Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bu Ybr lerin fiyatlarını daha ne kadar yükselticekler ya :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ybr al bosver.. Fazla verion fazla satıon. Tek bizde yok takıntı.. Herkezde varki ybr nin 2. Eli cok iyi ybr mi cinlimi diyince herkez ybr diyor..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Avatarıma bak sonra,yorumların üstündeki reklamda çıkan sarı motora bak.Hala anlamadıysan söylüyeyim adı yamaha diye,bisiklet görünümlü japon da olsa o parayı vermem.Apachi Rtr 150 tercihim olurdu ki commuter sınıfında alırsam tercihim TVS olacak.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ikinci el cbf almanı önermem. ama hiç korkmadan ybr alabilirsin.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Fiyatlar artar.Azalması 1000000000000 da 1 belki Daha önce motosiklet kullandınızmı yada ne kadar bilgi sahibisiniz bilmiyorum.Eğer motosiklete yağ konulduğunu bilmiyorsanız,rolentiden haberiniz yoksa,motosiklette benzin kapalıyken gitmeye çalışıyorsanız,aaa bunun yedek deposu varmış,soğuk havalarda çalıştırır çalıştırmaz gitmeye kalkıyorsanız çin malı almayın,alacaklarıda şaşırtmayın.Bende mondial drift var gayette memnunum.
    Senin gibi yamaha alacaktım ama 125 ccyede o parayı vermem.Mecburen gene çinlileri araştırdık.Forumda Araştırma yaparken yukarda saydığım bazı şeyleri yapanlarıda yakalayınca,hiç düşünmeden Mondial Drift aldım.Olayı çözdük yani.Çoğunda kullanıcı hatası var aga.Ucuz diye herkes motosiklet alınca olacağı tabiki bu.ve bu adam japon alsa onada aynısı olacak.Çünkü japonlarada yağ konuluyor,onlarada bakım yapılıyor.Kendi kendine bakamıyor yani motor.Ne zaman öyle bişey olur ha o zaman japoncular haklı ve sonuna kadar 2000 TL fazla vermeye razıyım.Ama şu anda o fazlalığı verecek bi lüx göremiyorum.Bence kullanıcıları japon - çin diye ayırmak lazım.
    Safahat bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano wolf gerçekten o kadar kalitelimi ?
    acıklamaktan ben yoruldum
    salcano wolf s
    kanuni bora
    kadırga
    motosikletleri
    ybr nin üretildiği jianshe motosiklet tarafından ybr patentli şase ve motor aksamıyla üretilir
    hiç bir kalite farkı yoktur
    biraz araştırın sorun soruşturun...
    ybr alın
    alamazsanız ybr fabrikasından cıkan motosikletlere yönelin..
    cbf 150 kullanıyorum bu aralar iş gereği benim gözümde salcano wolf ve boradan farkı yok
    ama cbf 150 konforlu motosiklet..
    secim sizin
    aynı fabrikadan cıkan motosikletler..
    birisi yamaha
    biri salcano yada bora
    # motosikletle.blogspot

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    olaya at gözlüğü ile bakan arkadaşlara diyecek söz bulamıyorum herkes kendi çapında haklı..Amma bana kalırsa ybr nin bu denli fiyatının yükselmesi KÜRESELISINMA dan başka birşey değil..
    Gönül isterki herkes sıfır motora binsin amma kimi biner kimi binemez..Her bütçeye uygun ybr bulunur piyasada..Artık içine sinen bi ybr mutlaka olur üç aşaği beş yukarı 3 bin gayme ile 3800 arası benim gözümde yeni kasaların ederi var..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum ybr uzun yılların sıkıntıyı en az veren motoru. bırde son zamanlarda yedek parcaları bakkallarda bıkle satılmaya basladı. malum hem cok az yakıyor hem cok saglam. o yuzden fıyatların daha da cıkacagını dusunmuyor degılım dogrusu .

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yok ole bişi salcano felan alıyosan tvs ybr cbf cb baska comuter motor yok pıyasada ufak cc
    www.erkakurye.com

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar artar.Azalması 1000000000000 da 1 belki Daha önce motosiklet kullandınızmı yada ne kadar bilgi sahibisiniz bilmiyorum.Eğer motosiklete yağ konulduğunu bilmiyorsanız,rolentiden haberiniz yoksa,motosiklette benzin kapalıyken gitmeye çalışıyorsanız,aaa bunun yedek deposu varmış,soğuk havalarda çalıştırır çalıştırmaz gitmeye kalkıyorsanız çin malı almayın,alacaklarıda şaşırtmayın.Bende mondial drift var gayette memnunum.
    Senin gibi yamaha alacaktım ama 125 ccyede o parayı vermem.Mecburen gene çinlileri araştırdık.Forumda Araştırma yaparken yukarda saydığım bazı şeyleri yapanlarıda yakalayınca,hiç düşünmeden Mondial Drift aldım.Olayı çözdük yani.Çoğunda kullanıcı hatası var aga.Ucuz diye herkes motosiklet alınca olacağı tabiki bu.ve bu adam japon alsa onada aynısı olacak.Çünkü japonlarada yağ konuluyor,onlarada bakım yapılıyor.Kendi kendine bakamıyor yani motor.Ne zaman öyle bişey olur ha o zaman japoncular haklı ve sonuna kadar 2000 TL fazla vermeye razıyım.Ama şu anda o fazlalığı verecek bi lüx göremiyorum.Bence kullanıcıları japon - çin diye ayırmak lazım.
    evet doğru söylüyorsun ama şöylede bir şey var şimdi ben motorun yağ değişimi gerektirdiğini benziniydi cartıydı curtuydu hepsini yeterli düzeyde biliyorum ama 30 yıllık motorcu kadar değil elbette.Benim demek istediğim şey ben çinli alıpta çok çok iyi baksamda sorun çıkartıcakmış gibime geliyor gider ybr alırım çinli diyorlar ne kadar doğru bilemem ama sonuçta yamaha üretiyor yani başında japonlar duruyor diye biliyorum.Aldığım ybr nin bütün bakımını en üst düzeyde yaparım adamlar rodajı 1000 kmde bitiriyorsa ben 2000 km rodaj yaparım yağını felan hep en iyisinden koyarımki rodaj felan bittiğinde süper canlı bir motora sahip oluyım en azından ben böyle düşünüyorum

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet doğru söylüyorsun ama şöylede bir şey var şimdi ben motorun yağ değişimi gerektirdiğini benziniydi cartıydı curtuydu hepsini yeterli düzeyde biliyorum ama 30 yıllık motorcu kadar değil elbette.Benim demek istediğim şey ben çinli alıpta çok çok iyi baksamda sorun çıkartıcakmış gibime geliyor gider ybr alırım çinli diyorlar ne kadar doğru bilemem ama sonuçta yamaha üretiyor yani başında japonlar duruyor diye biliyorum.Aldığım ybr nin bütün bakımını en üst düzeyde yaparım adamlar rodajı 1000 kmde bitiriyorsa ben 2000 km rodaj yaparım yağını felan hep en iyisinden koyarımki rodaj felan bittiğinde süper canlı bir motora sahip oluyım en azından ben böyle düşünüyorum
    Bazı şeyler vardır ne kadar dikkatlide kullansan 10 bin kmde rodaj yapsan malzeme kalitesi bellidir..koyverir gider önüne geçemezsen..

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı şeyler vardır ne kadar dikkatlide kullansan 10 bin kmde rodaj yapsan malzeme kalitesi bellidir..koyverir gider önüne geçemezsen..
    ybrde bu sınıfa girmiyor değilmi ?

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybrde bu sınıfa girmiyor değilmi ?
    duymamiş olayım motor bloğundan buram buram kalite akıyor aga.. ağzı var dili yok yeminle.. ne diyafram yırtar ne yağ yakar nede servislere muhtaç bırakır..gurbetçi gelin gibi ne dersen he diyo ..
    MotoBolu14 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    len murat yzf alsne len ben ybr alcem

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende cin mali kullandim 1500 km de buji istiyordu ne marka yag koysam 1500 km sonra zift oluyordu ybr me koydugum yag 3000 km doldurdu yag tam anlamiyla kararmadi bir tanidigim ybr sinde 30000 km dir ayni buji var gecenlerde patlamis oyle degistirdi oda kotu benzin kullandigi ici

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cin mali kullandim 1500 km de buji istiyordu ne marka yag koysam 1500 km sonra zift oluyordu ybr me koydugum yag 3000 km doldurdu yag tam anlamiyla kararmadi bir tanidigim ybr sinde 30000 km dir ayni buji var gecenlerde patlamis oyle degistirdi oda kotu benzin kullandigi ici
    ben bikeresinde ngk orjinal bujiyi 35000 km kullanmıştım. Doğrudur. Kalite motor kolay kolay buji eskitmez.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    fazladan para vermenize gerek yok. yukarıda arkadaş vermiş linkleri. herşeyiyle aynısını getirmişler. birinin üzerinde yamaha digerinin üzerinde yamaha yazıyor. başka hiçbir farkı yok.

yamaha büyük firmadır bu nedenle aynı fiyata tr ye gelen motosikleti size daha yüksek karla satıyor.

başka marka ve model çinliler için aynı şeyi söyleyemem. fakat bu model için yamahaya fazladan 1000 lira vermeye gerek yoktur.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi daha kullanirdi ama suriye benzini kullaniyor yapis yapis bir benzin ben motorumun yanina bile yaklastirmam

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi daha kullanirdi ama suriye benzini kullaniyor yapis yapis bir benzin ben motorumun yanina bile yaklastirmam
    aslında 10,15 binde değişmesi gerekir. Ama 30-35 bin gidermi? Gider.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ybr sıfır kilometre satış fiyatı normal avrupadada aşağı yukarı 2500 euro civarında anormal alan 2.el fiyatı.
    Adam alıyor ekmeğini yiyor bir de jant şeriti tankpad koruma demiri takıp ekstralı dolu diye sıfırında 150-200 lira aşağı satıyor ilginç alan da var hani.
    Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir 2.el piyasası yoktur 5 bin tl alınan bir motor sıfırı kadar temiz olsa dahi ederi 3 bilemediniz 3,5 dir burada 4,800 satıyor adam bence anormal olan bu durum.E onu gören adam o bu fiyata satıyor benimkinin neyi eksik diye aynı sürüyü takip ediyor olan dar gelirliye oluyor.
    Cidden bu işten rant sağlayan ticari amaç güdenlerden tiksiniyorum,bari gidin galeri açın kardeşim yeni başlayanlara da yazık bunların eline düşüyorlar.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazladan para vermenize gerek yok. yukarıda arkadaş vermiş linkleri. herşeyiyle aynısını getirmişler. birinin üzerinde yamaha digerinin üzerinde yamaha yazıyor. başka hiçbir farkı yok.

yamaha büyük firmadır bu nedenle aynı fiyata tr ye gelen motosikleti size daha yüksek karla satıyor.

başka marka ve model çinliler için aynı şeyi söyleyemem. fakat bu model için yamahaya fazladan 1000 lira vermeye gerek yoktur.
    Görünüşünün benzemesi aynı kalitede ve konforda olduğu anlamına mı geliyor Böyle bir mantık görmedim

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr sıfır kilometre satış fiyatı normal avrupadada aşağı yukarı 2500 euro civarında anormal alan 2.el fiyatı.
    Adam alıyor ekmeğini yiyor bir de jant şeriti tankpad koruma demiri takıp ekstralı dolu diye sıfırında 150-200 lira aşağı satıyor ilginç alan da var hani.
    Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir 2.el piyasası yoktur 5 bin tl alınan bir motor sıfırı kadar temiz olsa dahi ederi 3 bilemediniz 3,5 dir burada 4,800 satıyor adam bence anormal olan bu durum.E onu gören adam o bu fiyata satıyor benimkinin neyi eksik diye aynı sürüyü takip ediyor olan dar gelirliye oluyor.
    Cidden bu işten rant sağlayan ticari amaç güdenlerden tiksiniyorum,bari gidin galeri açın kardeşim yeni başlayanlara da yazık bunların eline düşüyorlar.
    Nette fiyatlar gerçekten uçuk ama fazla takmamak lazım çoğu ilanı iş olsun diye koyuyor, o yüzden bol kesede sallıyorlar.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)