Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce ne almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.. Ben yeni bir commuter tarzı motor almak istiyorum fakat ne alacağımı bilmiyorum.. İlk motorum cup'tu fakat artık commuter'e geçme zamanımın geldiğini düşünüyorum bütçem 3bin TL bu tür motorları çokta iyi bilmiyorum bilginize ve deneyiminize ihtiyacım var 3bin tl üzeri olmamak şartıyla commuter tarzı ne alabilirim?? dış görünüm benim için önemli ybr gibi dış görünümü güzel fakat teknik olarakta çok kötü olmayan önerilerinizi bekliyorum teşekürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Allah aşkına önce arama yapın, bakın sizin mesajdan kaç bin tane var.

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    biraz daha biriktirip ybr al seni üzmeyecektir koruma vs. için de para ayırmayı unutma ybryi sevmedim dersen cbf var ona bak ama biraz daha sabret ki kaliteli olsun motorun
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

BuRoCk4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda CB125E'yi tavsiye ederim..
    İki Teker Bana Yeter

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    kanuni windy s falan olabilir yada başka markaların aynı tarz motorları honda ile yamaha pahalı kalıyor galiba 3000 tl üzerinde yani

2. ele parası yeter diye düşünüyorum.
    ogzcngdk bunu beğendi.
    İki Teker Bana Yeter

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano wolf tavsiye ederim.bi araştır bak. Fiyat olarak sıfır bile alabilirsin.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arora Tiger 200 ya da Birebir Ybr 125 motorlu ve parçalı Salcano Wolf 125 öneririm
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano wolf tavsiye ederim.bi araştır bak. Fiyat olarak sıfır bile alabilirsin.
    Çok doğru
    İki Teker Bana Yeter

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ben arora tiger 200 diyorum belki çin malı diyeceksin ama motorda işçilik ve kullanılan malzeme harika,ben bir yıldır kullanıyorum tık demedi,motor çok yüksek at gibi,torku çok yüksek,çok ani hızlanıyor titreme sıfır ve motor 140 kilo,uzun yolada çıktım yormuyorda çünkü dik oturuyorsun motorda 2.000 ede alırsın ama yok bende marka takıntısı var dersen o zaman iki seçenek kalıyor geriye ybr 125,cbf 150.

Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına önce arama yapın, bakın sizin mesajdan kaç bin tane var.
    Arkadaşım bizde araştırmaya çalıştığımız için burdaki tecrübeli insanlara danışıyoruz.. Yardımcı olmak istemeyebilirsin eywallah ama bu şekildede yorum atmanı istemiyorum. İyi forumlar.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salcano wolf önerebilirim.Kalıplı ve sağlam bir motor

Salcano wolf'a baktım.. Birde Mondial mh drift 125 dikkatimi çekti onunla ilgili düşünceleriniz nelerdir?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ybr al keyfıne bak derım ankaradaysan yardımcı olabılırım . ( aramana arastırmana )

Paran yeter se YBR al ama yok 3000TL sınırın varsa ben WindyS 150 LX öneririm. Üsten eksantrikli bir motormuş. Gücü de gayet iyi 13,6HP/8500d/d... Kullanıcı yorumları genelde iyiymiş ama araştır. 3000TL sonuçta. Yerden toplanmıyor bu paralar.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Breton S de bir titreşim var adamı sinir ediyor

Kanuni gibi bir firma daha balansörün ne olduğunu öğrenememiş titreme var deniliyor Bnde Arora Tiger 200 üzerinde yoğunlaştım

Fastwind 200 ün yakıt sarfiyatını görünce topukladım hemen o kadar benzini ona neden yedireyim malum benzinin litresi 5 lira olur yakında
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Biz WindyS 150 LX i önerdik sen gittin BretonS dedin. Arda dağ kadar fark var... Şu an tüm breton serileri ve diğer fşrmaların benzer modelleri aynı motoru kullanıyorçar. Ve dediğin gibi tireşimli. Ama WindyS 150LX iyi bir motor.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Windy s 150 kullanıcıları söylüyor bunu zaten Breton ve muadilleri zaten titriyor Kanuni genelde titrer ama gider
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Malesef manisadayım :/ Yinede teşekür ederim ilgin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paran yeter se YBR al ama yok 3000TL sınırın varsa ben WindyS 150 LX öneririm. Üsten eksantrikli bir motormuş. Gücü de gayet iyi 13,6HP/8500d/d... Kullanıcı yorumları genelde iyiymiş ama araştır. 3000TL sonuçta. Yerden toplanmıyor bu paralar.
    YBR nin 2012 modeli çok pahalı geldi aslında bütçem yetse düşünürüm ama yapacak bişey yok:/ 2. elde almak istemiyorum almışken temiz bişey istiyorum bakalım mh drift dikkatimi çekti şimdilik biraz bilgi edineyim onla ilgili

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:43 ----------

Alıntı artorroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz WindyS 150 LX i önerdik sen gittin BretonS dedin. Arda dağ kadar fark var... Şu an tüm breton serileri ve diğer fşrmaların benzer modelleri aynı motoru kullanıyorçar. Ve dediğin gibi tireşimli. Ama WindyS 150LX iyi bir motor.
    öneriniz ilginiz için sağolun ama breton tarzı asla düşünmem neden diceksiniz şimdi bana biraz ters düşüyor tarzı görünüşü bretona binecegime cup kullanırım daha iyi o derece yani

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Breton S de bir titreşim var adamı sinir ediyor

Kanuni gibi bir firma daha balansörün ne olduğunu öğrenememiş titreme var deniliyor Bnde Arora Tiger 200 üzerinde yoğunlaştım

Fastwind 200 ün yakıt sarfiyatını görünce topukladım hemen o kadar benzini ona neden yedireyim malum benzinin litresi 5 lira olur yakında
    ben arora tiger 200 kullanıyorum gayet iyi bende forumdan araştırdım da aldım hiç de pişman değilim aldığıma...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)