Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pişmanlıklarımız ! ! !

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    S.a arkadaşlar motosiklet hayatınızda keşke yapmasaydım dediğiniz şeyler oldu mu? Benim çok oldu. 4 motosiklet değiştirdim ve sattığıma çok pişman olduğum motorun hyosung rt125 olmuştu. Sonrasında gelen mondial 150 mcx ikinci büyük pişmanlığım oldu. Hele motosiklet hayatıma ramzey marka sukuter ile başlamak tarif edilmez bir pişmanlık. Bütçemi 8000 tl ye çıkarıp pişman olmayacağım bir motosiklet almak istiyorum artık. Var mı naked tarzı bu motoru almalısın diyeceğiniz bir motosiklet. Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    tavsiye ederız sonra pısman olursun gene sonra 5.pısmanlıgım dıye yazarsın neme lazım kolay gelsın...
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Sade alım satımı Kasdetmiyorsan benim en büyük pişmanlığım ön fren kampanasını gevşetmek olmuştu Ortaya çok ağır bir sonuç çıktı motosikletimden oldum ve 24 saat süren hastahane macaram
    Sado

burhant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dayang moped /Yuki 100-7 / Mondial 125 KT
    Benim pişmanlıktan ziyade iyikilerim var. Mesela iyiki bir scooter ile başladım daha sonra iyiki bir yarı otomatik aldım diyorum ve şuan 750 cc bir chopperi oldukca rahat kullanabiliyorum. Motoru eşimin gaz vermesiyle aldım hevesim geçince satarım düşüncesindeydim ama gördüm ki çok büyük bir zevk ve rahatlık. Ehliyete yazıldım alır almaz Cub motorumu satıp biraz daha güçlü bir makina almayı düşünüyorum.
    Pişman olmanıza neden olan şeyler neydi acaba. Performans yoksulluğumu yoksa sürekli arıza çıkartıyor olmalarımı ?

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı burhant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim pişmanlıktan ziyade iyikilerim var. Mesela iyiki bir scooter ile başladım daha sonra iyiki bir yarı otomatik aldım diyorum ve şuan 750 cc bir chopperi oldukca rahat kullanabiliyorum. Motoru eşimin gaz vermesiyle aldım hevesim geçince satarım düşüncesindeydim ama gördüm ki çok büyük bir zevk ve rahatlık. Ehliyete yazıldım alır almaz Cub motorumu satıp biraz daha güçlü bir makina almayı düşünüyorum.
    Pişman olmanıza neden olan şeyler neydi acaba. Performans yoksulluğumu yoksa sürekli arıza çıkartıyor olmalarımı ?
    Hem performans hem rahatlık hem sağlamlık yönünden pişman oldum ama yedek parça sorunu olduğu için sattım rt125i.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Buji değiştirirken biraz daha sıkayım dedim bujiyi kırdım. Bırak işte daha nereye sıkıyon yeni bir buji için gideceğim yol....
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    CBF150'yi satıp 250cc sınıfında kalma konusunda ısrarcı olmam en büyük pişmanlığım olmuştu.Adam gibi 250'lik yok malesef.Ancak şimdi yeni motorlar çıktı.İnnamuza mesela bence alınabilecek en güzel motorlardan biri.Eğer naked motor istiyosanız 8 bin lira üzerine az daha ekleyip sıfır bir innamuza alın derim.Az yakar ama uzun yolda da 140-150'yi rahat görür.İkinci el bi cbf500 alacağınıza bence innamuza alın.
    KeaSH-07 bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Suzuki GS 500
    YAMAHA

