Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yepyeni motor alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar benim planlarıma göre 3 yıl sonra ehliyet sınavına gireceğim ve ozman 5.400 tl param olacak bununla motor almayı düşünüyorum motor tipi olarak süper sport istiyorum arora tiger gibi ama ben motor + ehliyet 5.500 tl gibi bi fiyata alacağım ne motor önerirsiniz ve ehliyet nekadar tutar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    3 yıla kim ölee kim kalaaa . . .

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Hevesin kırılmasın ama üç yıla kadar yeni teknolojiler , yeni başlangıç motorları mutlaka çıkar. Şimdiden kafanı karıştırma. Benim için başlangiç motoru 50 CC bir scooter olmalı. Hakimiyet denge vs öğrenmek için sonra 125 cc bir vitesli motor veya honda pcx vb 100 km sürati kolay geçmiyen dengeli bir motor.
    Türkiyede paran varsa A2 ehliyet alıp 1100 cc racingde alabiliyorsun ne yazikki . İngilterede 2 sene mecburen 50 CC sonra 125 - 250 bir iki sene sonra büyük hacimli motorlara izin var .
    Bizde ego var ya evin salonu uzunluğu 3,5 metre 55 inch tv alıp kör oluruz işte buna benziyor bu ilk motor kabusu

yok başlangıç değil bende 125cc scooter vardı polise yakalanınca babam sattı 1 ay oldu denge var motoru yere sürtmeden yatırıp 80 le araba solluyorum otobanda sürebiliyorum tabi kaskla ben kendime supersuport almak istiyorum yüksek olmasına gerek yok 120 falan gitsin yeter ben bozüyükte oturuyorum eskişehir ve inegöl bursa ya gitcek gibi olsun yeter

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    yok artık:D

benim aslında sormak istediğim 5.500 tl ye hem a2+b ehliyet + motor alabilirmiyim demek istedim alabileceğim motor ne olur ?

Safahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim ozamana kadar ne motorlar çıkar

Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı thefth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok başlangıç değil bende 125cc scooter vardı polise yakalanınca babam sattı 1 ay oldu denge var motoru yere sürtmeden yatırıp 80 le araba solluyorum otobanda sürebiliyorum tabi kaskla ben kendime supersuport almak istiyorum yüksek olmasına gerek yok 120 falan gitsin yeter ben bozüyükte oturuyorum eskişehir ve inegöl bursa ya gitcek gibi olsun yeter
    Şu an 14 yaşında saatte 80 km ile araba solluyabilen aynı zamanda motoru yere sürtmeden yatıran bir arakadaş var aramızda ! Doğrumu anladım ?
    Şimdi sana hem küçük cc olucak hemde uzun yol yapabilecek bir süpersport motor bulalım o zaman .
    Arakadaşlar ? ? ? ? ? ?

Alıntı skyytr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an 14 yaşında saatte 80 km ile araba solluyabilen aynı zamanda motoru yere sürtmeden yatıran bir arakadaş var aramızda ! Doğrumu anladım ?
    Şimdi sana hem küçük cc olucak hemde uzun yol yapabilecek bir süpersport motor bulalım o zaman .
    Arakadaşlar ? ? ? ? ? ?
    süper sport derken tipinde yani arora tiger gibi önerebileceğinz motor sordum hemde 14 değil 15 yaşındayım :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ne bu acele.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    olum kak git surdann..ohhhh cok iyi yapmıs baban sana bundan sonra bisiklet bile yasakk...hayabusa al 1. Viteste 130 görüyorr

senin şimdi bisiklete binme zamanın. Arkadaşlarını filan ayart bi bisiklet gurubu kurun korumalarınızı filan giyin gezin dolaşın. Günde 50 60km rahat gezilir bisikletle. Ama adam akıllı bisiklet alın haşim işcandan kepaze bisiklet almakla olmaz bu dediğim işler.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Derbi gpr125 al o zaman dostummmm
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    o zamana arora tiger 200 ün fiyatı düşer ehliyet harçları artar inşaallah senin gelirinde artar o zaman yeniden hayalini kurarsın ama hayal kurmak iyidir insanı hayata bağlar

Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı thefth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper sport derken tipinde yani arora tiger gibi önerebileceğinz motor sordum hemde 14 değil 15 yaşındayım :D
    15 yaşını doldurduysan tam İki senen kaldı demek sık dişini biraz daha 1 yıl kala almaya başlarsın ekipmanları ihtiyaç duyacağın. Onları almaya başla mesajlarında belli oluyor hızı seven bir arkadaşsın. Şöyle kalite bir kask ve mont vs al kendine takımını tamamla bir tek ehliyet , motor ve güvenli sürüş eğitimin kalsın .

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Sen bu kafayla bisiklete dahi binme..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bende 4 sene önce motora karar verdiğimden beri bir sürü motor almayı düşündüm sonradan vazgeçtim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)