Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Egolu pompacılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karşıyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en başta yazdığımı tam okudunuz mu hocam, bazı pompacılar dedim hepsi aynı değil; her işte ve her yerde olduğu gibi işini iyi yapan da var dediğiniz gibi savsaklayan da var.İşten kaçma, az çalışma uyanıklık yapıp kendi işini arkadaşına yıkma, benim kızdığım alaycı bir uslüpla beni ordan oraya göndermesi eğer orda olsaydınız hak verirdiniz bana Bu arada pompacı akrabanızla empati kurabiliyorum, ben kimseyle dalga geçmem, kendimlede dalga geçilmesinide istemem...
    arkadaşım kendinle oynandığını, seni savsakladığını düşündüysen o an dik durup o pompadan alma konusunda ısrarcı olacaktın...artık bilinen markalar müşteri memnuniyeti konusunda daha hassaslar eskiye nazaran...o konumdaki bir çalışan da müşterinin işletme müdürüne şikayet etmesini, konuyu taşımasını istemez düşüncesindeyim...biraz dişini gösterseydin eleman da toparlanırdı...kaldı ki adam ne diye sana trip atsın..sana doldurmasa başkasına illaki verecek benzini ne kadar işten kaçabilir sürekli gelen gidenin olduğu bi yerde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Yapı kredi, Garanti ya da HSBC bankarının birinden kredi kartın varsa Opet'ten otobilim anahtarlık al, anahtarlığı pompaya göster kendi benzinini kendin doldur benzin ücreti de otomatik kredi kartından çekilsin.
    Teşekkür ederim söylediğiniz iyi oldu, bilmiyordum.Sağ olun...
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kendinle oynandığını, seni savsakladığını düşündüysen o an dik durup o pompadan alma konusunda ısrarcı olacaktın...artık bilinen markalar müşteri memnuniyeti konusunda daha hassaslar eskiye nazaran...o konumdaki bir çalışan da müşterinin işletme müdürüne şikayet etmesini, konuyu taşımasını istemez düşüncesindeyim...biraz dişini gösterseydin eleman da toparlanırdı...kaldı ki adam ne diye sana trip atsın..sana doldurmasa başkasına illaki verecek benzini ne kadar işten kaçabilir sürekli gelen gidenin olduğu bi yerde...
    İşte bende onu anlamıyorum; beni diğer pompaya gönderdi ama ben ordayken diğer sayfada da yazdım, başka motosikletli arkadaş geldi o arkadaşa verdi benzini sorun bende galiba,günümde değildim sanırım neyse belki arkadaşlar haklı ben alınganlık yaptım, gülüp geçmem gerek aslında ufak tefek bir mevzu için...
    Benli bunu beğendi.

cyclette - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    ben izmirde aynı benzinliğe arabamla gittiğimde pompacı "Siz" li hitap tarzıyla konuşuyor, motorla gittiğimde aynı pompacı "Sen"'li hitap şekliyle konuşuyor. Benim için sorun burda. İnternetten bildiriyorum tabi bu şikayetimi. Ama nerden baksan ahmakça.

Alıntı cyclette adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben izmirde aynı benzinliğe arabamla gittiğimde pompacı "Siz" li hitap tarzıyla konuşuyor, motorla gittiğimde aynı pompacı "Sen"'li hitap şekliyle konuşuyor. Benim için sorun burda. İnternetten bildiriyorum tabi bu şikayetimi. Ama nerden baksan ahmakça.
    Bana sen desin, yeterki görevi olan benzini versin ,çekeyim gideyim bir an evvel...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beriki benzin sıçrattı diye fırça atar
    her benzin doldurmamda "pompa atınca daha doldurma" dememe rağmen bazı kıtlar inatla taşırana kadar doldurmaya çalışıyor. onlara fırça atmayımda kime arayım
    otopsici bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onların işi zor ise ben başka örnek vereyim; Kocaeli/ Başiskele battı çıktıyı geçip Bursa istikametine giderken sağdaki OPET'de benzin almak için durdum, benden sonra duran 1 otomobil daha oldu. Benimle ilgilenecekleri yerde dönüp araca gittiler mal gibi kaldım hiç birşey demedim.

Benzinimi aldım, pompacı arkadaşa isim ve soyismini sordum, ödemeye gittim. Dışarı çıktığımda 3-4 tane pompacı birden toplaştılar, dedim aha şenlik! Eldivenleri giydim meğer yalvarmaya gelmiş zırtolar. Zırtolar diyorum o duruma kendilerini düşürdükleri için. Şikayet etmemem için amiyane tabirle yalavardılar, yok işte ekmek kavgası vs. acıtasyon sözler. Ben şikayetimi ettim, kameralar ortada, çekim ortada eh haliyle muamele ortada. Şikayeti olan içine attıkça herkes işini savsaklar. Onun bana yaptığı terbiyesizlik bana değil yediği kaba, ekmeğine yaptığı terbiyesizliktir. Cezasız kalamaz...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim burada pompacılar sanki veresiye benzin verir gibi muamele yapıyor pompa attığı gibi hadi parayı ver çek burdan motoru vs ben şikayet etmekten bıktım onlar hala bu hareketlerden bıkmadılar

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İstasyona ilk girişteki pompaya yanaştığın vede ilerideki pompa boş olduğu için oraya yönlendirilmiş olmayasın?
    otopsici bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Adam bu 1 değil 2 değil, diyor, siz hâlâ "sen yanlış anlamış olmayasın?"..
    karşıyaka bunu beğendi.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir iki bekleten dangalağa ben de gelmiştim. Hiç uğraşmam, basar gider başka istasyondan alırım .
    aynen bende öyle yapıyorum
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    tetikçiden korkmam pompacıdan korktuğum kadar))) çok kızdırmamak gerek bu elemanları)))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Yahu, büyütecek ne var anlamadım. Pompacı örneği ufak bir örnek. Her yerde karşılaşabileceğiniz insani tepkiler. Bence genelleme yapmayalım. İlerdeki pompa boş olunca önce ilerdekine geçmek lazım. Arkadan gelen araç da rahatça arkadakine yanaşsın diye. Makul karşılamak lazımdı. Veya tepki koymanız gerekiyorsa da orada koymak doğru olurdu. Kasıt gördüyseniz pompaya yanaşıp. Yok bilader buradan doldur diyebilirmişsiniz sanki.
    Gökhan YAŞDAL

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Konu başlığı çok tehtidkar ama ben olsam direk içeri şikayet ederdim.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstasyona ilk girişteki pompaya yanaştığın vede ilerideki pompa boş olduğu için oraya yönlendirilmiş olmayasın?
    İyi günler,
    İstasyonda ilk girişte lpg veren pompalar var, bu dediğim pompada en son olan ve boş olan bir pompa; mantıklı birinin yapacağı gibi bende o pompaya yöneldim çalışan dikiliyordu boş boş, beni gördü hemen alaycı bir uslüpla diğer pompaya gönderdi; neymiş depo sol taraftaymış depo sol tarafta değil bir kere, solda olsa ne olur solda olunca doldurulamıyor mu? Arkakadaşı ona bakınca gülerek benim için kendisi geldi dedi...
    O pompacı benzin vermek için orda değil mi? Neden böyle artist artist oradan oraya yönlendiriyor, adam gibi işini yapsa ben neden kızayım; ama suç bende şikayet etmem gerekti...
    ero__ bunu beğendi.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    Ben onlara bi gün bi pompalıycam.....malulen emekli olacaklar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı karşıyaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar,
    Scootera benzin almaya gittimi boş olan pompacıya yaklaşırken uyanık pompacı diğer arkadaşına yönlendirdi, birde diyorki: "depo sol tarafta ondan" ne alakaysa benim depo selenin altında armut,solda olsa ne olur çocuk gibi ordan oraya gönderiyor paramızla rezil oluyoruz bu birçok kez tekrarladı bi kereye mahsus değil.Ben doldururken başka motosikletli arkadaş geldi ona birşey demedi. Yabancı ülkelerdeki gibi self olsa da, şu bazı egolu pompacılarla muhatap olmasam...
    rahatsız olabilirsin belki ama bazende empati yap..üç kuruşluk bir benzin alıyosun koca istasyonu satın almıyosun..müşterisin benzini alıp kendi dünyana devam edicen...ama adamlar benzinden uçuşan petrokimyevi buhardan beyinleri sulanmış bir şekilde hayattan nefret ederek akşam olsada eve gitsek peşindeler...ben bu tarz ortamlarda çalışanların canını pek sıkmam...yani o benzin istasyonuna hiç gitmesen bile veya motosikletcilerin alayı o istasyona gitmeseler bile adamların umrunda olmaz...muhtemelen askerliğini yapmadın hiç emir talimat almadın...adam seni hangi pompaya yönlendirdiyse oraya gitmelisin..haklı veya haksız...bırakda o mini 3-5 pompanın olduğu alanda kralcılık oynasınlar... benzin istasyonlarından kurumsal hizmet beklemek hata olur bence...he artizlik yaptıysa veya gerçekten can sıktıysada kendi hıyarlığı diyelim...asgari ücretle çalışan bir gariban olarak düşün ve başka istasyona gidersen bir daha canın sıkılmaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahatsız olabilirsin belki ama bazende empati yap..üç kuruşluk bir benzin alıyosun koca istasyonu satın almıyosun..müşterisin benzini alıp kendi dünyana devam edicen...ama adamlar benzinden uçuşan petrokimyevi buhardan beyinleri sulanmış bir şekilde hayattan nefret ederek akşam olsada eve gitsek peşindeler...ben bu tarz ortamlarda çalışanların canını pek sıkmam...yani o benzin istasyonuna hiç gitmesen bile veya motosikletcilerin alayı o istasyona gitmeseler bile adamların umrunda olmaz...muhtemelen askerliğini yapmadın hiç emir talimat almadın...adam seni hangi pompaya yönlendirdiyse oraya gitmelisin..haklı veya haksız...bırakda o mini 3-5 pompanın olduğu alanda kralcılık oynasınlar... benzin istasyonlarından kurumsal hizmet beklemek hata olur bence...he artizlik yaptıysa veya gerçekten can sıktıysada kendi hıyarlığı diyelim...asgari ücretle çalışan bir gariban olarak düşün ve başka istasyona gidersen bir daha canın sıkılmaz...
    İyi akşamlar,
    3 Kuruşluk benzinde alsam örneğin 3.000 000 Liralık'ta benzin alsam benim tavrım değişmez, karşımdaki insana insan gibi davranırım demek ki 3 Kuruşluk değilde daha yüksek meblağda benzin alsam sahibi mi oluyorum. Allah aşkına ben ne diyorum siz ne yazıyorsunuz.Askerliği yapalı çok oldu ,şimdi burda da pompacıdan emir mi almam gerek?
    Adam sırf egosunu tatmin etmek için beni diğer pompaya gönderiyor alaycı bir tavırla bu 1-2 değil.Ayrıca ben ordan benzin almasam umurlarında olmasın önemli olan insanlık.O maaşını her her halükarda alacak bende başka yerden alırım sorun o değil işte derdimi bir türlü anlatamadım arkadaş bu son mesajım olsun gerçekten sıkıldım...Herkese teşekkür ederim ...Bu arada kimsenin kalbini kırmamak gerektiğini düşünürüm, şu ölümlü dünyada...

