Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet yarışlara başlamak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim birkaç sorum var öncelikle şu a2 ehliyet yaşı 09.04.1996 doğumluyum tam olarak nezaman ehliyet alabilirim sonra 16 yaşındayım benim yaşımdakilere eğitim veren kulüp, kurs vs. şeyler varmı bide şu marmara spor kulübü varmış onun hakkında bilgi sahibimisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    17 Yaşında alıyorsun ehliyeti Yani. 10.04.2013 Yılında Gidip Kursa Başvuru Yapabilirsin. Nerede Oturduğunu Belirtmemişin Şuanlık bu kadar sınırlı ile yardımcı olabiliyorum.
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

BuRoCk4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı altanevrens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim birkaç sorum var öncelikle şu a2 ehliyet yaşı 09.04.1996 doğumluyum tam olarak nezaman ehliyet alabilirim sonra 16 yaşındayım benim yaşımdakilere eğitim veren kulüp, kurs vs. şeyler varmı bide şu marmara spor kulübü varmış onun hakkında bilgi sahibimisiniz
    Kurs için evet ehliyet şart. Ama yarışçı lisansı içinse yaş sınırı yok. http://www.tmf.org.tr/lisans.asp işte buyur. Buradan ayrıntıları oku.
    İki Teker Bana Yeter

teşekkürler büyükçekmecede oturuyorum

teşekkürler büyükçekmecede oturuyorum
    Rica ederiz ne demek. Ama yarış işi baya bi masraflı iş onu belirtmek isterim. Mesela; Motosikletn için bi çift yarış lastiği, yarış grenajı, kendin için yarış tulumu, çok çok sağlam ve kaliteli kask, yarış için sağlam bi motosiklet botun v.s gbi şeylerin olması şart. Hatta dahada fazla şey varda yazmak uzun sürer diye yazmadım Şu linklere girmeni tavsiye ediyorum http://www.uzmantv.com/motosiklet-ya...isi-ne-yapmali ve http://www.uzmantv.com/motosiklet-ya...s-nasil-alinir
    İki Teker Bana Yeter

videoları izledim evet biraz masraflı iş zaten yarış başı 200 tl istiyolarmış ve lisans için kulüp için bir sürü masraf ama önce bi ehliyet alıyım ondan sonra abakıcam teşekkürler

[QUOTE=altanevrens;2828175]videoları izledim evet biraz masraflı iş zaten yarış başı 200 tl istiyolarmış ve lisans için kulüp için bir sürü masraf ama önce bi ehliyet alıyım ondan sonra abakıcam teşekkürler

Önemli değil. Benim en son okuduğuma göre artık TMF başkanı sporculardan yarış parası almayacağız diye bi açıklama yapmıştı. Onu TMF'nin sitesinden tekrar bi kontrol et emin olman için söylüyorum..
    İki Teker Bana Yeter

tamam bide sana çok yüklendim ama başlangıç olarak honda cbr125r alsam nasıl olur

tamam bide sana çok yüklendim ama başlangıç olarak honda cbr125r alsam nasıl olur
    Süper olur. Zaten bende onu yazıcaktım ama karışmak istemedim açıkçası. Hem ona yapıcağın masraf işi azda olsa diğer cc motorlara göre az olur. http://www.honda.com.tr/m_motosiklet...ezi_nedir.aspx Buradan sürüş eğitimi alabilirsin
    İki Teker Bana Yeter

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    her yarış başı 500 TL gibi bir rakam gelebilir yalnız 200 TL giriş lastiği var yağı var benzini var var da var :(
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

tamam çok teşekkürler o haberede baktı lisansa ve yarışlara para istemiyolar sadece diğerleri kalıyor geriye

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsiklet yarislarina baslayamazsin, ama umarim iyi bir motosiklet yariscisi olabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler