Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

En iyi 100'ük Motosiklet Markası

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Arkadaşlar Anket bölümüne 2 gün önce yazdım fakat hala onaylanmadı 2 defa gondermeme ragmen bu yuzden daha fazla bekleyemedım ve buraya geçici olarak yazmaya karar verdim.. (konunun burası olmadıgını bıldıgım ıcın yazdım)

son zamanlarda motosiklet almaya karar verınce bu forumu gordum ve gorus ve yorumlara bakmaya karar verdım fakat daha cok kafam karıstı. bu yuzden bu karısıklıgı dındırmeye yonelık anket tarzı bırsey yaptım. Yorumunuzla birlikte hangi markayı tavsiye ettıgınızı yazarsanız sevinirim şimdiden cok tesekkurler

1. Asya

2. Kanuni

3. Kuba

4. Lifan

5. Mondial

6. Motoran

7. Ramzey

8. Salcano

9. Yuki-Kral

***** Arkadaşlar 100'lük Cup Değil, 100'lük Debriajlı 5 Vites'lerden Bahsediyorum.. *****

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    oyluyorum ama olmuyor, tikimda mi sorun? ben de buraya yazim dedim, biliyorum yeri degil ama............Ramzey QM125T-10D

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    çan çin çon hepsi aynı modenastan gerisi yalan
    Mikuni bunu beğendi.
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    beyler anket uygulaması yok zaten sadece hangı sık veya hangı marka, onu yazarsanız daha ıyı olur benım ıcın. bu arada tekrar hatırlatıyorum, Cup modeller degıl. 100'lük, 5vites, Debriajlı motosikletrden bahsedıyorum. gelecek yorumlar ve oylar ıcın sımdıden tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çan çin çon hepsi aynı modenastan gerisi yalan
    orası öyle ama benim Honda, Yamaha gibi motosikletlere yeticek kadar param olmadıgı ıcın Bu markalara yöneliyorum ki ben motosikletimi alıp 5-10 sene kullanmak ıstemıyorum. bi motosiklet alsam ki 100lük düşünüyorum, seneye 150-125lik alıcam sonra biraz daha gecıcek 250lilik alıcam. o da gecıcek 600luk. Yamaha YBR 125 veya Honda CBF-CB cok ıyı motosiklerler farkındayım ama herkesın bunları alması gıbı bı ımkan yok. keşke olsa sagol yorumun ıcın.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bencede üç aşağı beş yukarı hepsi aynı fakat görüntü olarak 9. sıradaki ''YUKİ Kral'' açık ara 1 numara , şayet gençsen bunu al derim havası yeter. Sehpada dururken bir bakan bir daha bakıyor.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    evet dizaynı guzel olmus fakat o Cup tarzı 4 vites yarı-oto 100'lük bu yuzden sansı yok sagol yıne oyun için

Cup tarzı değil bence selenin önü boş değil depo devam ediyor ! Mantar gibi çoğalmaya başladı İzmir'de bu marka , tabiy zevkler ayrılabilir .

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    yo yo dış görünüm anlamında demedim kardeşim.. 4 vites yarı otomatik olunca benzettim. yoksa cidden dış görünümü 100lüklere göre çok iyi. çok spor ve üst düzey bi dizaynı var.

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede üç aşağı beş yukarı hepsi aynı fakat görüntü olarak 9. sıradaki ''YUKİ Kral'' açık ara 1 numara , şayet gençsen bunu al derim havası yeter. Sehpada dururken bir bakan bir daha bakıyor.
    Mesele ben. Yolda giderken motor orta sehpaha üzerinde duruyordu. Gördüm sonra döndüm arkama birdaha baktım bu nasıl bir motor böyle diye bir tasarım ancak bu kadar kötü olur diye. Hele o ön farın bulunduğu kısım bayağı bir komik duruyordu. Güldüm geçtim sonra.

Motosikleti
    Mondial / SFC SNAPPY X
    Mondial SFC Snappy X Kullanıcısıyım

TASARIM OLARAK CUPLARIN KRALI BENİM GÖZÜMDE

ARKA STOP LEDLERİ OLSUN
    ÖNDEKİ GÜZEL DİZAYNI LED FARI OLSUN

Özelliklerine gelirsek

Suan 500 km e gelcem şuana kdr beni üzmedi.
    Benzin tasarrufu da gayet iyi.
    Hızda En son 80 yapıor ( ama daha 400 küsürde ona göre)

Paran varsa Modenas 135 GT AL yoksa Mondial SFC Snappy X al :D
    [B][COLOR="#0000FF"]BadBoy (*_*)[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    olabilir, herkesin hoşuna gidicek diye bişey yok. bu senin görüşün fakat ön far daha iyi yapılabilirdi sana katılıyorum bu konuda

@crazy_metin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

Alıntı Badboy(-_-) adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial SFC Snappy X Kullanıcısıyım

