Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jel Depo Pedi / Motosiklete Doğru Tutunmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar bildiğimiz üzere motosiklete yakıt depomuzu dizlerimiz ile sıkıca kavrayarak tutunuyoruz.

Zaman zaman ani frenlemelerde yaşadığım öne ivmelenme sorunumun ne kadar güç ile dizlerimi sıksamda önüne geçemedim.

Bu tür durumlarda ve genel seyir halinde dizlerimin depoya daha sağlıklı tutunabilmesi için bazı arayışlara girdim.

Araığım deponun çizilmemesi için bi aksesuar değil !!!

Bazı modeller fabrika çıkışı bu tür detayları düşünsede genellikle yok denilebilir.

Bu işi yapan firmalar arasında iki tanesi kalitesi ve kullanıcı yorumları ile dikkatimi çekti.

1- TECHSPEC

2- STOMP GRIP

Özellikle stompgripi çok beğendim fakat internet araştırmamda ülkemizde satışının yapıldığı biyere denk gelmedim. Bulabileceğim biyer gören bilen varsa çok memnun olurum
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tırtıklı olmasını istemeseydin damla sticker şeklinde yapabilirdim motoruna özel...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat konusunda bilgi sahibi olmanız için ;
    http://stores.sportbiketrackgear.com...l.bok?no=13209

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tırtıklı olmasını istemeseydin damla sticker şeklinde yapabilirdim motoruna özel...
    Şu tür bişeymi bahsettiğin ?

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ebay...başka seçenek yok gibi...

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay...başka seçenek yok gibi...
    Stomp grip buldum 130 Lira dediler, 50-60 TL gibi düşünmüştüm Techspec fiyatına ulaşamadım henüz, oda öyle bişeyse uyduruk yamalı bohça bişeye de gönlüm el vermez. Bulucaz bi yolunu ama...

Hertürlü öneri değerlidir

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı teocan94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat konusunda bilgi sahibi olmanız için ;
    http://stores.sportbiketrackgear.com...l.bok?no=13209
    Teşekkürler fiyat bilgisi için

Bizimkiler herzamanki gibi biraz daha abartmışlar "48 usd / 130 lira" kadarCIK bi abartma söz konusu

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    damla sticker da iyi tutar kaydırmaz. üstüne güzel bi baskı harika olur.
    tatil köyüne damla stickerdan giriş kartı yaptık, arabanın iç camına ya-
    pıştı kendiliğinden ,düşmedi

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Forumda yeni başlık açmadan araştırmanın faydaları. Daha önce stomp grip benzeri kullandım (eazi grip diye bir marka). Aslında memnunda kaldım ama yeni motorumda şu techspec nasıl olur diye düşünüyorum tek sorun revzilla dışında başka bir yerde bulamamış olmam. acaba tr de satan alana gören duyan varmıdır merak ettimi konuyuda güncel hale getirmiş olduk yeni konuda açmadık. :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    stompgrip şeffaf kullanıyorum e bay dan şu satıcıdan aldım (http://www.ebay.com/usr/motorcycle-works ) memnunum arkasında yazıyordu 3m in ürünü o zamanki kurdan 131 tl ye geldi kargo dahil tam hatırlamıyırum ama 20 günde geldi galiba bilginize

diğer yurtdışı sitelerinde benzer ucuz ürünler var ama ne derece etkili kullanana sormak lazım

türkiyede ise sadec bu satıcıda http://www.brnmotor.com.tr/Honda-Cbr...,PR-11362.html var ama fiyatı belli 266 tl çok fark var arada

Motosikleti
    600 rr ımada taktım stompgrip i özellikle racing oturuş şekli olan motorda bir kere kullanın bir daha vazgeçemeyeceksiniz
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bende tenere için arıyorum fakat bulamıyorum. maşallah tenerenin alanı biraz büyük olduğu için bu tarzdaki küçük olanları yapıştırınca baya çirkin duruyor.

Motosikleti
    üniversal ler var dı veya kendin sağını solunu kesip uydurabildiğin modeller vardı yanlış hatırlamıyorsam yabancı sitelerden bakarsan bulabilirsin
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üniversal ler var dı veya kendin sağını solunu kesip uydurabildiğin modeller vardı yanlış hatırlamıyorsam yabancı sitelerden bakarsan bulabilirsin
    o kadar çok siteye baktım ki inan bulamadım. geçen 1 tenerede görmüştüm küçük olandan yapıştırmış çok çirkin duruyordu. sanki kuş gelmişde pislemiş gibi...

Motosikleti
    ölçüsü nasıl küçük gelirmi http://www.stompgrip.com/universal-s...12-0002-detail

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu küçük gelebilir ama bu siteye hiç bakmamıştım. burada baya farklı ürünlerde mevcutmuş. large olan boyutları falanda mevcut bakalım tenereye hangisi uyabilir.. teşekkür ettim valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler