Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi Marka Hangi Çin Fabrikasından İthal Ediyooo...

Motovento
    REKLAM ALANI
    most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)
    Evet motosikletlerin ithal edildiği fabrikalar;

Mondial1: Zongshan Gouchi China (3 model ithal ediyoo)
    Asya: Haojin Motorcycle Company China...
    Salcano: Scooterları: Benzhou Vehicle Company China (yıyıng diye geçiyo) Motosikletleri;Chonqchıng Lifan Motorcycle Company China
    Bisan: Chonqchıng Lifan Motorcycle Company China
    Zealsun: Chonqchıng Zongshen Motorcycle Company China

Bir de son aldığım haberlere göre ÇİNİN en büyük ve çeşidi fazla olan ve kaliteli mal yapan motosiklet firmaları;
    LİFAN,ZONGSHEN ve YIYING imiş....
    [FONT="Arial Black"][I]Daima en iyiye...[/I][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    yani
    çan çin çon
    önümüze engel koyan büyüklerimiz olmasa neler yapardıkki biz
    TÜRK,ler
    1918 li yıllarda beşiktaş,ta TEYYARE fabrikalarımız varmış şimdi ithal ederek elalemin malını kullanarak iş görüyoruz...
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    hepsi çin ne farkeder ki
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    ya yamahada 250cc altı motorlarını çinde üretecekmiş diye duydumben bunun aslı varmı bi bilen varsa yazsın lütven ben inanmadım pek ama böylesine bir marka kendini niye çin yapımı motor diye yıpratsınki

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    Alıntı transalp650 adlı üyeden alıntı
    yani
    çan çin çon
    önümüze engel koyan büyüklerimiz olmasa neler yapardıkki biz
    TÜRK,ler
    1918 li yıllarda beşiktaş,ta TEYYARE fabrikalarımız varmış şimdi ithal ederek elalemin malını kullanarak iş görüyoruz...
    dediğin gibi arkadaşım 1. dünya savaşından önce ilk sanayi devrmiminde uçak fabrikamız varmış ve belçikaya uçak satıyormuşuz.şimdide çinden motor getiriyoruz ama onu bile maliye bakanının kıyağı yüzünden zor alırız artık.

BLACK_PEARL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLİ TRK 502
    Alıntı merkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yamahada 250cc altı motorlarını çinde üretecekmiş diye duydumben bunun aslı varmı bi bilen varsa yazsın lütven ben inanmadım pek ama böylesine bir marka kendini niye çin yapımı motor diye yıpratsınki
    KARDEŞ ÇİN DE İŞÇİLİK UCUZ PARÇALARI GÖNDERİR MONTAJINI YAPTIRIR.DÜNYADA BİR ÇOK ÜLKE ÇİNDE MONTAJ YAPTIRIYO.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı merkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha ybr'nin birçok parçası zaten şu anda da Çin'de üretiliyo. çin mallarını küçümsüyoruz ama, adamlarda kaliteli mal üretecek teknoloji mevcut ve işçilik de ucuz olduğu için, firmalar aynı kalitedeki üretimi, Çin'de daha ucuza maletmeyi tercih ediyolar.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ArkadaşLar asLında çin maLı ürünler almak bence vicdanen rahatsız etmeli çünkü Çin de bazı sektörlerde günde 1 dolara veya sadece yiyecek yatacak yer karşılıgı işci çalıştıran imaLathaneLer var ve bizLer o maLLarı tükettikçe bu imaLathane sahipLerine prim veriyoruz
    Born To Be wild,Live to Ride...

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    +bianchi

jianment giantco motor company bunu da ekle
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

basar016 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 YAMAHA
    hepsi çinli degilmi ya ne farkederki çinçin

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu firmalar istenilen butceye gore yapiyor o motorlari. Cinde VW ve Mercedes fabrikasi var. Ben cinde iken VW sirf cin icin ozel urettigi jetta modelini cok gordum. Gayette gusel di o otomobil acikcasi.Bu arada butun bu firmalarin modellerini Alibaba da gorebilirsiniz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    yahu çinlilerin ne kabahati var bizim aç gözlü sanayiciler araştırma geliştirmemi yapacak motormu imal edecekler ne gerek var kardeşim git çinden en adi motorları al gel 2 sene dayansın yeter ondan szonrada yedek parçadan kazan ALLAH kazan bizde bu akıl mantık olduğu sürece daha çok kazıklanırız. ver çinliye parayı ben iyi motor istiyorum de yapsın sana ne olurki gelin görünki iş kaliteli motor kullanmak değil önemlki olan o motorların memleket motoru olması daha düne kadar mobiletteyi peugeotu fahiş fiyata satanlar utansın bizler değil biz bu mantıkla gidersek daha çok ermeni yasa tasarısı çıkar haddimi aştımsa herkesten özür dilerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler