Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Motorumu alacagım..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    Merhaba Arkadaşlar ben Aranıza Yeni Katildim
    Öncelikle İlk Motorumu alacagım Schoter Tarzı Almak İstedim Alışmak İçin Mondial Hs 150 Almayi düşünüyorum Patronumun Motoruydu Çok Güzel bir Motor İzmirde Bunu Satan Yerler Varmıdır 0 Olarak ? Yada Aranızda İzmirde Bana 2. El Saglamını Satcak varmıdır Arızasız Temiz Yani Şimdiden Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    sahibinden com bu işler burda yapılır
    Motosiklet mucidi

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    scooter en masraflı ve en tehlikeli motor gurubundandır bence bunu bir daha düşün
    jackonbir bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Benim görüşüm şu dikkate alırmısın bilmem ama söyliyeyim yinede.

Bence scooter alınıyorsa 250 likten aşağı alınmaması lazım hatta 400 lük. Çünkü 150 lik veya 125 likler 1 ay sonra sıkmaya başlıyor ve pişman oluyor insan Onun yerine cub veya vitesli bir 125 -150 cc düşünmeniz daha mantıklı ha eğer diyorsanız illa 150 lik scooter 2. el alınki satarken zarar etmeyin. İyi günler inşallah yararım olmuştur
    hakanm35 bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hakanm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ben Aranıza Yeni Katildim
    Öncelikle İlk Motorumu alacagım Schoter Tarzı Almak İstedim Alışmak İçin Mondial Hs 150 Almayi düşünüyorum Patronumun Motoruydu Çok Güzel bir Motor İzmirde Bunu Satan Yerler Varmıdır 0 Olarak ? Yada Aranızda İzmirde Bana 2. El Saglamını Satcak varmıdır Arızasız Temiz Yani Şimdiden Teşekkürler..
    2 el ve sağlam hemde MONDİAL ben yardımcı olamayacağim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bütceni söylersen daha farklı secenekleri değerlendirebilmen için yardımcı olunabilir
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    ben otorite degilim ama çok okudum araştirdim. 2. El alaçaksan bari cinli alma derim. yada iyi arastir bu site sana çok iyi bi klavuz olacaktir.

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    Hiç Vitesli Motor Kullanmadım Kolaymı kullanmak ne kadar sürede öğrenirim aklımda cup motor var ama karar veremedm :S

sinesos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 650 F
    Arkadasim bende Mondial Gomax 150 scooter var. Satmayi dusunuyorum. 1500 km de 2012 model. Izmirde oturuyorum. Bendeki modeli arastir istersen. Daha yeni seri bir motor. Ehliyetimi yeni aldim ve daha buyuk hacimli vitesliye gecmeyi dusunuyorum. Ilgilenirsen eger irtibat kurabiliriz.
    hakanm35 bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    paran varsa pcx yoksa spacy al derim... İkiside çinlilere göre pahalı ama sorunsuz makinelerdir
    KeaSH-07 bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    keşke bütceni söylesen.parana göre motorlar önererirdik.arkadaşın biri 250,400 falan demişte onlar deli para.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    agility 125 al ... mondial elinde patlar.... kymco iyidir

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    SEÇ BEĞEN AL YA DÜNYA MOTOR tek bir marka üstünde hemen büyün her şeyini çekme bir araştır bak sevisidir parçasıdır cartıdır curtudur ondan sonra istediğin sana daha uygun masrafı fazla olmıcak işini görücek bir şey almaya bak . Kolay gelsin , tekeriniz düz bassın..
    hakanm35 bunu beğendi.
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    Bütcem en Fazla 1750 Arkadaşlar Ben Ramzeyin Bws Kopyası Modelini ve Mondial 15o Hs Begendim Okula Gidip gelicem Şehir İçi Gezecegim Motor İstiyorum Cup İstemiyorum Sadece Schooter Önerebileceginiz Markaları Yazarsanız iyi Olur Herkeze Teşekkürler
    Yol Biter Dert Bitmez..!
    Tek Rakibim Air Force One ..! :D

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Mondi 150 hs alma arkadaşım rengi çok çabuk soluyor Plastik aksamlarıda güneşten gevriyor :((
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    Bütçeme Uygun Başka Motorda yokki Ya :D
    Yol Biter Dert Bitmez..!

dostum sen bence bütçeyi arttır boşuna paranı çöpe atma

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    :( Bakalımya aslında benım düşüncem 1-2 yıl kullanabilecegim schooter daha sonra ybr felan düşnüyorum aslnda ilk motorum die acemiligimi üstümden atmak için yani
    Yol Biter Dert Bitmez..!

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Bende ilk motorumu alıcam kısmen abartı değil 9 yaşımdan beri motor sürüyorum tabi yazları , trafikte fazla deneyimim yok açıkçası İstanbul trafiği ee malum başınıza her an ne geleceğini bilmiyorsunuz.Ben CBR250R almaya karar verdim ya o ya hiç diyorum ama onun öncesinde bütün ekipmanları hazırlayıp ondan sonra almayı düşünüyorum motosikletimi toplam bana hemen hmen istediğim ekipmanlarla beraber bi 12 bin liraya mal olucak , 1750 lira ayırdım diyorsun peki sana şunu söylemek istiyorum sen motorunu aldın diyelim mondial ramzey vs. onların masraflarının altından kalkabilcekmisin en son önerilcek motorlardan ki sen bu motoru caddelerde sokaklarda kulanıcaksın ne kadar dikkatli olabilirsin ki sokaktan çocuk fırlar motorun önüne , araba sıkıştırmaya kalkar , kafanıza kuş sıçar falan ( sonuncu işin şakasıda ) Allah korusun bir kaza anında koruma ekipmanların falan yok ne yapıcaksın max.100-200 tl arası en dandik malları satın alabilrsin belki ama onlar seni nasıl korucak peki sen kendini bu etkenlere karşı nasıl korumayı düşünüyorsun. Kısaca şunu söylemek istiyorum arkadaşım birazcık araştır , deniyimli tecrübe kazanmış abilerimizden bilgi alış-verişi yap ve kafanda bir şeyler planla tam anlamıyla böyleyken böyle şunu yaparsam benim için daha sağlıklı olur tarzında paranı yukarda denildiği gibi çöpe atma , bırak biriktir sağlam ve uzun ömürlü bir şey almaya bak benden sana tavsiye... Ben her şeyden kısmaya başladım sigarayı bıraktım aldığım harçlığı kenara koyuyorum ve birazda yardımla alıcam hayırlısyla önümüzde ki yaza doğru bende öğrenciyim ek bir gelirimde yok :( Sende nasıl bir sevda, aşk var bilmiyorum ama hep bir fazlasını ister insanoğlu , neresinden dönersen kardır bence , ama biz gençler için kafamıza koyduğumuzu yapıcaz bir kulağımızdan girip diğerinden çıkıyor söylenenler zararları ama illa o sıkıntıyı çekeceğiz sonradan akıllancağız , çevremde o kadar tecrübeli insan var başlamadan bırakın diye bas bas bağırıyorlar sonucu ya mezar ya da sakat kalmak Allah korusun tabi .. Amacım seni bu zevkten alıkoymak değil kimsede yanlış anlamasın sadece olanları söylemek istedim. 2 kere ciddi kaza yaptım birisinde kafam açıldı diğerinde kolum kırıldı ama ben hala motorda motor diyorum Ne de olsa Bir nasihat bin musibetten iyidir

Bütün motorcu arkadaşlara saygılar, sevgiler tekeriniz hep düz bassın İnşallah...
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Motosikleti
    Mondial Hs 150 & Cbr 125
    Haklısın Rapcib Ama Orada Yazmayi Unuttum 250 Liralik Kask Ve Ceketim Var Amcamdan Kalma Onları Kullanıcam Smdilik İleride Dizlik Eldiven Felan Onları Aliriz Ucuz Şeyler Onlar
    ve İlk Motor İçin diyorum 1750 TL Şimdi Şöye durumda var dedigin gibi bi kaza yapsam giden paraymi yanayım bana olanamı ondan pahali bişey almak itemedim Lise 4 üm Okulum bitsin Gidip Gelmek için alicam daha sonra honda ybr yada cbr düşünüyorum şu acemiligimi üsütmden atayım yeter 1 yıl kullanıp satar üstüne para koyar güzelbi motor alicam

Söylediklerinin Hepsi Çok dogru ama Benmde İlk Motor için 5-6 bin TL para ayıracak bütcem yok İlerde inşallah olucak ama
    Yol Biter Dert Bitmez..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)