Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

üşümeden nasıl motor sürüyorlar???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben tayt üzeri içlik üzeri kot pantolon üzeri dizlik giyiyorum. Üzerimde atlet gömlek kazak, korumalı mont, normal mont. Altım 3 kat üzerim 5 kat. Böyle lahana gibi giyinince aralık ayında üşümüyorum, yada üşüsem de titreyecek kadar değil ama ayak parmakları donuyor yinede.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Robot gibi rahat edemezsin ama.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı bardaktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Robot gibi rahat edemezsin ama.
    Yoo hiç de robot gibi olmuyo, gayet rahat. Asıl şu kuryelerin giydiği yağmurluklar tam robot gibi yapıyo adamı.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Ankara'da soğuk dondursada pek hasta etmez , bizim izmirin soğuğu kar yapmadığı için tam grip davetiyesi dağıtıyor etrafa
    Anlattığınız kıyafetler ile gayet güzel korunuyorsunuzdur.

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    Deri görünmlü panzot bi montum var o montun altınada bi polar. Camı kırık bide kaskm var. Devam dün gece kastamonuda hava sıcaklığı -3 dereceydi 50 yi geçmeden Cayır cayırda bindm Önceden çok üşürdümde şimdi alıştım sanırım.
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Ghostrider91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri görünmlü panzot bi montum var o montun altınada bi polar. Camı kırık bide kaskm var. Devam dün gece kastamonuda hava sıcaklığı -3 dereceydi 50 yi geçmeden Cayır cayırda bindm Önceden çok üşürdümde şimdi alıştım sanırım.
    50 yi geçmedinmi soğuktan geçemedinmi
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

bu apaçiler kışın motosikletleriyle böyle geziyorsa yazın heralde iç çamaşırıyla gezerler :D

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    4 senedir yaz kış aralıksız biniyorum. o kadar dikkat etmeme rağmen benim dizler yavaştan ağrımaya başladı.. sonumuz hayrola..
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    dün hanımla bi yerden geliyoruz araba ile önümüzde motor tabii her zamanki gibi bir motorda iki kişi full korumasız hanım bana diyoki bunlaramı diyosunuz apaçi diye ah canım o bile öğrenmiş
    hasan_4154 bunu beğendi.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    ben vizörü açtığımda yüzüm donuyor ama apaçiler kafada kask elinde eldiven olmadığı halde nasıl üşümüyor bende merak ediyorum.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    olay kevler de.. Bunların tüyü kılı kevler!! Başka izahı yok kimse anlatmasın bana
    hasan_4154, M.balibey ve ömerkılıç bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

hasan_4154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XF 250 -2012
    Arkadaşlar,
    Şimdi kış geldi diye kask takanlar varya, He onlardan birtanesini geçen akşam izmitte gördüm arkasında bayan artçı vardı. Görüntü alamadım ama kahkahadan arabanın direksyonunu bıraktım kaza yapacaktım. Abi ya adam kaskın içinden(tam çene) sigara iciyordu sigaranın ateşli kısmı dışarda full komedi yada bu sigara nemene bir şeydir ki motorla giderken kaskın içinden bile içirttiriyor kendini....

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı hasan_4154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Şimdi kış geldi diye kask takanlar varya, He onlardan birtanesini geçen akşam izmitte gördüm arkasında bayan artçı vardı. Görüntü alamadım ama kahkahadan arabanın direksyonunu bıraktım kaza yapacaktım. Abi ya adam kaskın içinden(tam çene) sigara iciyordu sigaranın ateşli kısmı dışarda full komedi yada bu sigara nemene bir şeydir ki motorla giderken kaskın içinden bile içirttiriyor kendini....
    yazacak bişey bulamadım ama merak ettim duman olayına nasıl çözüm bulmuş

hasan_4154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XF 250 -2012
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülmekten göremedim, Birde trafik vardı ama Amca okadar bağımlı ki kaskın içinde işte...

eruyanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    bugün yaklaşık 3 saat motorsiklet üzerindeydim.. yoğun sağanak yağış altında.. şiddetli yağmurda gündüz motorsiklet sürmek çok keyifliydi.. bu sefer 3'te 2 kuralına da uymadım, hep tam gaz.. uygun ekipmanla ıslanmayı altettin mi deme keyfine.. vizöre çarpan damlaların sesini dinleyerek tatlı bir kış yolculuğu.. motorsiklet seviyorum motorsiklet kullanıyorum deyipte kış gelince motorunu tavanarasına kaldıranlara gülüyorum.. ne sevdaymış ama.. harbi sevdaymış sizinkisi.. gülüyorum..
    sapanca eşmede ışıklarda bir kalkış yaptım ki! önce durduğum yerde arka tekeri asfalta gömüp, yeşille birlikte uçak gibi kalkış. çok keyifli çok.. yol boyunca araçlar hemen kenara çekilip yol verdi yağış altında kimse peşime takılmaya kalkışmadı ;)
    siz şimdi buna da apaçilik dersiniz, bense buna keyif diyorum.. zor şartlarda kullandıkça motorsikleti kullanmakta kolaylaşıyor.. siz sakınmaya devam edin..
    bilinçsiz kullanmak değil, bilerek kullanmaktan bahsediyorum.. motorsiklet sürücüsü kendini ne kadar sakınırsa o kadar da amatör kalır.. tabii dengesini bilmek lazım.. ipin ucu kaçmadan..
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı srknbdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 senedir yaz kış aralıksız biniyorum. o kadar dikkat etmeme rağmen benim dizler yavaştan ağrımaya başladı.. sonumuz hayrola..
    Dizlik kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız yaşlılığınızda hatta o kadar da geç değil bir kaç sene sonra "keşke" demeye başlarsınız, dikkat edin.

Kullanıyorum diyorsanız daha çok önlem alın. Ne kadar eski motosikletçi amcalar ile konuşsam hepsi dizlerinden şikayetçi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    ne oldu bizim apaçi yemini koca sitede bilen çıkmadı

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be kardeşim, sabah kısa mesafe kasksız gideyim dedim de, soğuktan nereye gideceğimi unutuyordum.
    Kuzey kutbundan 3 ayak getirsen o bile bu soğuğa dayanamaz. Kafatasının içi boş olan her yere gider gelir.
    3 ayak da ne? koca ayak (yeti) olmasın o? kış geldi her an her yerden çıkarlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:39 ----------

havalandırmalardan çıkıyordur ya da ense kısmına baca taktırmıştır
    hasan_4154 bunu beğendi.

Ghostrider91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Zorro 150-70
    50 yi geçmedinmi soğuktan geçemedinmi
    Geçmesine geçerimde ne kadar gidebilirm bilmiyorum. Adamın Totosu donuyor vallahi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Tehlikeli ama kamyon otobüslerin arkasından gidince iyi oluyor mis gibi sıcağı vuruyor :D
    Yaşadığımı Bazen Devir Saatinden Anlıyorum

pckopat001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    ya bu ayakların ve dizlerin üşümesine nasıl kesin bir çözüm bulacaz üst fırın gibi bacaklar ve ayaklar buz kesiyor .s , içlik kot pantolan giyiyorum ayagımda su geçirmez bot sanki bir şey giymemişim çıplak sürüyorum motoru o derece üşüyor alt tarafım .s

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)