Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kilis apaçisi istanbu'da 79 AJ xxx

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    beyler şaka gibi gerçekten plakası 79 AJ 296 olması lazım.

çakma bir CG125 tarzı mofiyeli çinli bir commuter, önde incecik lastik, artçısı ve kendisinde suni deri ceket, kask yok, etrafa korku ve tehlike saçıyorlar.

bahçelievler şirinevler civarında bu apaçiler..

ışıklarda duruken yanıma geldiler, arkada eşim var. aragazı bakmalar falan, ufak bir yanlış hareketini kolluyorum, görsem çiğ çiğ yiyecem adamları, neyse derken yeşil yandı ben normal ayarımda gazladım ortalama 100 le giderken adamlar yanımdan önüme kırarak tahminen 120ile geçtiler ben 1 gram kokrmadım ama eşim haliyle tırstı, bildiğin ölümle dans! bu arada bizim akıllı hanım daha ışıklarda plakasını almış telefonuna kaydetmiş bile

inanın o anda ölseler durup 1 bardak su dökmem ağızlarına

tabi polise eşgal ve plaka verildi pelki çoktan paketlemişlerdir..

(bana kimse memleketçilik yapmasın benim annem de kilislidir)
    ozgurakman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    bunlardan trafikte çooook ışıklarda apaçi saçları horoz ibiği gibi dikmiş 151rs mondial scoter ile R6ma kafa tuttu baya bekledim geçti sonra yanından baya iyi bi uzadım :D
    hellboys bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Tamamen kurmaca yapacak olursam;

Şimdi ihbar üzerine polis kayıtlara baksa, o arkadaşları bulamadık, plakalarıda okunmuyordu, fakat siz hız limiti 90km/h olan yolda 100 ile gidiyormuşsunuz, makbuz adresinize gönderilecektir dese şaşırmam.

TürkiŞ SıTayLa

Büyük geçmiş olsun, butür bir durumun memleketçiliğini yapacak olan çıkamaz heralde, göz göre göre cana kasıt varken
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Mondial / SFC SNAPPY X
    Böyle insanlara gerçekten acımıcan ya dövcen bi güzel yada vercen polise yesin bi dünya ceza,
    Hadi sen tek olsan neysede yanında eşin var ayıp denen bişi var
    [B][COLOR="#0000FF"]BadBoy (*_*)[/COLOR][/B]

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    benzerini bugün akşam bende yaşadım, aynı söylediğin tür 2 dallama ben 100 civarı giderken yanımdan 120 ile filan geçtiler ama onların derdi ben değildim onlardan önce 45 plakalı bir honda integra geçti 130-140 civarında onu taciz ediyor ve geçmeye çalışıyorlardı,umarım integralı arkadaşa tehlike yaratmamıştırlardır,Allah böyle gerizekalılardan hepimizi korusun
    satoyama bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    her gün yaşıyorum malesef benzer olayları trafikte .s adanada bayaaa bir fazla bu arkadaşların sayıları allah akıl versin ne diyeyim başka..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Umarim sizin hanim, polise sizin plakayi da vermemistir.
    Aslinda daha gerçekçi yazmam gerekirse, umarim vermistir.
    Isiklardan kalkip 100 km/h hiz yapiyorsunuz ve sizi geçen motosikletlilere apaçi diyorsunuz..
    Eh sizin yaptiginiz ne?
    Valla bravo.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Hergün başımıza sayamayacağımız kadar çok gelen olay. yanına dursun, versin faça şahinden gazı... Gülüyorum vallahi yav. Bırakın abi veletler sevinsin, eğlensin. Belliki küçükken balonları olmamış yazık
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.
    Biraz ağır olacak ama, insan değil bunlar ya, aşağılık kompleksli farkedilme ve sövülme arzusuyla yanıp tutuşan 30 yaşında da olsa ergenliklerine devam eden egomanyak cahil sürüsü. Kendilerince yanından geçenlere hava atmış caka yapmış oluyorlar fakat 7 sülalelerinin elden geçip harmanlandığının farkında değiller. Sürüngen herifler. Trafikteki tacizleri yetmezmiş gibi milletin karısına kızına laf atarlar motordan, aragaz çekerler, öküz gibi bakarlar. Sonra yok efendim motorcular serseri motorcular it kopuk. Gece gece sinirim tepeme geldi.
    satoyama bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    bunlar apaçi bile olamaz, apaçiler belli ırka mensupturlar. Çaldıkları, kaçırdıkları ve büyüttükleri çocuklara kendi ırklarından olmadığı için komanchero derler. Yani bu tip motorcu çeteciklerine komançerolar diyorum ben.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eşim ve ben full korumalıyız, ayrıca motorum 100km/h süratte güvenli sürüş sağlayan bir scooter. çok naidr zorun kalmadıkça nerede ne hızla gideceğimi bilirim.
    Tolme bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 öğün yemek 3 öğün dayak bunlara.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    apaçinin memleketi olmaz...apaçi apaçidir Satocan...

