Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorcu motorcuya karşı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Khutuck ben altan aldım diyorum sen tehtit etmişsin diyosun. adam bana sana bıçağı takarlar diyor sen bana adamı tehtit etmişsin diyorsun ben mi tehtit etmişim . ingilizce mi yazayım anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Khutuck .... kardeşim adam bana sana bıçağı takarlar diyor... tehtit ediyor onun lafına karşılık gel sokağın içine dedim bu mu tehtit etmek sorarım sana ? tehtit eden kim sence?bağırıyor hakaret ediyor lan li konuşuyor. metanetimi korudum. madem bıçak takıcak sokak arasına davet ettim oraya gelip taksaydı. kim kmiş tehtit etmiş oluyor sence? türk dili ve edebiyatı ders notun kaçtı acaba çok merak ettim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bağırıyor napıyon lan birde dinlemiyor. bağırma diyorum.tam bişey anlatıcam dinlemiyor. yoldan geçenler durup bizi izliyor. bende sokak arasına davet ettim ne var bunda birderdin varsa gel dedim. o bana vurmadan ben zaten elimi kaldırmam.ama vurursada yapacak bişey yok. daha napıcam. dinlemeyi ilmeyen bir insan adam olsa bağırmaz niye bağırıyor insanları toplamak için. mert olan insan öyle palyolça gibi yaygara yapmaz. rezil olmayalım diye sokak arasına davet ettim. bana bağırdığında hakaret ettiğinde hemen yumruk atsam daha mı iyiydi? kavga etmeden olay bitti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

KUVVETMİRA . senin yanında biri geçse ne yaparsın? sçu sadece geçmek?ki şehir içinde herkez birbirinin yanından geçmiyor mu? ben adamı silme geçmedim ki. suçlumuyum ben? ozaman sen kimin yanından geçtiden suçlusun. öyle şey mi olur. sen benim yanımdan geçtin diye sana hakaret mi etmem lazım. ozaman şehir içinde araç kullan ma . git dağda bayırda kullan yanından biride geçmez
    kuvvetmira yerine terbiiyesizlik yapıp ben cevap verecem yanımdan
    olayı sen anlatıyorsun birde diğer arkaaştan dinlemek lazım
    sıfır geçen motosikletliler yüzünden hanım kendini hareket halindeki motordan az daha atıyordu
    hırbo o kadar yakın geçtiki aklım çıktı
    bu olayda her şekilde suçlusun arkadaşım
    sana bağıran adama tamam kardeşim özür dilerim bir hata yaptım diyeceğine
    burada konu açmış halen üste çıkmaya çalışıyorsun
    hani yüz yüze konuşsak uslubum biraz daha farklı olurdu burda yazıyla anlatmak sıkıntılı
    (bu benim görüşüm kuvvetmira abim yerine cevap verdim ama yazdıklarımdan o sorumlu değildir)
    Barış Şuşut bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Trafikte otomobil kullanan binlerce insan var..Bilinçli sürücü,acemi,tecrübeli sürücü,dikkatli,dikkatsiz,saygılı saygısız,sorunlu,sağlam,ehliyetli,ehliyetsiz,bay ,bayan..vs...Demem odurki,otomobil kullanıcılarının bu şekilde özerk forumları varmı??Motorsiklet bir kültür diyoruz,peki ya otomobil bir kültürmü?..Belkide içlerinde belli marka araçların düşkünü olan ve forumları olanları var,örneğin eski volswagen gibi,bu bir kültür doğrudur..
    Belkide motorsiklet kullanımının artması ile motorsikletin bir kültür analyışından çıkmasına sebep olan unsurlarda gelişmiştir ülkemizde..Özetle her motorsikletli artık kendini ''motorcu'' diye bir kategoriye sokmamalı.

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    otopsici bu olay senin başına gelse eminim ki adama direkt dalardın.çünkü hiç tanımadığın birine hemen yüz yüze konuşsak farklı olurdu diyosun. belki tahrik edici cümleler kullansam hemen kavga moduna gireceksin. fazla cüneyt arkın filmi izleme bence

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuvvetmira yerine terbiiyesizlik yapıp ben cevap verecem yanımdan
    olayı sen anlatıyorsun birde diğer arkaaştan dinlemek lazım
    sıfır geçen motosikletliler yüzünden hanım kendini hareket halindeki motordan az daha atıyordu
    hırbo o kadar yakın geçtiki aklım çıktı
    bu olayda her şekilde suçlusun arkadaşım
    sana bağıran adama tamam kardeşim özür dilerim bir hata yaptım diyeceğine
    burada konu açmış halen üste çıkmaya çalışıyorsun
    hani yüz yüze konuşsak uslubum biraz daha farklı olurdu burda yazıyla anlatmak sıkıntılı
    (bu benim görüşüm kuvvetmira abim yerine cevap verdim ama yazdıklarımdan o sorumlu değildir)
    eyvallah hacı tam olarak bu şekilde düşünüyorum, altına imzamı atar, üstüne mührümü vururum, sırf bu mesajından tazminat davası açılır da kaybedersen yarısını öderim.
    Levsy bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nedir bu motorcu motorcuya kelimesi
    insan insana saygılı olmak zorunda
    Şimdi hem konu o bağlamda açılmış, hem de biz burada hepimiz motorcuyuz ya, o yüzden şeyttiydik...
    Önemli olan karşılıklı fikirlerin linç kültüründen ve her türlü terbiyesizlikten uzak bir şekilde, insan gibi tartışılması.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Bence burda her iki taraf da hatalı Ancak olayı başlatan ne yazikki sen olduğun için izmir3535 senin hatan sanki bir kademe daha fazla vede anladığım kadarıyla şehiriçi trafikte mobilet , scooter vb çift tekerlekli araçların yanından geçerken bir daha biraz daha uzağından ve temkinli geçmen gerektiğini farkeder. Hani bende motorcuyum diyorsun yaaa ilerde kavga ile bitecek bir tartışmayı böylece önlemiş olursun.
    Bende eşimle seyahat ediyorum diyelim sen yine hızlı bir şekilde beni ve artçımı tehlikeye atıcak şekilde geçtin. Aynı tepkiyi ilerdeki ışıklarda bende verirdim.
    Bir şey yapmadan önce iğneyi kendine bir batır.
    Bana böyle yapılsa ben ne yapardım ?
    Şehir içi için biraz süratlimi gidiyordum?
    Geçerken arkadaşı sıkıştırdımmı?

Ben mesela motor kullanırken özelliklede ışıklarda etrafımdaki arabaların içini hep tarıyorum. Kimisi karısıyla kavga ediyor , kimi işten mutsuz ayrılmış suratı beş karış , hepimiz ayrı dünyalardayız , belkide o gün kavga etmek üzere olduğun adam için berbat bir gündü.
    Şehir dışında otobanda , virajlı yollarda kabiliyetin el verdiği kadar gazı kullan ama şehiriçinde bence biraz daha düşün gaz kontrolünde.
    decwankel bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arkadaş sıfır geçmedim diyor hala ona göre yargılıyorsunuz. Diğer adam kavga çıkarmak istiyor da olabilir. Malum şizofren dolu ortalık. Tersi de olabilir. Bu arkadaş sıfır geçmiş de olabilir ama geçmedim diyor. Onun için ben yorum yapmıyorum iyi ya da kötü yönde. Kavga çıkmamasına sevindim.

Benim başıma aynı durum bisikletle geldi. E-5 de emniyet şeridinde giderken bir tane mobilet o kadar yakın geçti ki ödüm patladı. Ben dedim bunu yakalayacağım. Bastım arkasından ve denk geldi bu ışıklarda dururken gittim yanına. Öyle bir bağırıyorum ki herkes bize bakıyor ne oluyor diye. Ben polismiş gibi ehliyetini ver falan diyorum Biliyorum ki ehliyeti yok. Baktım saçmalamaya başlıyor, zaten yerin dibine soktum. Sonra güzel bir üslupla yolculadım arkadaşı. Ama çok şaşırdı bisikletle yetiştiğime

Velhasıl bu yakından geçme olayı çok kötü bir şey. Kimsenin başına gelmesin

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    reşit kardeşim teşekkürler ben sıfır geçmedim diyorum ama okumadan cvp verenler var. adam bağııyor konuşamıyorum bile. bıçaklarlar seni diyor. bende gel sokak içine dedim bunda ne var. haksız duruma düşüren bilgekahan lar var. adam bana bağırdığında direkt yumruk yumruğa kavga ettik desem haklı mı olacaktım. bana buradan haksızsın diye yorum yazan bilge ler daha kimle karşılaştım bu adam burada bunu niye yazmış demek ki canı sıkılmış ki üzülmüş ki bunu yazmış diye düşünmeyip bide serserisin diye hakaret edenler var. buradan bu arkadaşların karakter yapıları ortaya çıkmakta zaten. aynı şey onların başına gelse kavga edeceklerine adım gibi eminim. yok yüz yüze konuşsak farklı olur yorumlarıda var. ben ne yaptımda sana yüz yüze görüşsek farklı olurdu diyosun. bu mu insanlık. bide insanlık dersi vermeye çalışıyorsun. o adamla sen karşılaşsaydın kesin karakolluk olurdun. insanlık dersi vermeye çalışacağına önce ağzından çıkan cümlelere dikkat et bence. cüneyt arkın filmleri izlemek yerine sadri alışık filmleri izlede insanlık öğren.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit kardeşim teşekkürler ben sıfır geçmedim diyorum ama okumadan cvp verenler var. adam bağııyor konuşamıyorum bile. bıçaklarlar seni diyor. bende gel sokak içine dedim bunda ne var. haksız duruma düşüren bilgekahan lar var. adam bana bağırdığında direkt yumruk yumruğa kavga ettik desem haklı mı olacaktım. bana buradan haksızsın diye yorum yazan bilge ler daha kimle karşılaştım bu adam burada bunu niye yazmış demek ki canı sıkılmış ki üzülmüş ki bunu yazmış diye düşünmeyip bide serserisin diye hakaret edenler var. buradan bu arkadaşların karakter yapıları ortaya çıkmakta zaten. aynı şey onların başına gelse kavga edeceklerine adım gibi eminim. yok yüz yüze konuşsak farklı olur yorumlarıda var. ben ne yaptımda sana yüz yüze görüşsek farklı olurdu diyosun. bu mu insanlık. bide insanlık dersi vermeye çalışıyorsun. o adamla sen karşılaşsaydın kesin karakolluk olurdun. insanlık dersi vermeye çalışacağına önce ağzından çıkan cümlelere dikkat et bence. cüneyt arkın filmleri izlemek yerine sadri alışık filmleri izlede insanlık öğren.
    işte bundan bahsediyorum sen anlamayacağın için uzun uzun yazmadım
    yüz yüze olsak anlayacağın şekilde anlatırdım ama bunuda yanşıl anlarsın sen şimdi
    yazıyla yüzyüze konuşma arasında fark var
    sadece bir cümleye bu kadar tepki verdiysen
    büyük ihtimal orda sana bağırıp çağıran adamıda anlamamışsındır
    ve halen iddia ediyorum olay senin anlattığından farklıdır
    sen buraya ya fantazilerini yazıyorsun yada karşındaki adam seni çok güzel azarladı sende içerlendin
    yaptığından utandığından suçluluk psikolojisi ile yazıyorsun

(bundan sonra bu başlığa yazmam)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    otopsici senin nasıl bir pisikolojiye sahip olduğun profil fotoğrafından belli. kullandığın cümlelerin %80 i hayal ürünü %20si yalan.ben bir gram anlattıklarımla ilgili yalan söylediysem birdaha o motora binmek nasip olmasın .

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    KARATERSİZMİŞ ....BENCE O ADAM

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    BAK GİT OĞLUM SÜRÜ SÜBYANSIN DAHA DİYECEKTİN

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    arkadaş nedir bu tartışma kavga psikolojisi anlamış değilim, illa her başlık altında kendi görüşünü mutlak doğru zanneden iki kişi çıkıyor. neyi paylaşamıyoruz ben anlamıyorum ki? izmir3535 nick li arkadaş zaten hatanın kendinde olduğunu kabul ediyor, karşısındaki adamı tanımıyoruz görmedik, olayla ilgili ahkam kesmek neyin nesi? motorcu motorcuyu sıfır geçmemeli evet çünkü ikiside aralardan geçmek için fırsat kolluyor, ani hamleyle birbirinin önüne kırabilir bu bir gerçek ama yaşanan olayda görgü tanığı olmadan birbirimizi suçlamak neyin nesi hakkaten anlamadım... başlığı açan arkadaşa geçmiş olsun, bir daha trafikte aynı hatayı yapmayacağına ben eminim, kavga dövüş olayına gelince yaşananlara şahit olmadığım sürece yorum yapmak hiç de mantıklı değil. sağduyu ve hoşgörüye davet ediyorum

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Üzücü bir durum geçmiş olsun, özür dileyip geçmeniz mi? gerekirirdi kavgamı etmek gerekirdi ?
    Belkide farkında olmadan hatalı bir geçiş yapmışta olabilirsin
    Konuşmaya çalıştığım kimse seni dinlememeye ısrar ettiyse yapacak bişey yok, boşver fazla kafana takma
    izmir3535 bunu beğendi.
    YAMAHA

