Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

250cc konusunda kararsızım tecrübeli arkadaşlara ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    asbaran_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 636
    DEĞERLİ ARKADAŞLAR GERÇEKTEN TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR... 35 YAŞINDAN SONRA MOTORA MERAK SARARAK EHLİYET ALDIM BİR SÜRE DE EMANET BİR 100'LÜK VE 4 VİTESLİ HONDA MOTOR KULLANDIM ARTIK ŞİMDİ KENDİME AİT MOTORUM OLSUN İSTİYORUM... ALDIĞIM TAVSİYELER 250'LİK MOTORUN GEÇME DİYOR BENDE ÖYLE YAPACAM AMA BİRKAÇ MARKA ARASINDA KALDIM. VERECEĞİM PARA EN FAZLA 7-8 TL OLABİLİR... HYOSUNG, DAELİM VE BUMOTO ARASINDAYIM BANA YÖNLENDİRİCİ TAVSİYELERDE BULUNABİLİR MİSİNİZ? MERAKLA BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Söylediğin markalar arasında Hyosung'u tavsiye ederim toprağım. En azından diğerlerine göre kullanıcısı çok ve bu sayede birçok fikir ve yorum alınabiliyor. Şimdiden hayırlı olsun..

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Hocam o paraya en iyisi hyosung gercekten ha cebiniz de 16-17 bin tl olsaydı 2013 ninja derdim ama o fiyata kesinlikle hyo
    asbaran_54 bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Seçenekler arasında honda cbr250r olmaması enteresan...
    asbaran_54 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI 636
    değerli arkadaşım mesajını okuduktan hemen sonra cbr 250 araştırmaya başladım. şimdiye kadar bakmamış olmamın nedeni ise yeni modeli çıkmadı diye duymuş olmamdır teşekkür ederim ilgi ve alakan için

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hertürlü hyosung derim. Gv 250 de cok ıyıdır gt250 de. Seni her türlü tatmin edecektir.
    asbaran_54 bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sym wolf 250 yi incele derim..
    asbaran_54 bunu beğendi.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ben sym gts 250 evo diyorum, hem yaşına uyar, hemde vitesli deneyiminin fazla olmadığını düşünürsek eşinle arkadaşınla konforu bi biçimde şehir içi şehirler arası yolculuk imkanı bulursun. Sürücü ve yolcuyu en konforlu ve ekonomik, şehir içi şehirler arası taşıyan motosiklet grubu maxi scooter ve bende 250 cc grubudur. Vitesli motorum var. Yağmur yağdığında veya zemin ıslakken ayakkabı ve paçaların ıslanacak diye binemiyorum. Sele altında bagajı olur, birde arkaya bagaj alırsan dünya bagaj hacmin olur. 4 mevsim, özellikle kışın kullanmaya daha da uygundur. Bacakların daha korunaklıdır, vücudun daha kapalıdır. Zincir temizleme germe yağlama uğraşmazsın. Ömrü biten aktarma parçalarını değiştirtirsin, benzinini koymak ve yıkayıp temizlemek haricinde motora dokunman gerekmez. Bahsettiğim model seramik silindirli uzun ömürlü bi motora sahiptir. Evo serisi gayet yakışıklıdır. Otomatik vitestir. scooterdır 250 cc dir ama enjeksiyonludur. Araştırabilirsin, abartmıyoruyorum, Cbf 150 kadar az benzin yakar. Ayrıca 250 cc dir ve en düşük vergi dilimindedir. Hepsini geçtim. Ben evliyim ve eşimle gezicem veya sıklıkla yolcum olucak diyorsan en ekonomik ve en konforlu yolculuk imkanını en iyi sunan Tr şartlarında şuanda bence 250 cc maxiscooter serisidir. Aksesuarı çantası vb, parçası servisi her şekilde vardır. Ürün kalitelidir. Keyfin içinde, konforun içinde, kesen için de, mevcut deneyimin ve yaşın içinde 10 numara olur ve şu anki mevcut bütçenle 2011-2012 5000 km nin altında sym gts evo rahatlıkla bulabilirsin. Yok abi, ben vitesli düşünüyorum diyorsan iş değişir.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Başlangıç Motoru Hakkında:http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

Ybr 125:http://www.youtube.com/watch?v=03Se7...eature=related

Cbf 150:http://www.youtube.com/watch?v=C3u0-SlGkFA

Ninja 250 r:http://www.youtube.com/watch?v=RkEJc...ure=plpp_video

Tvs Apache:http://www.youtube.com/watch?v=7owwkdefvas

Honda cbr 250r:http://www.youtube.com/watch?v=o2RNBkYkTN8

Hyosung 250r:http://www.youtube.com/watch?v=-G8-Q...ure=plpp_video

Bunların hepsini izle derim ondan sonra cc kararını ver.Ben şunu söyliyim 250 bile alsan, ben oldum dediğinde en az 600 lük almak isticeksin.
    atid bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    paranıza göre en uygunu hyosung die düşünüyorum bu moto ve daelim turkiyede o kadar tanındık değil hemde hyosung çift silindir
    asbaran_54 bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    cbr 250 ye hayatta o parayı vermem tek silindir
    asbaran_54 bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    hyosung gv 250 iyi gider abimizide tabi yarış motoruna meraklıysa orası başka
    asbaran_54 bunu beğendi.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Abi öncelikle yaş 35 ve eş varsa size chopper gider güzel bi gv250 size yakışır hocam takarsınız nazi kaskları hanım la diyar diyar gezersiniz ne mutlu size
    asbaran_54 bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    cbr 250r al bence hyosung oturuş poziyonu olsun,viraj dönüşleri olsun,frenleri olsun sıkıntılı alet ama tipi çok güzel
    asbaran_54 bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    cbr250'nin tek silindirli üretilmiş olmasının bir sebebi var. Fiyatını mümkün olduğunca ekonomik tutabilmek ve en önemlisi yakıt performansı minimum düzeyde tutmak. Nitekim olağanüstü düşük yakıyor. Cbr250 bir performans motosikleti değil. Amaç çok güçlü motor kullanmak istemeyen ama spor motor hazzını da yaşamak isteyenler... Zaten böyle bir motorun eksikliği sebebiyle piyasanın tozunu atıyor.

Hyosung marka güvenilirliği açısından Honda'nın yanından geçmez. Honda'yı ikinci elde peynir ekmek gibi satarsın, zarar etmezsin... Yedek parça, servis hizmeti her bakımdan kafan rahat. Yeni başlayanlar için hyosung gtr250nin oturuş pozisyonu bence uygun değil. Hem yeni başlayanlar için tehlikeli, hem de konfor arıyorsan büyük hata.

Cbr250nin lastikleriyle ilgili tartışmalar oldu baya. Çok dandik olduğu söylendi. Hatta ben de şikayet ettim çeşitli başlıklarda. İstersen lastikleri değiştirirsin kafan rahat olur ama şunu gördüm ki lastikleri tanıdıkça nasıl davranman gerektiğini kavrıyorsun. Cbr250nin lastikleri bir micheline olmayabilir ama yanlış sürüş micheline lastiklerin de kaymasına sebep olur. Açıkçası cbr250nin lastikleri tecrübe kazandıkça problem yaratmıyor.
    Zippo's ve asbaran_54 bunu beğendiler.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    üstad az daha kas kendini cbr 250r çek altına ;)
    asbaran_54 bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bir hyosung gt 250 r kullanıcısı olarak kesinlikle hyosung diyorum,çünkü 250 cc sınıfında ss görüntüsünde ve tadında olan tek motosiklet hyosung bence.Bence almadan önce hepsini tek tek incele ve kullanıcılarını yolda yakalarsan motor hakkındaki yorumlarını dinle.Kal sağlıcakla.
    asbaran_54 bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Hocam racing seni yorar.Bence racing'in bir kullanma yaşı vardır.Gençken yaptın yaptın 35 te ihtiyar değil ama hani motora göre fazla gelecektir.Size önerim Hyosung Comet yani naked motor almanızdır.Kullanımı rahat , görünüş bir racing kadar olmasada güzel,kolay kolay yormaz,manevraları çok daha kıvraktır.Sizin yaşlarınıza geldiğimde sanırım bir fazer'in üstünde olucam

- Biraz daha bekleyebilirsen Suzuki İnzuma 250cc gelicek eğer evliysen tam sana göre bir motor olacaktır.Atarsın çantaları,suzuki güvencesi geziler turlar
    asbaran_54 bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250'nin tek silindirli üretilmiş olmasının bir sebebi var. Fiyatını mümkün olduğunca ekonomik tutabilmek ve en önemlisi yakıt performansı minimum düzeyde tutmak. Nitekim olağanüstü düşük yakıyor. Cbr250 bir performans motosikleti değil. Amaç çok güçlü motor kullanmak istemeyen ama spor motor hazzını da yaşamak isteyenler... Zaten böyle bir motorun eksikliği sebebiyle piyasanın tozunu atıyor.

Hyosung marka güvenilirliği açısından Honda'nın yanından geçmez. Honda'yı ikinci elde peynir ekmek gibi satarsın, zarar etmezsin... Yedek parça, servis hizmeti her bakımdan kafan rahat. Yeni başlayanlar için hyosung gtr250nin oturuş pozisyonu bence uygun değil. Hem yeni başlayanlar için tehlikeli, hem de konfor arıyorsan büyük hata.

Cbr250nin lastikleriyle ilgili tartışmalar oldu baya. Çok dandik olduğu söylendi. Hatta ben de şikayet ettim çeşitli başlıklarda. İstersen lastikleri değiştirirsin kafan rahat olur ama şunu gördüm ki lastikleri tanıdıkça nasıl davranman gerektiğini kavrıyorsun. Cbr250nin lastikleri bir micheline olmayabilir ama yanlış sürüş micheline lastiklerin de kaymasına sebep olur. Açıkçası cbr250nin lastikleri tecrübe kazandıkça problem yaratmıyor.
    Katılıyorum.Cbr 250 nin lastikleri iyi olmayabilir,ama vasat değil.En azından hyo nun üstündeki shinkolardan kat ve kat iyi
    asbaran_54 bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKI 636
    eyvallah sakaryalı sağolasın dikkate alacam söylediklerini hemşerim çok tşk

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

ethem kardeşim ilgi ve alakan için çok tşk ederim evet evliyim ve de hanımla da gezerim tabi... yazdıklarını okuduktan sonra evo serisi makinalara baktım aklıma da yatmadı değil bahsettiğin artıların tamamı da önemli noktalar gerçekten. bu siteye bu sabah üye oldum iyiki de olmuşum inanılmaz fikirler alıyorum tekrar teşekkürler mutlaka dikkate alıyorum yazdıklarını sağolasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

aranel çok teşekkür ederim izliyorum videolarını ayrıca işi bilenler hep 600 isteyeceksin diyorlar haklı olabilirsin ama dediğim gibi ben ok yeniyim ve o makinaya geçmek için biraz daha tecrübeye ihtiyacım var sağolası eksik olma dikkate alacam söylediklerini

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

eywallah phoenixs sağol yiğidim de duyanda diyecek herif emekli olmuş inzivaya çekilecek komplekse soktun beni eksik olma sağol evet hanım da var dediğin gibi dikkate alacam söylediklerini tekrar teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

kardeşim teşekkürler mutlaka dikakte alacam bunu fakat oturuş pozisyonu rahat değil falan gibi birşeyler duyuyorum ne diyorsun bu konuda ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

erkanım komplekse sokma beni tavsiyeni dikkate alacam çok teşekkürler

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)