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    self servis olurmu canım! altın damlatıyorlar pompadan..
    Türkiyede self servis olduğu anda olucaklar belli ! Kendini benzinle yıkayıp çakmağı ateşlemeye çalışan binlerce insan. Molotof Kokteyl lerinin sayısında artış.
    Niyeti olan her türlü arabasına alıp kullanırda kötü amaçları için , self servis bir adım daha kolaylaştırır.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide bu memlekette kaç kişi asgari ücretle çalışıyor biliyor musunuz? Hepsine acıdık, bize ne olacak? Benzini alan asgari ücretle çalışıyorsa ne olacak? Parasını vererek sadece benzin almıyoruz, yanında hizmet de alıyoruz. Ona da benzin istasyonunun karı deniyor. O pompacının maaşı havadan gelmiyor. Benim ödediğim yakıtın parasıyla veriliyor. Hak etmesi gerekmez mi? Bu resmen işini layıkıyla yapmayanı hoş görmek olur ve sizce bu mantıklı mı? Kurumsal hizmeti hangi alanlarda beklememiz lazım? Benzin istasyonları kurumsal yapının bir kolu değil mi? Sırf o pompacı kendini iyi hissedecek diye ben benzin aldığım benzinciyi değiştirmek zorunda mıyım?
    karşıyaka bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    arkadaşlar kuaförlük yapıyorum kendi işyerim var pompacılıgı bi süre bende yaptım öncelikle o terbiyesizliği yapan kişiyi ele alarak bu mesleği kötüleyip bu işi hakıyla yaparak çoluğuna çocuğuna alın teriyle ekmek götüren kişilere saygısızlık yapmanın bi anlamı yok sadece bu meslekte mi var böyle insanlar çok saçma ve çocukça açıklamalar var metehan arkadaşın dediği gibi adamlar akşama kadar benzin kokusu gaz kokusuyla başbaşalar bu sebeble şiddetli baş ağrıları baş dönmeleri mide bulantılarıyla mesailerini zor bitiriyorlar lütfen arkadaşlar önyargılı olmayalım sorusu olan varsa sorsun cevap vereyim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)