Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kilis apaçisi istanbu'da 79 AJ xxx

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    trafikte bilinç budur. tebrik ediyorum, ayrıca teşekkür ediyorum. çünkü bir yakınım bahçelievler de oturuyor ve işe yayan gidip geliyor, ayrıca kimsenin kimseyi rahatsız etmeye ve tehlikeye sokmaya hakkı yok.
    satoyama bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ayrıca motorları kesinlikle en az 200cc idi, çünkü o kadar düşük devirde yanımdan o hızla geçmesinin başka mantığı yok, yani 120 ile giden bir 150cc gibi bağırmıyordu

zamanında orjinali vardı bende böyle uzayan cg görmedim ölüm mofiyesi.

cbf 250 bile beni tokatlıyamıyor siz gerisini düşünün

adam artçı ile yanınmdan geçti (gerçi bende tapa gaz değildim )

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca motorları kesinlikle en az 200cc idi, çünkü o kadar düşük devirde yanımdan o hızla geçmesinin başka mantığı yok, yani 120 ile giden bir 150cc gibi bağırmıyordu

zamanında orjinali vardı bende böyle uzayan cg görmedim ölüm mofiyesi.

cbf 250 bile beni tokatlıyamıyor siz gerisini düşünün

adam artçı ile yanınmdan geçti (gerçi bende tapa gaz değildim )
    cbf 250 scarebeo yu bile tokatlıyamıyor seni geçememesi çok normal
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 scarebeo yu bile tokatlıyamıyor seni geçememesi çok normal
    artçılı cbr250 yi meşhur sütlüce rampasını tırmanırken geçtim ama köprüüstünde sağlam yapıştırdı namussuz rampa olmasa yetşemezdim. ya bide benim rüzgar tam göğsüme vurmasa ne olacak acaba? tolga o çok pis hız kesiyor..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

İtalyan Skuter Yaşatma ve Dayanışma Dernekleri üyeleri buldu birbirini yine ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    kilis den biraz daha doğuya gel ha dur dur dur işte orası şanlıurfa
    o apaçilerden burada da çooooook
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilis den biraz daha doğuya gel ha dur dur dur işte orası şanlıurfa
    o apaçilerden burada da çooooook
    Abi birde antep urfa adana arasında ezeli bi rekabet var cg-mobylette motor yarışlarında resmen sidik yarıstırıyolar ya:S adamlar canları pahasına herseyi yapıolar:S

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesleğiniz dericilik falan olsa gerek? Zira dokunmadan ellemeden ben suni deri ile gerçek deriyi pek ayırabilen göremedim...

Motosikleti
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesleğiniz dericilik falan olsa gerek? Zira dokunmadan ellemeden ben suni deri ile gerçek deriyi pek ayırabilen göremedim...
    meseleğim dericilik değil ama şizin çocuğunuz varsa ona gösterin o bile dokunmadan size doğruyu söyleyecektir.

bildiğin muşamba
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    böyle tipleri harbiden bi dövencen hemde eşşek sudan gelinceye kadar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    böyleleri pek yaşamıyo zaten yakında kaybolurlar bu arada polise ihpar etmekle en güzelini yapmışsınız uğraştığınıza değmez böleleriyle ....
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Bazen düşününce o adamlara hak veriyorum,düşünsenize kötü bir ailede kötü bir eğitim ve şiddete maruz kalıyorsunuz çocukluk döneminizde biraz büyüyünce ergenlik dönemi sanayide çalışıyorsunuz tek tatil gününüz pazar ne doğru düzgün kız arkadaşınız var nede doğru düzgün sosyal hayak ki en aktif ergenlik dönemindesiniz,bu adamlar böyle şartların altında sürekli içine attıkları farkedilme,ego tatmini vb duygularını kısıtlı imkanlarıyla aldıkları bu tarz motorlar ile gidermeye çalışıyorlar,belki sizi kıskandı durumunuzu bulunduğunuz konumu bir tür meydan okuma gibi düşünün.

Böyle durumlarda bırakın sizi geçsinler gitsinler görmezden gelin karşılık vermeyin empati kurmaya çalışın.
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen düşününce o adamlara hak veriyorum,düşünsenize kötü bir ailede kötü bir eğitim ve şiddete maruz kalıyorsunuz çocukluk döneminizde biraz büyüyünce ergenlik dönemi sanayide çalışıyorsunuz tek tatil gününüz pazar ne doğru düzgün kız arkadaşınız var nede doğru düzgün sosyal hayak ki en aktif ergenlik dönemindesiniz,bu adamlar böyle şartların altında sürekli içine attıkları farkedilme,ego tatmini vb duygularını kısıtlı imkanlarıyla aldıkları bu tarz motorlar ile gidermeye çalışıyorlar,belki sizi kıskandı durumunuzu bulunduğunuz konumu bir tür meydan okuma gibi düşünün.

Böyle durumlarda bırakın sizi geçsinler gitsinler görmezden gelin karşılık vermeyin empati kurmaya çalışın.
    inan ne sanayide çıraklar aileden ne şiddet gören adamlar var. kitaplar yazmış müzikle uğraşmış o günlerin kıymetini bilen hayatının kıymetini bilen! ama tabi istisna kalır sende haklısın

insanın içinden gelecek bunlar kolay olanı seçiyorlar

bu tipler madii ve manevi olarak herşey ulaşsalarda ruhsuzdurlar insanın içinden gelecek.

ben çookk iyi bilirim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ama yine de Kilis Apaçisi kelamı bana çok ırkcı ve ayrımcı geldi...

sen ki hak ihlallerine tahammülü olmayan yoğuşmalı ve katıksız liberal bir demokratsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kesinlikle yanılıyorsunuz benim tanıdığım böyle tiplerin tamamı ailesi aşırı rahat bıraktığı için bu halde
    sorumsuz aile çocuğuna nerdesin veya ne yapıyorsun veya ulen hayvan sen nasıl milleti rahatsız edersin
    diye sormadığı için bu haldeler hele hele son dönemlerde yeni moda oldu
    "aman çocuktur bişey olmaz" "kardeşim küçücük çocuk kırmışsa ne olmuş" veya "sen kim oluyorsunda benim çocuğuma karışıyorsun"
    veya "biz çocuğumuzla arkadaş gibiyiz ben çok ezildim o benim yaşadıklarımı yaşamasın" tarzındaki şımartmalar sonucu
    oluşan ürün fazlası artık ne kendilerine ne vatana nede millete hiçbir hayrı dokunmadığı gibi
    insanlara zarar veren şerefsizler oluyorlar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler şaka gibi gerçekten plakası 79 AJ 296 olması lazım.

çakma bir CG125 tarzı mofiyeli çinli bir commuter, önde incecik lastik, artçısı ve kendisinde suni deri ceket, kask yok, etrafa korku ve tehlike saçıyorlar.

bahçelievler şirinevler civarında bu apaçiler..

ışıklarda duruken yanıma geldiler, arkada eşim var. aragazı bakmalar falan, ufak bir yanlış hareketini kolluyorum, görsem çiğ çiğ yiyecem adamları, neyse derken yeşil yandı ben normal ayarımda gazladım ortalama 100 le giderken adamlar yanımdan önüme kırarak tahminen 120ile geçtiler ben 1 gram kokrmadım ama eşim haliyle tırstı, bildiğin ölümle dans! bu arada bizim akıllı hanım daha ışıklarda plakasını almış telefonuna kaydetmiş bile

inanın o anda ölseler durup 1 bardak su dökmem ağızlarına

tabi polise eşgal ve plaka verildi pelki çoktan paketlemişlerdir..

(bana kimse memleketçilik yapmasın benim annem de kilislidir)

dün benzer 2 cbf 150 kullanan arkadaş gördüm kask yok suni deri (sanırım aynı fabrikadan çıkıyor bunlar) halkın arasında teker tekere gidiyorlar(kaldırımdan). anlık bi hatada kaldırımda ne kadar insan varsa hepsini düşünürler veya sakalayabilirler. gerçekten motor kullanan biri olarak bunları görünce ben çok sinir oluyorum. sonuçta bizde o 2 tekere biniyoruz ve insnalar hepimizi aynı sanıyor.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hala bu soytarılarla caddede ışıklarda vs.. kapışan adamlar varmı bu forumda ?
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala bu soytarılarla caddede ışıklarda vs.. kapışan adamlar varmı bu forumda ?
    çoğu zaman benim kapışmama gerek kalmıyor ama bu sefer bende anlamadım o beş para etmez motor resmen yanımdan uçtu gitti

tekrar söylüyorum ben 100de kaldım, motorumu sıkıştırmayı sevmem, zaten öyle bir mesafede yoktu EDS li ışığa geliyordum yavaşladı...m (arabamla iki kez canımı yaktı o ışıklar benim)

ama şöyle bir gerçek va racinglere atarlanan commuterler gördüm ben yaa

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    vatana millete faydaları olmasınlar zaten, kendilerine olsunlar. doğrusu da bu.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatana millete faydaları olmasınlar zaten, kendilerine olsunlar. doğrusu da bu.
    kendilerine de olsunlar da ama bizde zararı olmasın şrfsizlrin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)