Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

En iyi 100'ük Motosiklet Markası

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Asya değil,Kanuni değil...ben farklı bir şey istiyorum..Kuba da değil,bunları herkes yapıyor.Lifan hiç değil,Mondial sıradan,motoran hiçbir işe yaramaz...bunlar birşey değil bunlar sıradan beni anlamıyorsunuz ramzey değil daha farklı daha güzel çağ atlatacak birşey, insanlar mutlu olsun bunu istiyorum insanların daha rahat edeceği,daha çabuk hızlanan bir motor istiyorum,bunların hiçbiri değil...
    İŞTE BUUUUUUU

ARTIK FERAH,UPUZUN BİR CADDE DE İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANACAĞINIZ BİR MOTOSİKLET,GÜCÜN VE TİTREŞİMSİZLİĞİN 365 GÜN ÜSTÜNDE OLACAKSINIZ.TÜM BUNLARI İSTEDİĞİNİZ YERDE ARORA TİGER 200 İLE YAŞAYACAKSINIZ..EVİNİZİN HEMEN YANINDA BÖYLE BİR MOTOSİKLET OLMASINI İSTEMEZ MİSİNİZ?
    ARORA TİGER 200 HAYAL ETTİM VE ALDIM VE GURUR DUYUYORUM...TARİH HAYAL EDENLERİ DEĞİL GERÇEKLEŞTİRENLERİ YAZAR..DÜNYA MOTOSİKLET SEKTÖRÜ....
    rs_guven bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bide drift için herkes 125likler arasında en iyi falan diyo da 125lik değil ki 135cc motor ve bu ıyı fark yaratır gibime geliyo 125cc'lere göre.. bu arada 3.5 - 4lt çok geldı bana ama bilmiyorum cogu yorumda motorun cok seri oldugunu soylenıyor hatta Drift'i bikaç modifiyeyle ki bu modifiye bikaç nikelajdan ibaret, SS yapan insanlar gördüm çok da güzel duruyor valla. neyse daha fazla tüyo vermiyim modifiyecilere :D fakat Drift cidden iyi bi motor diyecek birşey yok keşke 3binliram olsa da onu alsam.. ha bu arada geçen bizim kucuk ilçemizde Driftle merkezde biri bir ön kaldırdı :D 90 dereceye ramak kaldı nerdeyse ve merkezden öyle geçti :D motorun ınısını gordum cok rahat ındı yere.. kullanan SS'ci falandı sanırım :D kask falan yok tabi*...

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yok kardeşim profilini incelemeye gerek yok, zaten takma adının altında 'senin isteğinle' tam adın görünüyor.
    Ben yakın zamanda 'prince' alabilirim. Eğer sen motosiklet almadan ben prince alırsam, sana özel bir inceleme yazısı yazacağım.
    Eğer sen önce alırsan, aynı inceleme yazısını sen yaz. Çünkü aynı kategoride motosiklet arıyoruz. Birbirimize faydamız olabilir.
    Varsa yoksa pahalı motosikletlerin incelemesi var. Alamayanlar için düşük fiyat kategorisindeki markaların, modellerine de inceleme yazısı yazılması lazım.
    Bu tür modeller için hiçbir yerde net bilgi yok maalesef. Kullanıcı da az olunca, insan tam bir bilgi alamıyor.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asya değil,Kanuni değil...ben farklı bir şey istiyorum..Kuba da değil,bunları herkes yapıyor.Lifan hiç değil,Mondial sıradan,motoran hiçbir işe yaramaz...bunlar birşey değil bunlar sıradan beni anlamıyorsunuz ramzey değil daha farklı daha güzel çağ atlatacak birşey, insanlar mutlu olsun bunu istiyorum insanların daha rahat edeceği,daha çabuk hızlanan bir motor istiyorum,bunların hiçbiri değil...
    İŞTE BUUUUUUU
    http://e1212.hizliresim.com/14/2/gjb5n.jpg

ARTIK FERAH,UPUZUN BİR CADDE DE İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANACAĞINIZ BİR MOTOSİKLET,GÜCÜN VE TİTREŞİMSİZLİĞİN 365 GÜN ÜSTÜNDE OLACAKSINIZ.TÜM BUNLARI İSTEDİĞİNİZ YERDE ARORA TİGER 200 İLE YAŞAYACAKSINIZ..EVİNİZİN HEMEN YANINDA BÖYLE BİR MOTOSİKLET OLMASINI İSTEMEZ MİSİNİZ?
    ARORA TİGER 200 HAYAL ETTİM VE ALDIM VE GURUR DUYUYORUM...TARİH HAYAL EDENLERİ DEĞİL GERÇEKLEŞTİRENLERİ YAZAR..DÜNYA MOTOSİKLET SEKTÖRÜ....

