Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arora Tiger 200 ü verip BU Moto Calibreyi getirmeye gidiyorum(400 km)önerileriniz...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Hocam bende calıbre almayı dusuyorm ıns sıfır alıcam biliyomusunz bılmem calıbrelerde fan problemi var dıyolar tek fan yetmıyormus eğer taksata alıcagınız motorun sahıbı bunu bılmıyorsa ve motoru biraz yorduysa ilerde sıkıntı açabilir bide alıcagınız kişi neden 2012 model olan motornu değistirirki ?
    serdar1547 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    kardeşim hayırlı uğurlu olur inşallah iki taraf içinde, güle güle git güle güle gel, Allah utandırmasın, Allah kaza bela vermesin inş ... daha ne diyeyim bilemedim
    serdar1547 bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    arkadaşlar biraz önce farkettim de benim alacağım motor bu sitedeki beyaban kullanıcısın motoruymuş ve bir yorumunda şöyle demiş "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu şimdiden.

Motosikleti
    kararsızım ama başlama motoru olcak
    kardeşim öncelikle hayırlı olsun senin calibreyle yapacağın 200 km yol senin içinde bizim içinde çok önemli çünkü biz daha calibre hakkında doğru düzgün bi bilgiye ulaşamadık sende yolculuğundan sonra nası bi izlenim uyanırsa sende bizimle paylaşırsan çok mutlu olurum çünkü kış bitimi bende motor almayı düşünüyorum ve aklımda ki modellerden biri bu moto calibre 250 tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız alır gelirsin inşallah

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz önce farkettim de benim alacağım motor bu sitedeki beyaban kullanıcısın motoruymuş ve bir yorumunda şöyle demiş "hararetin yükselmesine ragmen 150 km boyunca bastım ve motoru yedim piston sardı yağ kapakları eridi" şimdi ben bu motoru nasıl alacağım,kafa bir milyon oldu şimdiden.
    motorda daha önce sıkıntı oldu ve işlem gördüyse göz göre göre alma.

ben 250 MR için izmir e gittim. Almadna önce az bindim. KM si düşük daha açılır felan diye kendimi kandırdım. baara baara gitti paralar

sonra 500 TL zararla sattım geri. Denediğimde motorrun beklentilerime cevap veremeyeceğini anladım ama motoru çok sevmiştim bi kere.

senin calibre olayı benimki gibi. Ama calibre, bence 250 MR gibi kötü değil.

araştırman iyi olmuş. bence alma. Aklında hep bi kuşku kalacak. sen bilirsin yinede...
    serdar1547 bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohoo bu kuşkuyla motor alınırmı... Bence sat sen kendi motorunu, sonra üstünede ekle paranı al temiz bi motor.Hatta kendini ayarlayabilirsen bence hyo yada cbr bak.Takas işine oldum olası kılımdır.Hadi motorunu yükseltmek isteyeni anlarımda.Düşürmek isteyenin olayı ne, demekki motorundan memnun değil.Hayır paraya ihtiyacı olsa komple satsın, daha sonra kendini ayarlayıp gene aynını alır.Ben mesala şuan hayatta kendi bindiğim motordan düşük cc li, gücsüz bi motorla yapamam.Gerekirse bi süre hiç binmem.
    serdar1547 ve fromghetto bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Aklında hep bi kuşku kalacak.
    ben o kuşkuyla o motoru alamam abiii

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Forumda calibreyi kullanan ve detaylı anlatan bir kişi var. ilanlarda satan bir dünya adam var. Bende neden acaba demeden yapamıyorum.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Hocam dost acı söyle o motoru alma bence ben calibreyi incelemeye gittim motorlanda ordada servisete bi calibre vardı oda baya basa basa gelmıs ondada yag kapakları erımıs emın deıgılm ama o motor olabilir .

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    motor sahibiyle tekrar görüştüm henüz 3,000 km de olupda komple motoru hasar görmüş bir motoru ben alamam dedim ve bu iş de böylece sona erdi.Arora tiger 200 ile kaldığımız yerden devam etmeye karar verdim.
    Mengu16 bunu beğendi.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    motor o haldeyken senden ne kadar para istedi

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    tiger 200 beklentileri karşılamıyor mu? gt 250 düşünebilirsin bence. bakımlarını düzgün yapınca az yakıyor diyorlar.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor o haldeyken senden ne kadar para istedi
    motorunu yaptırmış ama ben yinede 3,000 de motora giren motosikleti almak istemedim ilerde ne gibi problemler çıkartır bunu kimse kestiremez...üste 3,000 verecektim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger 200 beklentileri karşılamıyor mu? gt 250 düşünebilirsin bence. bakımlarını düzgün yapınca az yakıyor diyorlar.
    tiger 200 beklentilerimi karşılıyor ama bu moto calibreyide çok beğeniyordum değişiklik istedim ama olmadı...tiger 200 ile devam edeceğim bu sene de...seneye bakalım durum ne olur
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)