Motosikleti
    Yamaha tdm900
    ozgur325 kardeşim güzel yazmışsın. ben başımdan geçen bi olayı anlattım. hiç tanımadığım 1.2 kişi serserisin sen yalancısın diyor. ben sizi ne gördüm nede muhabbetimiz var tanımadığın muhabbet etmediğin biri hakkında nasıl yorum ve düşünce yazarsın bunuda anlamış değilim. ayıp tır. çamur at lekesi kalsın . beni tanırsın aynı yerde oturursun arkadaş oluruz tamam anlarımda hiç tanımadığın daha şimdi yazıştığınbirine serseri yalancı diyorsan senin yapın belli arkadaş ...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir3535 eksozun ne tür.. standart tdm eksozumu yoksa oynanmış veya performans eksozumu ...??
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    MT-07
    Yarım saat önce başımdan geçeni anlatayım. 3 tane motorcu kanımca uçmakdereye doğru gidiyorlar. Bir Triumph tiger, sym’nin 250’lik scooteri birde Honda cb250r. Honda sağolsun çok kötü kullanıyor. Scooter aralardan geçmeye çalışıyor ama o da iyi sürmüyor. Tiger için birşey diyemem düz yolda sürücünün hatasını affeder yada gazı açınca kaçıyor. Honda 2 tane saçma makas atıp ki bir tanesi dandik mıcırda minibüsün sağından geçti. Sonra bir arabadaki birine el sallayıp, arkadaki arabaya bana çarp die yalvarmaya başladı. Sinirlendim hepsini geçtim. Silivri Işık’larda Yanyana geldik. Tiger artistlik peşinde gazı açıp uzamaya başladı ki ben içeriye döndüm.

Demem o ki; sizlere bir motosiklet kullanıcısı olarak ben gıcık oldum. Ne yapıyorsunuz? Yaz geldi die saçmalamak zorunda mısınız? Kendinize gelin ve kendi canınızı kendi kendinize yakın. Milletin günahına girmeyin. Bir azalmadınız gittiniz!..

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarım saat önce başımdan geçeni anlatayım. 3 tane motorcu kanımca uçmakdereye doğru gidiyorlar. Bir Triumph tiger, sym’nin 250’lik scooteri birde Honda cb250r. Honda sağolsun çok kötü kullanıyor. Scooter aralardan geçmeye çalışıyor ama o da iyi sürmüyor. Tiger için birşey diyemem düz yolda sürücünün hatasını affeder yada gazı açınca kaçıyor. Honda 2 tane saçma makas atıp ki bir tanesi dandik mıcırda minibüsün sağından geçti. Sonra bir arabadaki birine el sallayıp, arkadaki arabaya bana çarp die yalvarmaya başladı. Sinirlendim hepsini geçtim. Silivri Işık’larda Yanyana geldik. Tiger artistlik peşinde gazı açıp uzamaya başladı ki ben içeriye döndüm.

Demem o ki; sizlere bir motosiklet kullanıcısı olarak ben gıcık oldum. Ne yapıyorsunuz? Yaz geldi die saçmalamak zorunda mısınız? Kendinize gelin ve kendi canınızı kendi kendinize yakın. Milletin günahına girmeyin. Bir azalmadınız gittiniz!..
    heyecanlı ergenlere denk gelmişsin
    Weak are prey

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Geçmiş olsun ama hatalısın. Bizde 4 silindir makineler kullanıyoruz bazen yanından geçiyoruz küçük cc motorların ama yavaşlayıp geçiyorum ve uzak şekilde, genelde de yol istiyorum korna çalıp hepside yol veriyor. Motorcuya çarpsan hem sana hem ona sıkıntı senin hatanı oda çekiyor. Ama 4 teker önemli değil geçer sen vurursan olan sana olur yani hatalı kişiye olur. Burada sana bir kastım yok sadece ben böyle düşünüyorum.

Bursada ybr 125 ile gidiyordum 4 sene önce. Sol şeritten giderken yanımdan başka 125 cc silme geçti benim hızım 60 km onun 100 civarıydı. Aramıza 5 cm mesafe var yok. Arkasından beddua ettim pişman oldum. Az ileride 100 metre felan sağ şeride geçti araba çıktı önüne arkasında patladı. Sonra ben ambulansı çağırıp yardım ettim vs... Ama bacağından yara aldı kemik görünüyordu. Birinin istemsiz ahı tutar böyle olmaz. Dikkatli olun bazı şeyleri iyi düşünün tartın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)