çok iyi :D 100lük dedik 200lük yorum geldi :D konunun dısında bı degerlındırme olursa bu motora da lafım yok ve sadece 3000tl :D şaşırtıcı bi fiyatı var. ben olsam Drift'e vereceğim 2800'ü buna verirdim :D yok ki 3bin liramız verelim kaplana (tiger) :p
    serdar1547 bunu beğendi.

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İŞTE BUUUUUUU
    http://e1212.hizliresim.com/14/2/gjb5n.jpg

Adam Ali Ağaoğlu beyler
    serdar1547 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    forum öldü denip duruyordu herkes, foruma renk olsun diye yazdım arkadaşlar
    ugrgnr ve rs_guven bunu beğendiler.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeşim profilini incelemeye gerek yok, zaten takma adının altında 'senin isteğinle' tam adın görünüyor.
    Ben yakın zamanda 'prince' alabilirim. Eğer sen motosiklet almadan ben prince alırsam, sana özel bir inceleme yazısı yazacağım.
    Eğer sen önce alırsan, aynı inceleme yazısını sen yaz. Çünkü aynı kategoride motosiklet arıyoruz. Birbirimize faydamız olabilir.
    Varsa yoksa pahalı motosikletlerin incelemesi var. Alamayanlar için düşük fiyat kategorisindeki markaların, modellerine de inceleme yazısı yazılması lazım.
    Bu tür modeller için hiçbir yerde net bilgi yok maalesef. Kullanıcı da az olunca, insan tam bir bilgi alamıyor.
    aynen öyle çok haklısın. Prince'i yakından inceledim hoş duruyo iyi duruyo. sadece koltugun bitimi çok küt olmus. fakat cantayla veya baska bıseyle onu dengeleyebılırsın. veya arka demırın boyunu yukseltırsın ne bılıyım bu benım gorusum tabıı. fakat Prince dediğim gibi hoş duruyo. Bi surmedıgım kaldı Prince'i yakında surebılırsem yazarım. oturdugum mahallede bırınde var Prince gece yavasca sızdım yanına km'ye baktım 10bindeydı ve motorda tık yok. soyle bı oturıyım dedım sonucta yol katetmıs bı motor olunca denemek ıstedım :D gıcırtı geldı arka amortısorlerden ama adamın para skıntısından olabılır cunku adam yenı ev yapıyo tek basına ınsaatcı olunca ki zaten motorun plakası falan da yok motor yagmurun altında ıslanıyor 1 haftadır saklayacak yerı yok adamın. ve bu yazdıklarım 1 hafta ıcınde gordugum seyler kı motor 10bin yapmıs dedıgım gıbı fakat o bakımsızlık sonucu ortaya cıkan gıcırdama dısında motor acayıp dırı duruyodu. tavsiye ediyorum yani. he bu arada, ilçedeki yetkili satıcıda tanıdıgım bi abi var motoru denemıs rahat 110'a cıkıyor dıyo. rahat dedıgı ne kadar rahat bılmıyorum ama zorlansa bıle 110 , 100luk bı motor ıcın ıyı bı hız tavsıye edıyorum yani. ben hiç düşünmeden alırım aslında Prince'i. yorum falan beklemeden fakat Superboy'un tasarımını gorunce.. kararsız kaldım. he bi de, bu mahalledekı Prince'i hergun goruyorum bıgun sahıbıyle de konusucam gorusunu alıcam zaten aldıgım zaman buraya da senın ıcın yazarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıntı ferad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam Ali Ağaoğlu beyler
    çok ayıp. ali ağaoğlu biner mi 200lük motora ? o 1000lik ister hatta 1300luk hayabusa hatta farklı ister o 2000lik 3000lik motor ıster. gider V8 , V12 motor yapar biner.. pardon yapmaz yaptırır..

Forum öldü diyodum fena canlandı :D face'de gıbıyım :D
    rs_guven ve serdar1547 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Serdar yeri değil belki ama senin bu makina kaç lt yakıyor ortalama?

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    :D aynı şeyi başka bi başlıkta sorucaktım o baslık da Araba gerı gerı cıkarken motorumu dusurdu.. gibi bi başlıktı dedım burda olur mu hıc bosver ugur ben Arora Tiger 200'ün aynen senın de ogrenmek ıstedıgın gıbı 100km'de kaç lt yaktıgını ve ayrıca max. hız'ının kaç oldugunu bılmek ıstıyorum

güven bu arada, senınle tartıstıgımız zamanlar bır suru farklı yorum yuzunden kafamın cok karısmıs olması ve buna sınırlı oldugum bı zamandı sana patladım kusura bakma :D yeri veya yeri değil s.. et sor gitsin
    rs_guven bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yok kardeşim canın sağolsun. Gençliğin verdiği bir sertlik. Çoktan unuttum. Bende seni kıracak birşey söylediysem (genelde söylemem ) sen de kusura bakma.

---------- Post added 03-12-2012 at 00:43 ---------- Previous post was 02-12-2012 at 23:43 ----------

Serdar bu konudan çıktı herhalde. Ben biraz inceledim de, 3 lt civarı yakıyormuş... Bence çok iyi...
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar yeri değil belki ama senin bu makina kaç lt yakıyor ortalama?
    ortalama 3 litre yakıyor çok basarsam 3 üde geçiyor ama uzunyolda sakin kullanımda ne oluyorsa 2 litreye inmeye çalışıyor
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    valla çok iyi 200lük bi motora göre.. max hız ? :D

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    o zaman çok zarar etme 2.el mondial 125 mg deluxe al dostum
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman çok zarar etme 2.el mondial 125 mg deluxe al dostum
    yorum ıcın sagol ama o tıp motorlar hosuma gıtmıyor ve 2.el almayı dusunmuyorum. dusunsem 2bin liraya bir sürü motor var 200lük 150lik 125lik motor ben geciş motoru almak ıstıyorum ve elımde su an nakıt olmadıgı ıcın 0 alıyorum. tekrar tesekkurler yorumun ıcın

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çok iyi 200lük bi motora göre.. max hız ? :D
    MAXİMUM hız düz yolda 120 ama 120 ye sabitleyebiliyorsun bayır aşağı felan 140 ı görüyor ama hızlanması çok iyi 100 e hangi ara geldiğini hissetmiyorsun.güçlü makina iki kişiylede aynı hızlara ulaşıyor.ben bir uzun yola çıkmıştım motor kesintisiz iki saat gittikten sonra 135 de bile uzun süre gitti düz yolda ama en sağlıklı hızı 120.birde şöyle bir durum var arkadaşımın kanuni motoru var wind s o 140 ile giderken ben onu 130 ile geçtim nasıl oldu kimin ibre bozuk onu bilmiyorum.bazı yerlerde okuyorum 180 basan bile varmış 200 lük motorla ama benim motor basmıyor abi...max 140 oda bayır aşağı

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    senınkı kac km'de ? daha açılmamıs olabılır yenıyse.. 5000'i geçtiyse 200luk bi motorun en az 130 falan gıtmesı lazım bana gore. çoğu kanunide gösterge sorunu var. bi arkadas Breton S 125le 140la gıdıyorum dıyodu, bı gun denemısler SS bi motorla ibre dogru mu falan dıye, SS 120yle gıderken Breton da yanında gıdıyomus fakat Breton 140 gosterıyomus. kanunide boyle

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    senınkı kac km'de ? daha açılmamıs olabılır yenıyse.. 5000'i geçtiyse 200luk bi motorun en az 130 falan gıtmesı lazım bana gore. çoğu kanunide gösterge sorunu var. bi arkadas Breton S 125le 140la gıdıyorum dıyodu, bı gun denemısler SS bi motorla ibre dogru mu falan dıye, SS 120yle gıderken Breton da yanında gıdıyomus fakat Breton 140 gosterıyomus. kanunide boyle
    benim motor 5,112 km de şu an ama daha fazla gideceğini sanmıyorum

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    5bin daha az bence. daha yolu var o motorun biraz bayırlarda falan zorlamaya bak. gerçi 200luk fazla zorlanmaz bayırda ama 2 kısı al gıt ıyı bı bayırı cıkmaya calıs arasıra. motor oyle oyle acılıyo. zorlanmadan bıseye benzemıyo. tabı 120 yeter hatta 140 bayır asagı haylı haylı yeter dersen hıc gerek yok zorlama omrunu kısaltma ben olsam zorlardım tabi :p iyi bak kaplanına

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    5bin daha az bence. daha yolu var o motorun biraz bayırlarda falan zorlamaya bak. gerçi 200luk fazla zorlanmaz bayırda ama 2 kısı al gıt ıyı bı bayırı cıkmaya calıs arasıra. motor oyle oyle acılıyo. zorlanmadan bıseye benzemıyo. tabı 120 yeter hatta 140 bayır asagı haylı haylı yeter dersen hıc gerek yok zorlama omrunu kısaltma ben olsam zorlardım tabi :p iyi bak kaplanına
    aslına bakarsan hız bazen yetmiyor ama şehiriçinde kullanıyorum genelde o yüzden pek ihtiyacım olmuyor,motor zorlanmıyor bayıra felan vurunca...iki kişi demişsin ama bu aralar arkama bindirecek adam bulamıyorum neyse zaten seneye bu moto calibre 250 rr alma niyetim var eğer onu alırsam onlar 160/165 basıyormuş bu da bana hayli hayli yeter

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    koy arkana sanayı tupunu yardır bayırda :D saka saka Bumoto calibre 250 iyi motor fiyatı da baya uygun. fakat bumoto dıye bısey duymadım su ana kadar tabı sen arastırmanı yaptıysan ıyı sonuc aldıysa gorunumu guzel motorun 160 falan da basıyosa daha ne ıstıyosun fıyatı baya uygun geldı bana hadı bakalım hayırlısı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)