Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbula kış gelmiyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    Alıntı energy9991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre bence hemen bişeyler al motorsikletsiz kalmak abazalık gibi bişey.....
    hocam abazalığı geçtim evden dışarı çıkamıyorum akşam. tam niyetleniyorum şimdi kim binecek metrobüse dolmuşa otur ya da gelecek olan gelsin eve diyorsun. basıyor beni o toplu taşıma araçları arkadaşlar biliyor benim hastalığımı dün e-5 de taksim dolmuşunda yoldaki motorları gösteriyorlar bana bunun modeli ne? kaç basar? nasıl gider? diye yolu bitirdik

Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam da sizin gibi NC diyecektim ama benden çok yaşayacaksınz.
    bir endurokolik olarak 2.motor olarak ne istersin diye sorsalar %99 NC derim. kullanım rahatlığı, performans ve yakıt tüketiminde şu anda sınıfının en cimrisi olması en seçilesi sebepler bana göre
    zaten albenisi olmasının sebebi o sanırım 250lik motor gibi yakıtı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    NC kullanmadım ama kullanan bir abimizle uzun yol yaptık 1-2 sefer performansı iyiydi bastımı giden konforlu bir motor gibi göründü bana yakıt sarfiyatı da düşünüldüğünde uzun yol sevenleri tatmin edecektir , yakıt performansı zaten vergi fazlasını amorti eder kısa bir sürede . Bu arada İstanbul'un kışını yumuşak havasını özledim , Ankara'nın ayaz insanı bıktırıyor..

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC kullanmadım ama kullanan bir abimizle uzun yol yaptık 1-2 sefer performansı iyiydi bastımı giden konforlu bir motor gibi göründü bana yakıt sarfiyatı da düşünüldüğünde uzun yol sevenleri tatmin edecektir , yakıt performansı zaten vergi fazlasını amorti eder kısa bir sürede . Bu arada İstanbul'un kışını yumuşak havasını özledim , Ankara'nın ayaz insanı bıktırıyor..
    3 ayda 10 bin yapmıştım önceki motorumla o da az yakıyordu. çok gezerim zaten istanbulda kısa mesafe yok pek bu arada ben antalyadan istanbula yerleştim bana soğuk geliyor ister istemez ama ankarada da bulunmuşluğum var soğuk çok fena orda ama yazın rahat oluyordur size

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)