apaçinin apaçilikte sınırı da yoktur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    boyle tipleri gorunce ışıklarda (arabalarda dahil) bırakıcaksın, uzasın gitsin... sonra keyfine bakacaksın.

Motosikleti
    belkide apaçilikleri hep ben yaptığım için kimseye dikkat etmiyorum...2 gün önce Etiler uygulama otelinin ordan ışıklarda kırmızı çıkış yaptım kornaya sürekli basmaya devam eden beni protesto eden beyaz araca hareket halinde aynı hizada 46 numaralık cat botumla sağlam bir tekme attım arka tampona dek geldi...ama nöbete yetişmeye çalışıyordum...plakamda çıkmasına rağmen henüz takılı değil... bazen kendimi tanıyamıyorum...bu benmiyim diyorum... araclara hep zulmederim...geçen seneki cbf merceksiz zenondu gece deniz feneri gibi dağınık ışık saçardı keyif alırdım...otomobil sürücülerine hep garazım oldu...hep taciz eden ben oldum...zaten kornam sürekli dat dat şekilde aralara girdiğimde...kabul ediyorum ben bir apaçiyim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apaçinin memleketi olmaz...apaçi apaçidir Satocan...

apaçinin apaçilikte sınırı da yoktur...
    mete abi büyüğümsün ama bunda sana katılmıyorum son gezimden sonra 27 plaka gördüğüm zaman kenara çekip gitmesini iyice uzamasını bekliyorum
    ulen hepsi mi psikopat olur birtanesi bile es geçmedi
    detayları inşallah seneye geldiğimde anlatırım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hanımla 100-120-140 allah ne verdiyse basıyorum. Ben o zaman tam bi apaçiyim.ne yapak yani?

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi büyüğümsün ama bunda sana katılmıyorum son gezimden sonra 27 plaka gördüğüm zaman kenara çekip gitmesini iyice uzamasını bekliyorum
    ulen hepsi mi psikopat olur birtanesi bile es geçmedi
    detayları inşallah seneye geldiğimde anlatırım

ganga haklı olabilirsin ama apaçilikte Adananın eline kimse su dökemez emin ol...bu işin memleketi yok abi...

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    güzel örnek olalım bu forumu takip eden taze beyinlere... hemen hemen her yasak çiğnendiğinde leziz bi tat bırakır damakta, ama o damağı asfalta bırakmayla kıyaslandığında göze alınmaması gereken bir tat)) kurallara uyalım lütfen))
    mete_han bunu beğendi.
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Gaziantepte yaşıyorum ben ve burada milyonlarca var ve bu cglerin yarışları oluyor haftasonları otoyolda... hem berbat bi sesi var hemde o kadar tehlikeliler ki trafikte dediklerinde sonuna kadar haklısın... şöyle biraz bakıyorumda çevremde motor kullanan bilinçli ve eğitim seviyesi üst kişiler tamamen full koruma geziyolar ama bu adamlar kaskı kafasını sıkan bişey olarak görüyolar en basitinden... Neyse buraya daha çok sey yazardım ama ne desem boş her koyun kendi bacagından asılır ben cıkarsam trafige full koruma çıkarım moped olsa bile diğerleri beni hiç ilgilendirmez sonucta mopedinde ölüm riski var hayabusanında...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)