Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask onerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Telden girdigim icin internetim yavas ve mobile uygun sayfalari olmadigi icin kasklari inceliyemiyorum.300-400tl arasinda gri renk(tek gri degil gri ustu siyah cizgiler olabilir) nolan ls2 shark gibi kasklari feyizoglunun sitesinden resimleri alip yorumunuzla cevaplarsaniz cok sevinirim.hem yorumunuzu alarim hemde gormus olurum.tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıp getireyim ben hepsini deneyin isterseniz, öyle olmaz uzaktan uzaktan.

Resmini inceleyip ne yapacaksınız, gidip denemek lazım, rahat mı, kafaya tam mı, sessiz mi, sharp dan kaç puan almış vs.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıp getireyim ben hepsini deneyin isterseniz, öyle olmaz uzaktan uzaktan.

Resmini inceleyip ne yapacaksınız, gidip denemek lazım, rahat mı, kafaya tam mı, sessiz mi, sharp dan kaç puan almış vs.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Deneme imkanim olsa neden olmasin ki ama imkanim olmadigi icin once bi fikir edineyim ne neymis belli modelleri kafama koyiyim gidince dediklerinizi yaparim ama su sharp olayini cok merak ettim ozellikle o konuda bilgi almak isterim

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Kaski denemek filan.tamamda ses olayini nasil yapacaz .d tek tek alim bn bir turlayim gelim bakim ses varmi diyemi bakacaz? Puan olayini zaten hic anlamadim bnde :-)

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaski denemek filan.tamamda ses olayini nasil yapacaz .d tek tek alim bn bir turlayim gelim bakim ses varmi diyemi bakacaz? Puan olayini zaten hic anlamadim bnde :-)
    Ses için de forumda daha önce açılmış onlarca kask önerisi başlığı okunacak.

Güvenlik puanı için; http://sharp.direct.gov.uk/

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Guvenlik puanini pek anliyamadim.yan darbede shoei bile sari :/

Sakın sharp'a güvenme gördüğüm bir olaydan sonra , tamamen güvenimi yitirdim o siteye Aman diyim bu 4 almıs bu 5 almıs 5 liği alayım deme.Git vizörü sağlam , buğ yapmayan , Boyun bölgesine kaskın ağırlığını tam vermeyen bir kask al.Dikkat edeceğin bir konuda havalandırma kanalları kaskın sallanmasını etkiylicek şekilde olmasın.Giriş büyük çıkış küçük olursa herhalde yorgunluktan ölürsün Sana önerim bütçeyi ne yap et 800 e çıkar

Sana önerim : http://www.anesmotor.com/?urun-1486-...uer-Beyaz.html

Ama istediğine yakın ( AİRBAG ) araba airbagi gibi değil.Bilgi istesen msj at : http://www.anesmotor.com/?urun-1499-...der-Beyaz.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)