Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

All-round, Enduro, Touring, Sport Touring

Motovento
    REKLAM ALANI
    wind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafam allak bullak oldu.. Bakındıkca saga sola ıyıden ıyıye de karsıyor..

Haftasonu fuardaydım ordakı yetkılılerın bır coguyla gorustum aralarında surucu egıtımı veren yerler de vardı ısım belırtmeye gerek gormuyorum .Boyuma ve kıloma bakarak (1.85-75) kısa surelı ıyı bı egıtım aldıktan sonra 150-180kg aralıgında 500-600luk bı motorla baslayabılecegımı konustuk. Bu konu burda farklı baslıklarda olur olmaz seklınde cok konusuldu o yuzden herkesın kendıne aıt bı yorumu mutlaka vardır. Ben bu konunun altındakı makınayla beraber ustundekı kısının bılınclı olmasına baglı olduguna ınanıyorum.

Her neyse gelelım konuya su asamada race motor benım ıcın tam bı delılık olarak dusunuyorum. ne kadar bılınclı olursan ol tecrube baska bılınc baska o sebeple enduro motorları mumkun oldugunca ıncelıyorum ama karsıma cıkan bır cok sıtede farklı ıbarelerle karsılasıyorum mesela :

Enduro , All-road (KLE 500, Aprilla Pegaso 600), Sport touring (Yamaha Fazer 600), Touring (Suzuki V-storm)

Eee nasıl sececem ben neye gore bakıcam neye gore karar verıcem ?
    Tamam bılıorum butce vs dıceksınız de oncelıkle bı neyın dogru olduguna bakmak gerek dıye dusunuyorum...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    One Life Live It !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    sana kararında yardımcı olacak yorumlar daha tecrübeli arkadaşlarımız tarafından gelecektir.ama bence en önemlisi pişman olmayacağın ve uzun süre yol arkadaşlığı yapabileceğin bi dost seçmen...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler