Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125
    Motorsikletin anahtarı arka bagajda kaldı Arka bagajı nasıl acabilirim.acil yardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125 R
    yedek anahtarıyla yada illegal yöntemler bilen birine götürerek yedek anahtarıda yoksa yetkili servisine kadar itelicen yada bi aracın arkasına atcan.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    yedek anahtarı yokmu :D

Motosikleti
    Cbr 125
    Yedek anahtarı yok zaten deponun ve bagajın anahtarı bir kontagın anahtarı başka artık napim bugün tamirci tamirci gezerim işallah benzin bitmez

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bılmıyorum senın nasıldır ama. Benım koltuqu az zorlayınca normal oturduqumuz koltuqu çıkıyor. Alyanlı vida arkada doğru ama az zorla bakalım. sonra aküyü cıkart. arka taraftan doğru anahtara ulaş. şöför koltuğu cok zorlama ama kırarsın bi yeri
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    arka bagaj derken çantamı yoksa sele altı mı?

Motosikleti
    Cbr 125
    Actım arkadaşlar koltgu yarım yamalak soktum arkadaki vida kaldı bitek onun araksında bi grenaj parçası var onuda iki vida tutuyor o vidaları söktüm o parcayı cıkardım bagaja ordan ulaştım sonra hepsini yeniden yerine taktım .bu arada verdiniz fikirler için saolun

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı ihsanelmas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Actım arkadaşlar koltgu yarım yamalak soktum arkadaki vida kaldı bitek onun araksında bi grenaj parçası var onuda iki vida tutuyor o vidaları söktüm o parcayı cıkardım bagaja ordan ulaştım sonra hepsini yeniden yerine taktım .bu arada verdiniz fikirler için saolun
    tamam ıste benım dedıqımı yapmıssın:D benımde akü yetersız kalıyodu orayı söktüm 2 tane 12 v 4 amperle 8 amper yapıp aküm qelene kadar öle kullanmıstım hemen doğru anahtarcıya qidiyosun 5-10 tane çektir:D
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Cbr 125
    Benimde akü yetmiyo galiba hemen bitiyor kac kere takviye yaptım.bide farlar sensörlü galibi bunun .bendemi akü degiştirim acaba degiştirirsem ne alim acaba? 5 ontata cektir diyosunda anahtara sadece 15 tl istiyorlar 5 10 anahtar zorgibide 1 r tane kopyalatıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)