Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İnsanin en cok istedigi sey olmazmis

Motovento
    REKLAM ALANI
    I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    İnsanin en cok istedigi sey olmazmis ben bunu anladim.herkes kendine iyi baksin.kendini baskasini uzmesin tum motosiklet kullanicilarini cok seviyorum ben disardan hep sizi takip edicem hep sizi sevicem kendinize iyi bakin.birseyi cok istemeyin o olmaz ben anladim bunu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çok istediğin birşeyin olmasını beklersen olmaz zaten
    bence istediğin bir şey için mücadele etmen gerekiyor
    hiç olmayacağını bilsen bile
    M.balibey bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yasin tutmayip hala anne babanin parasini yiyip ama motora askla baglanan birisi isen o is zor ama kendi ekmegimi kazanip en iyisini almassam allah belami versin
    hellboys ve ozgurakman bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    anlaşılan senin yaşın küçük ama her zaman böyle kaçıp gidersin hayatta çok kaybedersin çok üzülürsün çok itilip kakılırsın
    biraz mücadele et hayattan kaçma korkma kendi işini kendin gör emin ol senden daha mutlusu olmayacak
    scorpions_59 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ömer12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadasim ben daha 14 yasindayim.ben bu yastan ehliyet ve motosiklet parami biriktirme coktan basladim.arkadaslarim sacma buluyo cunki istedigim motor 3999$ suanda 460 tl oldu ehliyet parasi bitti bitecek.yani ben istedigim sey icin cabaliyorum sende cabala hic vazgecme.bide ne istedinde olmadi onuda anlayirsan daha vok yardimimiz dokunur.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı ömer12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim ben daha 14 yasindayim.ben bu yastan ehliyet ve motosiklet parami biriktirme coktan basladim.arkadaslarim sacma buluyo cunki istedigim motor 3999$ suanda 460 tl oldu ehliyet parasi bitti bitecek.yani ben istedigim sey icin cabaliyorum sende cabala hic vazgecme.bide ne istedinde olmadi onuda anlayirsan daha vok yardimimiz dokunur.
    sen 17 bitene kadar o parayı katlarsın bile daha iyi motosikletler alırsın böyle devam
    banno1957 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Drift istedim maddi sorunlardan dolayi(pek olmasada) alamadim benimde ehliyet icin 1yilim var o zamana kadarda biriktirrim pes etmiycem bilgilerimi arttiririm o zamana kadar

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    hepimizin istekleri var.Bzen çok derecede istiyoruz bazen hayalini bile kurupda istiyoruz.Ama bu demek degildirki kavuşamayacagız.Dostum yaşım 22 hayatımda motosiklet hep vardı ve hep var olacaktır.Bak borcun harcın içinde yüzüyorum.Ama yinede daha çok çalışıp cbr'ıma kavuşma istegiyle yanıp tutuşuyorum.Dün ehliyet sınavını geçtim.Dünyalar benim oldu, çünkü aşkıma 1 adım daha ilerledim sadece 2 adım kaldı.Bunuda başarıp cbr'ımı aldıgım zaman sevgim her zaman devam edecek.Eger illaki neden bu kadar aşk neden bu kadar istiyorsun diye soracak olursan pm'den sana mesaj atarım.Unutma dostum hayallerin kadar yaşarsın.Sürekli iste sürekli dua et ve çalış
    Ben zengimi istedigime, rızkı ise çalışana veririm demiş Yaradan.o yüzden çalış ve iste dostum asla pes etme yaşın cinsin maddi durum ne olursa olsun düşme
    Düşersen ilk güvendigin insanlar sırt çevirir sana.
    Saygılar ve Sevgilerle
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak güzel kardeşim sahilde bacak bacak üzerine atmış oturmuş çay içiyoruz arkadaşımla muhabbet konusu motorsikler bmw üzerine bir sohbet arkadaşımda bmw sahibi konuşurken önümüzden iki kız geçti ikisininde yüzü çok güzeldi yüzü güzeldi diyorum çünki çünki bakkılcak başka bişeyleri yoktu ikisininde belden aşağısı yoktu birininde sağ kolu yoktu o an yaptığımız muhabbetin çok gereksiz olduğunu anladım. Ve açılan konuların %80 bana gereksiz geliyor.
    turkish39 ve Dr.Aequitas bunu beğendiler.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    http://www.youtube.com/watch?v=1BytCSJhrDg bende ilk motosikletimi alma evresındeyken senın gibi çok kez vazgeçtim bikaç gün sonra kendimi internette 2.el ilanlara bakarken buldum. azimli ol, çalış biriktir dişinden arttır. Ama en önemlisi sabır et.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin tutmayip hala anne babanin parasini yiyip ama motora askla baglanan birisi isen o is zor ama kendi ekmegimi kazanip en iyisini almassam allah belami versin
    benim yaşım tutmazken 3.5 sene ybr 125 parası biriktirip 0 km aldım 2009 senesinde. 2011de sattım, büyüteyim derken ablam evlenmek istedi. tekrar idareten gidip 0 km aldım biraz daha biriktirip. (6 ay yayan gittim okula) biraz da senin elinde her şey, eğer elin azıcık para görüyorsa para biriktirirsin. ben aylık 90 tl para alırken o zamanlar 250-350 lira tutan ehliyeti bile kendim biriktirmiştim. gözün yükseklerde olmayacak... senin de kalbin kırılmış benim gibi. anne-baba bir yere kadar çünkü motosiklete karşı çoğu ailenin tutumu belli. maddi imkan olsa da yardımcı olmuyorlar...
    sahkaya ve speed_dream bunu beğendiler.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak güzel kardeşim sahilde bacak bacak üzerine atmış oturmuş çay içiyoruz arkadaşımla muhabbet konusu motorsikler bmw üzerine bir sohbet arkadaşımda bmw sahibi konuşurken önümüzden iki kız geçti ikisininde yüzü çok güzeldi yüzü güzeldi diyorum çünki çünki bakkılcak başka bişeyleri yoktu ikisininde belden aşağısı yoktu birininde sağ kolu yoktu o an yaptığımız muhabbetin çok gereksiz olduğunu anladım. Ve açılan konuların %80 bana gereksiz geliyor.
    yaptığınız yorum alakaya maydonoz olmuş biraz sanki konuyu açan arkadaşın amacı farklı daha çok genç istediği birşeyin alanmamasına bağlı sinirliliğini anlatma çabalamış ve alacağım demek istemiş sizin verdiğiniz örneğe bakacak olursak derin mevzu
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Driftçi kardeşim benim benimde ehliyete 1 yılım var ama ben motorumu aldım senin dediğin gibi baba-anne parası yemeden kendime iş buldum okula gitmeden çalışıyorum paramı kazanıyorum istediğimide alabiliyorum hatta şuanda bile para kazanıyorum :D :D Neyse sen vazgeçme ısrarından elinde sonunda alırsın sende bi drift..bu kadar üzülcek bişi yok bişeye zor sahip olunca değerini daha iyi anlıyosun bence

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı ömer12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 seneye anca alırsın
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 seneye anca alırsın
    Arkadaşların hevesini kırma :D :D Güzel bişi yapıyo sonuçta :D Neyse kardeşim sen devam et paranı biriktirmeye :D Umarım istediğini alırsın :D

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    daha yaşınız kaç başınız kaç gelmiş böyle bohem takılıyosunuz burda...daha bunlarla böyle pıstıysanız ilerde hiç dışarı çıkmayın...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 seneye anca alırsın
    yukarıda attığım yorumu lütfen oku. sonra da aynaya bakarak tekrar gül herkes sen değil.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ben sürekli ilanlara bakıyorum ,montlara ,pahalı ,kasklara bakıyorum.İşte o motor videosu senin bu motor videosu benim derken.Şu son sıralar...Kendime soru sordum.İstediğim kadar bakayım.Fakat önümde çalışmam gereken bir dersim ve kazanmam gereken bir hayat var.Onu kazandığım zaman hepsi olacak.
    Benimde motorsuz kaldığım zamanlar oldu.Fakat herşey zamanında olmalı.
    Ben bunu anladıktan sonra işten işten geçmiş oldu.Üniversiteyi kazanamadım.Şuan ailemin istediği bir üniversiteye gidiyorum.İstediğim bölüm mü?Hayır.
    ((Bu arada yaşım 19))Üniversite sınavı zamanında(2 sene evvel) arkadaşlarla motorla gezilere giderdim sürekli.Haa.Kazandığım birşey oldu mu ?İlla ki olmuştur.Fakat kaybettiklerim fazlasıyla...
    Şimdi şu sıralar amaç olarak değil araç olarak kullanmaya başladım.
    Kendi paranı kazandıktan sonra kendi motoru aldığındaki o mutluluğu senden başkası o duyguyu bilemez...
    Bu benim edindiğim daha yeni , taze bir tecrübe.Umarım beni anlamışsındır ve kalbin kırılmamıştır.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)