TASARIM OLARAK CUPLARIN KRALI BENİM GÖZÜMDE

ARKA STOP LEDLERİ OLSUN
    ÖNDEKİ GÜZEL DİZAYNI LED FARI OLSUN

Özelliklerine gelirsek

Suan 500 km e gelcem şuana kdr beni üzmedi.
    Benzin tasarrufu da gayet iyi.
    Hızda En son 80 yapıor ( ama daha 400 küsürde ona göre)

Paran varsa Modenas 135 GT AL yoksa Mondial SFC Snappy X al :D
    arkadaşım 100lük derken cupları demiyorum.. Commuter tarzı diyorum sagol tavsıye ıcın

Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele ben. Yolda giderken motor orta sehpaha üzerinde duruyordu. Gördüm sonra döndüm arkama birdaha baktım bu nasıl bir motor böyle diye bir tasarım ancak bu kadar kötü olur diye. Hele o ön farın bulunduğu kısım bayağı bir komik duruyordu. Güldüm geçtim sonra.
    [IMG][/IMG]

Pardon ben bu motordan bahsediyorum , bunu Yuki/ kral olarak biliyordum kataloğunda "Hilal" diye yazıyor , metin bey , tüm bakanlar tabiy ki pozitif değiller !.
    ugrgnr ve ozcanaykul bunu beğendiler.

BİLGİ GÜÇTÜR

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    2009 kanuni elite 100 şuan 17.000km yagından hariç hiç bir parça degişmedi...yakıtta çok cimri tavsiye edrm..

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    arkadasım cup degıl commuter oy ve yorumları ıstıyorum.. 5 vites manuel'lerden. sagol tavsıye için

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Abi koptum
    Adam 'cup' olmasın diyor, herkes debriyajsız tavsiye etmiş. Bende 100 ukh diyecegim, ayıp olacak
    Zaten 'Halil' bana kızgın...
    Kardeşim bence 'prince'...
    Kampana fren problem değil dersen, 'superboy' tabi ki daha şık...

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...dy.jpg</a></a>

Pardon ben bu motordan bahsediyorum , bunu Yuki/ kral olarak biliyordum kataloğunda "Hilal" diye yazıyor , metin bey , tüm bakanlar tabiy ki pozitif değiller !.
    Evet bende bundan bahsediyorum. Dediğim gibi ön tarafı biraz tuhaf geliyor gözüme beğenmedim görselliğini. Ama arka frenin disk olması bir avantaj. Bu modellerde arka fren disk diye biliyorum.

Bende 1 ay öncesine kadar bayağı bir motor araştırdım. İlk önce 100'lüklere baktım vergi vermem diye ama sonra mondial driftler çok hoşuma gitti. Bu motora vergi değer dedim. Motora yapılan yorumlarda fena değildi. Alınır bu motor dedim kendi kendime :D Verdik kaporamızı kredi kartını bekliyoruz şimdi.
    ugrgnr bunu beğendi.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Kullanma fırsatım olmadı ama kullanan birkaç kişinin fikrini aldım.
    Zaten sende forumu incelemişsindir. Orda da bir abimiz en son, 15.000 km'deydi ve herhangi bir sorun yaşamamış.

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

Driftin herşeyi güzel de, yaklaşık 3.5-4 lt yakıyormuş.
    Ben yakıta o kadar para vereceksem, (kendi fikrim) 2. el 'x max' alırım. Hayalimde, uzun yollar için 'x max' almak var da, araya sıkıştırayım dedim
    inşallah konu sahibi kızmaz. Böyle şeyleri sevmiyor da.

Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende bundan bahsediyorum. Dediğim gibi ön tarafı biraz tuhaf geliyor gözüme beğenmedim görselliğini. Ama arka frenin disk olması bir avantaj. Bu modellerde arka fren disk diye biliyorum.

Bende 1 ay öncesine kadar bayağı bir motor araştırdım. İlk önce 100'lüklere baktım vergi vermem diye ama sonra mondial driftler çok hoşuma gitti. Bu motora vergi değer dedim. Motora yapılan yorumlarda fena değildi. Alınır bu motor dedim kendi kendime :D Verdik kaporamızı kredi kartını bekliyoruz şimdi.
    "drift te güzel tasarım , hayırlısı olsun , kazasız belasız.
    ugrgnr bunu beğendi.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi koptum
    Adam 'cup' olmasın diyor, herkes debriyajsız tavsiye etmiş. Bende 100 ukh diyecegim, ayıp olacak
    Zaten 'Halil' bana kızgın...
    Kardeşim bence 'prince'...
    Kampana fren problem değil dersen, 'superboy' tabi ki daha şık...
    :D iyiydi ve halil kısmı da iyiydi :D bakıyorum ıncelemıssın benım profılı hayırdır :D neyse kızgın falan degıl o o konu ıcın gecerlı . aynen superboy dusunuyorum fakat Kampanayla ılgılı kararsızlıgım var ama bakıcaz denıcez tabi. sagol oyların ve yorumun ıcın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)