Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda CBR 600RR & Yamaha R1

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı Thisfalse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki zx636 aslında düşünmüyorum. Çünkü parçaları acayip pahalı. İki seçenek arasında git gelim şu sıralar. 1000 likde alsam 600 lükte alsam her türlü eğitimi alıcam.
    merak etim hangi parçaları kıyasladında bu kanıya vardın. japon motosikletlerin yedek parça fiyatları birbirine yakındır. aynı tip motosiklette birinin herhangi bir parçası digerine göre pahalıysa merak etme acısı başka yerden çıkar.

ayrıca r1 ile 600rr kıyaslanacak motorlar degildir. eger bunu kıyaslıyorsan tavsiyem yüksek cc senin için erkendir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı Thisfalse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 1000 lik yada 600 lük takıntım yok işin açıkcası. Yamaha r1 honda 600rr dan nedense biraz daha ucuz. Ama yamaha r1 in sesi sanki honda 600rr in sesinden biraz daha az kalıyor gibime geldi. Sonuçta birisi yamaha birisi honda. coq, türkiye içi olsaydın arayabilirdim ama yurtdışı konuşmam yok malesef, yinede çok teşekkür ederim ( Maximum 14.000 tl verebilirim )
    o bütçeyle 8-10 yıllık ss motor almak yerine, genç, 4 silindir nakedlara bakmayı düşünmez misiniz?.

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    sen o paraya 06-07 cbr 600f al. rr kadar agresif değil ama rr kadar gidiyor ve daha rahat vs vs.. bir miktar kullan daha sonra 1000 lik alırsın.
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

Arkadaşlar bugün motogp denk geldim biraz izledimde yağmurda nasıl o motor kaymadan kullanıyolar acaba ben ilk zamanlar yağmurda çok kayıp düştüm bida yağmurlu havada kullanmadım birde o kadar hızda ve birden dönüş geliyo bide motoru yatırıo altından neden kaymıyo bunlarında bizim altımızdan kayıyo aydınlatıcak bir arkadaş varmı acaba

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı BmwM6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün motogp denk geldim biraz izledimde yağmurda nasıl o motor kaymadan kullanıyolar acaba ben ilk zamanlar yağmurda çok kayıp düştüm bida yağmurlu havada kullanmadım birde o kadar hızda ve birden dönüş geliyo bide motoru yatırıo altından neden kaymıyo bunlarında bizim altımızdan kayıyo aydınlatıcak bir arkadaş varmı acaba
    Asfalt Kalitesi+Lastik kalitesi+Tecrübe
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Ya dalga geçmek , alay etmek veya aşağılamak gibi asla algılanmasın ama şu yazıya çok güldüm :
    ''Şu zamana kadar 400 lük motor kullandım. Yarış motoru kullanmasını da biliyorum.''
    Motor kullanmasını bilen 20-30 bin km 125 cc kullanmış biri de racing sürebilir.Yarış motoru da sürebiliyorum diye ayrıca belirtmen komiğime gitti.
    Hani 125 lik den bir seferliğine 1000 cc sürüpte 1000 cc motosiklet de alınmaz.
    Ama şunu diyebilirim aklında bir fikir oluşması için ,600 cc racing istiyorum fakat dengeli olsun özellikle fren konusunda sıkıntı çekmiyeyim ,parçası bulunabilir olsun parça kalitesi vs diyorsan
    Denedim test ettim ,kesinlikle 600 RR tavsiye ederim.
    Saygılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)