosslarıda oldukça met ederler bi incele derim bu iki modelin başlıklarını. Kubada kronik sıkıntılar vardı diye hatırlıyorum gidonla alakalı . Başlıklarında fazlasıyla bilgi edinebilirsin. Forumda aratmanı tavsiye ederim.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ramzey 200 yada skyteam öneririrm, kuba resmen berbat, frenler kötü,vitesler kazık gibi,gaz verdikçe zırıl zırıl zırıldıyor,her an ben çinliyim diye bağırıyor,gaz veriyosun 250cc ile alakası yok,kronik sorunları da cabası. bence str den uzak dur.(sana yakın olan ilanalrdan birini ara git deneme turu at ne dedğimi anlayacaksın)
    Karadeniz - Giresun.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    250 almayacaksan tek kuruş masrafa girme. Zaten bütçen kısıtlı, paranı çarçur etmiş olursun. Gerçi bana kalırsa bu kısıtlı bütçeyler şu yazdığın motorlardan hiçbirini almazdım...
    #sürenadam

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Bütçen ne bu arada ?
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Str güzel, en azından azıcıkta olsa supermoto yapılabiliri var, tork lazım 150likler pek olmaz
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Ben de Str250 var gayette memnunum. Diğer modelleri hiç kullanmadım. Sadece Ramzey kullandım 1 defa 1 tur attım ama Str kadar hoşuma gitmedi sanki çok aşırı titreşim vardı. Belki benim kullandığım motorda bir problem vardı bilemiyorum. Yakıt konusuna gelince Str 100 km'de 20 lira benzin alıyor. 20 TL /4,60 = 4,34 Lt benzine denk geliyor. Bu 100 kilometrenin 80-90 kilometresi asfaltta geri kalanı ise arazide yapılıyor. Bana göre bu yakıt tüketimi çok değil çünkü bu 250 cc'lik bir makine ve ben bunu sadece arazide kullanıyorum.

En güzeli internette bulduğun motorlardan kafana uyanları git bir dene, bir tur at ondan sonra karar ver.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)