Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DÜZCE'DE motorları BaĞlıYorLaR!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    _CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    ewet arkadaşlar geçen düzcede bir kaza oldu bir motorlu bir arabaya çarptı ve adamda kask olmadığı için ağır yaralanmış hemen hastene kaldırdılar adamı. bunun üzerine emniyet motosikletlerin şehir içinde tehlike yaratığını söyleyerek genel çapta sıkı yönetim ilan ettiler ve kazanın olduğu gün(dün) tam 15 motoru bağladılar. çekicilere motorları yükleyip yükleyip götürdüler. ve en önemlisi şehir içine motosiklet girişini yasakladılar hatta bisikletlileri bile sokmuolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    ee kazaya sebep veren diyer araç ise araba onuda yasaklasınlarda göreyim valla benim motoru bir bağlarlarsa hiç yapmadığım şeyleri yaptırılar bana motorlarla ara yollara çıkar 40 km sınırı altında giderek protesto ederiz trafiği birbirine katarım bunlar ferdi birde siyasi olarak bir şeyler yaparımki o hepsinden beter olur.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    al sana bı konya ornegı ya ne olacak bole halımız ben bıktım onlarbıkmadı demekten bız varsak motorlarımızda var kazayı yapan bızler degılız faturayı neden bıze kesıyorlar ama bunu durdurabılırız tabı bırlık ve beraberlık olursa
    sen hıc uzulme kardesım bızler yanındayız
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    26 haziran 2004
    ters yöne giren ve sakat olduğu halde normal araba süren bir arabaya çarpmamak için fren yaptım gerisini bilmiyorum..
    beyin ameliyatı oldum 2 dükkanımı kapatmak zorunda kaldım motorumdan oldum
    bunun hesabı için 2 senedir mahkemeyi bekliyorum
    türkiyede yaşamaktan nefret ediyorum

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence asıl problem bu kadar kolay ehliyet veren sistemde .iyi hatırlıyorum yazılı sınavı kazandım bide küçük bi motorla 50 metre gitmeden müfettiş arkamdan bağırdı gel gel sen biliyormuşsun,sıradaki gelsiin.sonrada ehliyet verdiler .anlatılanlara göre avrupada ehliyet alabilmek için aylarca pratik sürüş testlerine katılmak ve kazanmak mecburi imiş.işte fark işte sonuç.
    adama neden kask takmıyorsun deyince,sanane,e sıcak oluyor,yok efendim beni kimse görmüyor diyor.eğitim şart
    inşallah sizde bizim durumumuza düşmezsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/show...Cn%FC+kaz%FDma
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

YalcinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki zx6r , Keeway SL150
    Motosikletlere yapılan haksızlığı bilmeyen yok , ama bizim kendi kendimize verdiğimiz zarar daha kötü bence. Kasksız motora niye biniliyo ben anlayamıyorum. Bir şey olmaz zihniyetiyle hem kendine zarar hem motosiklet kullananlara zarar. Genç arkadaşlar ailelerine motor kullanmak istediklerini söylediğinde nerdeyse hepsi olumsuz cevaplar alıyor. Kasksız binen kişiler yüzünden sürücülerin aldığı yaralar motosiklete kötü gözle bakmaya sebeb oluyor. Bu tip kazalarda da suçlu olmasak bile fatura bize kesiliyor. tıpkı bu örnekte olduğu gibi. şehir içine girişler yasaklanıyor yada motorlar bağlanıyor en kötüsü insanlarda motora karşı soğukluk yaratıyor.Avrupada bir çok ülkede insanlar iklim şartları ağır olsa bile motosiklet kullanmaya özendirilirken bizim ülkemizde motor kullanmak yasak hale gelecek nerdeyse. Herkese kazasız belasız zevkli ve kasklı sürüşler dilerim ......
    [B]KAWASAKİ ZX6R....Keeway SL150....[/B]

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Aman aman yine kask muhabbeti.Adam statükoyu eleştiriyor siz yine kask diye başladınız.

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    al işte bi kaza olmuş o gün motorları toplatmışlar. madem toplatılması gerekiyo kaza yı mı bekliyolar. daha kötüsü 2 hafta bilemedin 1 ay sonra herşey eski haline dönücek. işte ben buna sinir oluyorum...
    Gitarin.İyisi.com

bulent125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunların hepsi .................

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    soylenecek tek bısey var SAÇMALIK
    Yeni yine yeniden

gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    sanırım toplanan motorlar ehliyetsiz kullanılanlar ve kayıt dışı olanlar, ehliyet, plaka-ruhsat ve kaskınla kullanırsan niye alsınlar ki?
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler