Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kawasaki w800

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    v-strom 1000 2019
    Konuyu hortlatıyorum ama evet a2 ile kullanılabiliyor. A2 ile kullanılabilen en yüksek cc'li ve tenere 660 ile birlikte en torklu makine bu, beygir gücü zaten tam sınırda. Bende var ve çok memnunum
    Wordow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam memnun olmadığiniz yonleri nelerdir? Frenler nasıl? Bir de arka fren kampana mı?

usta youtube inceleme videosu çekmeni çok isterim. 2018 ist motosiklet fuarında girişte görmüştüm bu motoru o gündenberi hayallerimi süslüyor internetteki videoların tamamı yabancı bu motor hakkında türkçe bir inceleme videosu olması çok hoş olurdu. zaten eninde sonunda alacam bu motordan Allah ömür verirse tabi.

usta videoyu çekersen burdan duyuru yap takip edicem

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bunun yerine(!) çıkartıkları Z900RS beni kusturmuştu. Yazık oldu bu modele :(

Motosikleti
    v-strom 1000 2019
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam memnun olmadığiniz yonleri nelerdir? Frenler nasıl? Bir de arka fren kampana mı?
    Valla pek memnun olmadığım yönü yok aslında. Frenler çok iyi değil ama kötü de değil. Benimkinde önde çelik fren hortumu var ve performansından memnunum. Arka fren kampana ama motosikletin yapısı gereği arka tarafı güncel bir çok motordan daha ağır ve kampana olmasına rağmen arka freni bir çok arkası disk olan motordan daha iyi. Genel olarak sıkıntısız bir motor . Koltuk rahatlığı daha iyi olabilirdi ama 1 günde 900 km bile yaptığım oldu yani çok konforlu değil ama öldürmüyor da . Motor çıplak olması sebebiyle çok rüzgar alıyor ve yakışacak bir cam bulmak zor , benim yaşadığım en büyük sıkıntı bu. Bunun dışında beklentiye bağlı ama arka süspansiyon konfor odaklı ayarlığından performanslı kullanımda çok memnun etmiyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Gönüllerin efendisi geri dönmüş:

https://youtu.be/zbv40jXDYRo

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    boş beleş adamın motorudur.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben o boş beleş(!) adamlardan seve seve olurum arkadaşım...
    sey_47 ve birbilent bunu beğendiler.

Motosikleti
    v-strom 1000 2019
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönüllerin efendisi geri dönmüş:

https://youtu.be/zbv40jXDYRo
    Aslında hiç gitmemişti, Euro 4 uyumlu olmadığı için Avrupa'ya gönderilmiyordu ama üretimi devam ediyordu. 2019'da euro 4 uyumlu olarak Avrupa'ya geri döndü.Kawasaki Türkiye 90bin fiyat açıklamış. O fiyattan getirir mi getirse satabilir mi . Zannetmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

Alıntı anılbel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş beleş adamın motorudur.
    Motoru sevmeyebilirsin de, sevip kullanan insana hakaret etme hakkını nerededen buluyorsun !?
    birbilent bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    90.000'den alınır değil tabi ki. Ama fiyatın makul ve servislerin kaliteli ve yaygın, düzgün distribütörlüğün olduğu başka bir yerde çok alınır bir motosiklet. Bir de Triumph Street Twin hastasıyım (2019'lar çok gelişti), fiyatları yakınsa Street Twin'e kaybeder. (Stil olarak tercih edilebilir tabi, tasarım olarak bence çok daha güzel Street Twin'den - ama özelliklerde Street Twin daha ağır basıyor...)

Motosikleti
    v-strom 1000 2019
    Bunu alırken street twin'e de bakmıştım. Malzeme kalitesi olarak iki motor arasında dağlar kadar fark vardı ve o zamanlar street twin'de abs dışında bir şey yoktu. Triumph bu motorlardan çok sattığı için talebe göre giderek geliştiriyor ama kawasakinin satış rakamlarında klasiklerin payı çok düşük olduğu için onları olduğu gibi koruyor .
    Haklısınız street twin şimdi elektronik olarak çok daha gelişmiş ama fiyatı da 105 bin'lere dayanmış. Sonuçta bizim piyasamız için ikisi de bu paraları haketmiyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Ne demek boş beleş adam motoru.
    Ayıp olmuş.

Bence;
    Bildiğimiz saf motosiklet.
    Motosiklete en çok benzeyen motosiklet tipidir bence bunlar. w800, bonneville, royal enfield'ler falan. Norton dominatör falan. Peh.
    birbilent ve seyhan125 bunu beğendiler.

Galiba bu motora aşık oldum ama ilanda 2 tane var ve yenisi de gelmiyor galiba :/

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler