Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Calibre 250 RR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır scooter kulanmaktayım trafikte deneyim var CC yukseltmek istiyorum ama hem racing motora baslangıc hemde yakıt tasarufu amaçlı bi motor arıyorum gozume internete arastırıken calibre 250 RR gozume carptı kullanan yada iyi bilen varsa ve anlatırsa iyi olur birde bütcem cok fazla yok 6-7 bin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı CeyhunEzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır scooter kulanmaktayım trafikte deneyim var CC yukseltmek istiyorum ama hem racing motora baslangıc hemde yakıt tasarufu amaçlı bi motor arıyorum gozume internete arastırıken calibre 250 RR gozume carptı kullanan yada iyi bilen varsa ve anlatırsa iyi olur birde bütcem cok fazla yok 6-7 bin
    %100 Çin malı. Gün gelir elinde patlayabilir. Onun yerine Hyosung GT250R al. Hiçsende kore. Çin daha beter. Benim düşüncem bu. Hatta Honda CBR250R DAHA DAHA salam, tasaruflu ve japondur. Ya Honda yada Hyosung ama Hondayı daha çok öneririm.
    İki Teker Bana Yeter :)

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Gayet güzel bir model olmakla beraber, çok memnun olduğumu söylemeliyim. Bundan önceki motorum cbr 250r'dır. İnceleme yazımla beraber, vidyolarıma aşağıda belirteceğim linkten ulaşabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...bre-250cc.html
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Bugun bir motorcu ile konustum tek silindir pancar motoru gıbıdır ve cok yakar dedi sizde yakıt konusunda bı sıkıntı varmı ?

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bugun bir motorcu ile konustum tek silindir pancar motoru gıbıdır ve cok yakar dedi sizde yakıt konusunda bı sıkıntı varmı ?
    Hayır, yakıt tüketimi gayet iyi. Ayriyeten o konuştuğun sözde motorcunun pancar motoru dediği sesi, hiç bir çift silindir bile veremiyor (stok)... Bir çok denk geldiğim motosiklet ustasının beğenini kazanan bu motosilet hakkında, sadece bilmeyenler atıp tutar .

Bu arada sana link belirtiyorum, hala bana biri böyle dedi diye sorular soruyorsun. Merak ediyorsan girer bakarsın. Sorunun tüm cevapları orada mevcut olmakla beraber, zaten toplam dört sayfadır.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Tesekkur ederim baya detaylı anlatılmış
    Tekteker411 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)