Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yandım allah sigorta

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar yer kompostosu kadar cbf 150 ye 188 tl para isitoyrlar varmıdır iyi bir sigortacı bildiğiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Arkadaşım plakana göre değişiyor yani il büyüklüğüne göre 35 34 06 yada 17 gibi büyük iller de sigorta çok artıyor en ucuzu ile en pahalı arasında çok birşey oynamıyor diye biliyorum.
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    adıyaman plakası lazım diyorsun yani

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    ruhsatta ismi yazan araç sahibinin yaşına görede fiyat artıp azalabiliyor. ben 1 ay gecikmeli olarak axa sigortadan 142 tlye yaptırdım. 2 senedir takip ediyorum motosikletlerde en ucuzu axa sigorta.
    Egemen06 bunu beğendi.
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    120 liraya yaptıran var 200 liraya yaptıran var. Biraz yerleştirmece yapıyolar hepsine tek tek git ama axa iyidir.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Hayabusa
    nerede ikamet ediyorsun? seni bi sigorta şirketine yönlendirebilirim yardımcı olurlar

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sen o plakayı 50 yaptır 65 liraya kestirrim ben abime.bende kayseride yaşıyorum ama plakam 50
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla ben mart ayında 80 liraya falan yaptırmıştım sanırım bursada . Okadar fark ediyomu ya bu işler :(
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben mart ayında 80 liraya falan yaptırmıştım sanırım bursada . Okadar fark ediyomu ya bu işler :(
    bursada hangi şirkete yaptırdınız bende yaptırayım ordan ?

Motosikleti
    CBR 125 R
    axa en ucuzu kardeş. ben 98 tl y yaptrdm cbr 125 i. ehliyetimde yok ayrıca. 158 lira çkmştı başka sigortada
    [B][COLOR="#000080"]Doğrudur oldu benimde hatalarım, ama ben[COLOR="#000000"] aşkı[/COLOR] kimseye [COLOR="#696969"]satmadım[/COLOR]...[/COLOR][/B]

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 model 150 cc Balıkesir plakalı , yaşım 50 , İzmir de ikamet ediyorum ,bende sizin gibi araştırdım bana satan kişi 50 tl ye yaptırmış tı Japon firması adını unuttum şimdi , benim sorduğum yerde bu firma yoktu başka bir firma 120 çıkarttı , sonra başka bir yerde ''Alize' 70 tl çıkarttı oraya yaptırdım , ya o Japon isimli firma yada bu Alize bunlar ucuz yapıyorlarmış. iki ay falan oldu yapalı.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    34 göztepe anasını satim bu ne ya motordan pahalı anam annammmm nc700x inki geldiğinde ne yapacam ben satarım ben bunları ıgdırda adm yoktu ordan plaka alırım

Motosikleti
    Hayabusa
    özelden yaz bana seni yönlendireyim ben bi yere, baya ilgilenip en ucuz firmayı bulup sana söylüyorlar, fiyat tekliflerine bakıp sen seçersin

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    arkadaşlar ismi duyulmadık sigorta firmalarına 3-5 ucuz diye sigorta yaptırmayın,kaza olduğunda bu tip firmalar ödeme yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar bin dereden su getiriyorlar
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    naptn dayı.. ohoo.. fazla istemsler 125 120 ye ucuz 150 -140 normalı ben 125 e yaptdm gecen ay..

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    güneş sigorta da ucuzdur diğerlerine göre. tecrübeyle sabittir söyleyeyim
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ismi duyulmadık sigorta firmalarına 3-5 ucuz diye sigorta yaptırmayın,kaza olduğunda bu tip firmalar ödeme yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar bin dereden su getiriyorlar
    Axa mı ismi duyulmadık ? en ucuzu o da. Axa'dan 140 liraya sigorta yaptırdım diğerleri 250 300 400 lira fiyat verdi, yalan söylüyorsam iki gözüm önüme aksın. Bu anormal fiyatları sigorta yapmak istemiyoruz olarak yorumluyorum, motorumun ve benim hiç kaza kaydım olmamasına rağmen böyle fiyatlar veriyolar.

inancalio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650 Transalp
    İstanbul anadolu yakasında Şair Sigorta -Şahin Şair'den yardım alabilirsiniz. Kendisi de motorcu ve camiada sevilen birisidir. Mobil yazdığım için irtibat bilgileri yanımda yok. Google abi yardımcı olacaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu çarptığımız kişinin düşünmesi lazım bizi ilgilendiren bir durum yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    herkeze teşekkürler arkadaşlar.Artık bugün geçti pazartesi yaptıracagım bir şekilde.El kadar motor ya ne kadar para istiyorlar aldıgım zaman 48 tl ye yapılmış.Valla satıp yeni motor alasam varbu nasıl iştir bu orantı gerçekten garip hersene yüzde yüz zam gelirse yakında motor almak için bir motor parasıda sigorta vericez.Nerde devlet diyicem ama demim imi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)