Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Tork canavarı, yer uçağı, kırmızı şeytan, kara şimşek ve diğerleri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Uzun zamandır sahibinden.com'da motosiklet bakınıyorum. Sanırsınız dünyanın motosikletine en iyi bakan milletiyiz.

1. Zincir-dişli ve lastikleri daha geçen gün değişmeyen hemen hiç motosiklet yok !
    2. Hemen hepsinin bakımları yetkili servislerinde, bilmemne ustanın kontrolünde yapılmış. (Bir de ustaya açın sorun diyo eleman)
    3. Neredeyse herkez kapalı parkta muhafaza ediyor. (Adam sundurmanın altına koymuş, kapalı park diyor)
    4. Ben daha motoruna anahtar değmişini görmedim. (Bir de abicim bu ülkede insanlar motosikletine ortalama 1 sene bile binmiyor. Hooooppp satıyor sonra. Misal 2000 model bir motosiklet sahibisin. Eğer şanslıysan 12. sahibisindir. Senden öncekilerin kefili misin arkadaşım sen ? Nerden biliyorsun motoruna anahtar değip değmediğini ? Anahtar değmemişse kimbilir neler değmiştir o motora )
    5. Çoğu full+full (tankped yapıştıran, elcik takan, jantına şerit çeken motorum dolu diye çıkıyo piyasaya)
    6. Kusursuz...
    7. Makinası saat gibi...
    8. Motorun yağını-bujisini değiştiren marifetmiş gibi büyük, kalın ve renkli harflerle yazmış bakımları yapıldı diye. peh peh peh...
    9. Kuğu gibi diyen de var.
    10.Muayeneyi söylemiyorum bile (Özellik olarak bunu yazıyorlar ya en çok buna sinirleniyorum)
    11.Az daha unutuyordum. Aküsü daha dün değişmeyen motosiklet de hemen hemen yok.

Bir şeyi itiraf edeyim mi ? "Abi şu sıfır motor alanları anlamıyorum yaw. O kadar para verilir mi 0 motora. Al bir temiz 2. el güzel güzel bin" düşüncesindeki şahsımı geçen gün motosiklet sitelerindeki modellerin sıfır fiyatlarına bakar ve kredi hesapları yaparken yakaladım. Hemen kapattım bilgisayarı ve olay bölgesini terkettim. Hayırlısı diyorum...
    ramizan83, Soykan67, MotoBolu14 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    bi de muayyer olanlarla keyfi satılık olanlar var

Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Keyfe keder boyalıyı unutmuşum...

Sıfırından farkı kilometresi...
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Valla doğru demişsin dostum apaciler bile motoru satarken sıfırdan tek farkı kmsi yazıyorlar artık.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    "Hatun avcısı" görmüştüm bikaçında
    EverHarD* bunu beğendi.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    benim zincir dişli seti yenş değiş ti lastiklerde yeni değişti kapalı garjda muhafaza ediyorum bir tek aküyü değiştirmedim. onuda değiştireyim bari....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    satıcılık hileleri..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim zincir dişli seti yenş değiş ti lastiklerde yeni değişti kapalı garjda muhafaza ediyorum bir tek aküyü değiştirmedim. onuda değiştireyim bari....
    Motorun satılıksa görüşelim Ciddiyim.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Rodajı itina ile yapılmıştır, iki kişi hiç binilmemiştir, yağmur suyu değmemiştir, bütün kilometreyi uzun yolda yapmıştır, benzini kokluyor, kilometre teli geçen gün koptu, 2006 model ama 2011 trafiğe çıkışlıdır, bütün parçaları orjinaldir, kazasızdır, bütün evrakları tamdır yanlız ruhsatı kayıptır, hiç tamirci yüzü görmemiştir.....

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    benim motor 6700kmde yagsiz kaldi. garanti kapsaminda ust motor blogu degisti. 12000kmde iken 1 tane kazam var, sag sol kafa degisti depo onarim gordu.
    suan 20000kmde lastikleri ve zincir disli setini gecen hafta degistim. gercekten kugu gibi gidiyor suan, sifirken boyle degildi makina.. kac para eder benim cbr250?

