Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"Biz"e Küfredilmesini İstemiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    ss i olupda yavaş gidecekse işte ben o zaman küfrederim madem yavaş gideceksin ne diye o motora biniyorsun al bi ybr keyfini çıkar derim boştan yere dev gibi makinaya eziyet etme derim...bu da benim görüşüm ama ben hiç bir motorcuya küfretmem bulunduğum yerdeki tüm motorcularıda tanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    motoru kullanan arkadaşın'da hatası yok değil açıkçası."iğneyi kendimize,çuvaldızı başkasına batıralım"....
    otopsici bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    o da tehlikeli hareketler yapmasın. ben de motosikletçiyim ama bugüne kendime nadir küfür ettirmişimdir...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ss kullanıcı arkadaşların arasında adranalin budalası arkadaşlar oldukça çoğaldı
    fakat bu arkadaşların ömrünün uzun olmayacağı da aşikar
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Valla ben bi kaç korna yiyorum onlarda motorsikleti çekemeyenlerden, hani trafikte aradan en öne ışığın dibine gidebiliyoruz ya Bazılarına koyuyor. Bide önüme atlayanlara sövüyorum kitleniyorum kornaya falan alayı gavat kornayla onlarda geri dönüyor hem şuçlu hem güçlü sonra arkası el hareketi de yapıyorum onlara dönüyolar peşime gazlıyorlar trafikte ben süzülüyorum adam arkamda kuduruyor.. Işıklarda en öne de gelemiyo ÇOK gerizekalı var !

Allah trafikteki herkese sabır, akıl, ve tecrübe versin..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Nasıl ki bizler trafikte başkalarından saygı bekliyorsak,bizde başkalarına karşı gereken hassasiyeti göstermeliyiz.
    Saygılı olan,saygı görür.
    -CBX250-, otopsici ve acemi çaylak bunu beğendiler.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Ne kadar saygılı olsam ve alttan alsamda, çok tehlikeli saygısızlık yapan haddini aşanlar oluyor tecrübemle bi şekilde sıyrılsamda o sinirle ve öfkeyle sövüyorum bide hareket çekiyorlar, MOTORA SAYGI yok denecek kadar az.
    Dikizde beni görüp yol vereni de bilirim ama sayılı !! İstanbul motorsiklete buraya nazaran daha alışkın, adamların yolda duruşu frenlemesi farketmezsi, izmit öyle mi ışıklarda ip gibi duran yok biri sağda biri solda motorsikletle bile trafikte sıklıkla takılıyor insan. KALDIRIMA taşası geliyo

Blanziflor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R (2006)
    Aktif olarak kısa süredir motosiklet kullanıyorum, neden daha önce başlamamışım diyorum.. 17 yıldır araba kullanıyorum. Araba kullanırken motosiklet sürücülerine kızmıyor değildim, yaptıkları bazı hareketlerden dolayı.. Fakat şimdi hak veriyorum, motosiklet ile hayatta kalabilmek için yapmak gerekiyormuş.. Yerine göre ani hızlanmalar frenleme yapmaktan daha etkili olabiliyor..
    Küfür edende etsin umrum da olmuyor.. Duyarsam da hiç diyaloğa girmiyorum, ne bıçak taşıyorum nede silah bundan eminim ama karşı taraf için değilim.. plakası ile 155'e şikayet ediyorum tehlikeli araç kullanıyor diye
    16 CBR 82

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bazen otomobil gibi gidiyorum, bazen de serseri kurşun gibi gidiyorum. Serseri gibi gittiğim de daha güvenli oluyor nedense. Aynaya bile bakmaya gerek yok, arkandan gelirse anca başka bir motosiklet gelir. O da seni kolluyor zaten. Ama ne zaman otomobil gibi gittim, hep tehlike. %10 daha hızlı gidin diyorlar trafikten. Yüzdesi biraz artabiliyor ama riskler de azalıyor. Ne yapsak şimdi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)