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    teşekkürler satmayı düşünmüyorum. 10 yıldan beri tdm sürücüsüyüm vazgeçemiyorum bu makinadan.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Güzel tespit ne diyim. Bir de ister istemez sende bu oyunlara alet oluyorsun.Millet totosundan sallıyor, sen dürüst olunca kaka oluyorsun.
    ANGARAJ

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Emsalsiz .D
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Klimalı ve sunroof lu..Arka çantasında subbass var..
    EverHarD* bunu beğendi.
    Yüksek yüksek devirlerde redline görmesinler
    Aşrı aşrı motorlara gaz vermesinler
    Babamın bir hayabusası olsa binsede gelse

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Acil ihtiyaçtan satılık başlığı olupta açıklama sonlarına doğru arabayla takas olur büyük motorla takas olur diyenlere ne yapalım adamı işkillendriyolar..racing lerin hepside olduğu yerde düşmsi var kazası yok hiç birinin
    Birde aklınıza ne geliyorsa değiştiler var bu cümle baya geniş benim aklıma silindir piston ne bileyim ön takım arka amortisör herşey geliyor..Kısaca kaza yapıpta değişenleri bile bu başlık altında gizleyebilir değerli satıcı adam peşin peşin söylüyor vebali ondan kalkıyor gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

K_R_A_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS
    "Acilll, yoksa satılacak motor değil." "Bakmadan geçme " "1 haftalığına bu fiyat"

"Hastasına" "2000 model lastikler orjinal" ;)
    Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin!!! 151 RS

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yukarıda saydığınız şeylerin çoğunu yapmayan adam var çünkü.Sadece benzin koyup aklına gelirse yağ değiştiren...Millet o yüzden bunları yazıyor.Muayenesiz okadar çok motosiklet varki artık lükse giriyor gibi bişeyÇoğu motosiklet sürücüsü aynen araç kullananların motosikletçilere baktığı gözle bakıyorlar motora,değer vermiyor yani.Değer verenlerde haliyle ilanlarda belirtmek istiyor.Örnek;motor yağı değişimlerinde adam 5 - 10 tl lik yağ kullanıyor,nasıl olsa oda yağ bu da yağ diyor.Fazla para vermeye gerek yok mantığı var.Aslına bakarsanız kullanıcının yapması gerekenleri yazmış adam ilanda ama,Türk olduğumuz için ve milletimizi iyi tanıdığımız için malesef bu durum ortaya çıkıyor.Tabi ilanda yazılanlar ne kadar doğru orasını Allah bilir.İkinci el sıkıntılı iş Türkiyede.Çünkü işin bütün puştluklarını bilen bi milletiz.Mesela şunu atlamışsınız.Kilometre orjinaldir.Demekki bizim insanımız bukadar küçülebiliyorki o kilometreyi istediği km ye geri çekebiliyor.Tanıdık bildik motosiklet bulmadıkça 2. el çok sıkıntılı bence.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    "alet nalet" "yeruça" "hızlı ve öfkeli"
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satıcılık hileleri..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02079213/detay
    Sana fazer hacı bak başlıklada alakalı yer uçağı

Artık ilanlara bakarken özellikle honda activalarda..motorun pilaka ve ruhsatının olması ekstra bir özellik gibi..pilaka ruhsat varsa gerisi mühim değil yani Sahibinden de çok vakit geçiriyorum her gün delip geçiyorum siteyi baştan sona..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02098573/detay
    Bu motor niye bu kadar ucuz pilakasız oluşundan olabilir mi..2000-01 modelleri bile 10 bin gayme civarındayken..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor niye bu kadar ucuz pilakasız oluşundan olabilir mi..2000-01 modelleri bile 10 bin gayme civarındayken..
    Detaylı bilgi için lütfen arayınız demiş zaten adam. Var bir bit yeniği. Ruhsatı keyfe keder kaybedilmiş olabilir

Ya bilmiyorum bu 2 el işi gerçekten çok sıkıntılı bu ülkede. Hakikaten insanı gidip 0km bir motosiklet almaya itiyor borç harç.

2-3 aydır bakınıyorum. Adamın motoruna bakmaya gidiyorum. Akü bitik marş basmıyor. Neden diyorum uzun zamandır çalışmıyor diyor. Güç bela çalıştırıyoruz bir ölçüyorum değerleri motorun elektrik sistemi mafiş.

Bir diğerine gidiyorum egzoz boşaltılmış. Aletten bir böğürtü geliyor düşman başına.

Diğerine gidiyorum. 1000 km.de dediği lastiklerin imalat tarihi 2002. Olmuş 10 yıl.

offfff offffff

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)