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar motosiklet hayatınızda keşke yapmasaydım dediğiniz şeyler oldu mu? Benim çok oldu. 4 motosiklet değiştirdim ve sattığıma çok pişman olduğum motorun hyosung rt125 olmuştu. Sonrasında gelen mondial 150 mcx ikinci büyük pişmanlığım oldu. Hele motosiklet hayatıma ramzey marka sukuter ile başlamak tarif edilmez bir pişmanlık. Bütçemi 8000 tl ye çıkarıp pişman olmayacağım bir motosiklet almak istiyorum artık. Var mı naked tarzı bu motoru almalısın diyeceğiniz bir motosiklet. Saygılar.
    .İnnamuza bence 250 nakedlerde en iyisi şuan ama farkı bişey istersen sym wolf 250 al uzun süre kullancaksan eğer gerçekten sağlam sürme şansım oldu zevkli güclü motor.dizayn ve albenisi iyi.zaten symyi bilen bilir sağlam makine yapar bu firma ama alım satımı hareketsiz.satmak istersen zorlanırsın.ama bunu avantajada dönüştürebilirsin kışın 2. elini satmak isteyip satamayan birinden motora göre ölü bir fiyat olan 6.000 e alabilirsin.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    pişman olmadığın bişey olmamış yanlız
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla xt 125 ile ybr 125 i arazide bayır yuları çekmeye çalışmak :D debriyaj sıyırdı 250 tl :D Pişmanım ulan
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    benim pişmanlığım kymco venox umu satmak oldu 2006 model olmasına rağmen temiz ve diriydi.çokda şekilliydi hayvan iri yarı.chooper sevmem ama o farklıydı diğer chooperlere göre çok spor ve sexiydi.motor sayesinde 2-3 kızlada tanıştım yani ekmeğini yedm keratanın ;) bi ara bi sıkıldım motordan ve aldığımdan daha iyi para veren oldu sattım ve hala pişmanım sıkılmamın sebebi aslında ninja 250 r almak istememdi ama onuda almadım.
    asla pişman olmadığım şeyse 2006 yılında almış olduğum 2005 yamaha scooter motorumdur.aldığımda 2.000 kmdeydi 2400 e almıştım.aranadan 6 yıl geçti ve şuan motor yinede 2500 ediyor.sıkılmaya sıkıldım motordan satıncada üzülceğimi zannetmiyorum.ama motor gerçekten çok sağlam.zaten yaşadığım ilde yamaha motorlar fazla değer kaybetmez(Antalya).
    bence ne honda ne kawazaki varsa yoksa Yamaha
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim pişmanlığım kymco venox umu satmak oldu 2006 model olmasına rağmen temiz ve diriydi.çokda şekilliydi hayvan iri yarı.chooper sevmem ama o farklıydı diğer chooperlere göre çok spor ve sexiydi.motor sayesinde 2-3 kızlada tanıştım yani ekmeğini yedm keratanın ;) bi ara bi sıkıldım motordan ve aldığımdan daha iyi para veren oldu sattım ve hala pişmanım sıkılmamın sebebi aslında ninja 250 r almak istememdi ama onuda almadım.
    asla pişman olmadığım şeyse 2006 yılında almış olduğum 2005 yamaha scooter motorumdur.aldığımda 2.000 kmdeydi 2400 e almıştım.aranadan 6 yıl geçti ve şuan motor yinede 2500 ediyor.sıkılmaya sıkıldım motordan satıncada üzülceğimi zannetmiyorum.ama motor gerçekten çok sağlam.zaten yaşadığım ilde yamaha motorlar fazla değer kaybetmez(Antalya).
    bence ne honda ne kawazaki varsa yoksa Yamaha
    Dostum yanlış şöyle bişey var tmm motoru alalı 7 yıl olmuşda aldığın tarihde asgari ücret 450tl imiş şuan 900 küsür yani sen o motoru şimdinin parası ile 5 milyara almış bulunmakdasın yani epey bi zararıbn var
    Tabi çinli olsa 500,600 bile etmezdi o ayrı
    Sado

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yanlış şöyle bişey var tmm motoru alalı 7 yıl olmuşda aldığın tarihde asgari ücret 450tl imiş şuan 900 küsür yani sen o motoru şimdinin parası ile 5 milyara almış bulunmakdasın yani epey bi zararıbn var
    Tabi çinli olsa 500,600 bile etmezdi o ayrı
    o dediklerine kesinlikle katılıorum.ama ya başka motor olsaydı.satmayı bırak cenaze olurdu.7 yaşındaki motorla her türlü takas pazarlığa girebiliyorum.var mı bundan daha güzel bişey üstelik sadece 100 cc fıtı fıtı 2 zamanlı scooter

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    beyazit60 arkadaşım benimde bişmanlığım rt125 almamak oldu daha önce konuşmuştuk bir çok tavsiyeniz olmuştu.. parça sıkıntısına katlanmayı göze almıştım ama çalışan bir motor bulamadım fiyat aralığımda

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyazit60 arkadaşım benimde bişmanlığım rt125 almamak oldu daha önce konuşmuştuk bir çok tavsiyeniz olmuştu.. parça sıkıntısına katlanmayı göze almıştım ama çalışan bir motor bulamadım fiyat aralığımda
    Harbi güzel motor rt 125 sattığım adamdan rica ettim tekrar satacağın zaman haberim olsun dedim. 3 ay bindi ben bu motoru satmam dedi. Bende inazuma falan düşünüyorum henüz gelmedi buralara.

Motosikleti
    cbr 125 R
    3 motor degiştirdim pişman degilim gene olsa gene yaparım :D
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 mcx in neresinden pişmansınız ? Sym wolf tek tercihim olurdu o civarda.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    keşke bir önceki benzinlikten benzin alsaydım. benzin bitmiş :(

Motosikleti
    Sym joymax250i
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 mcx in neresinden pişmansınız ? Sym wolf tek tercihim olurdu o civarda.
    Henüz sıfır almışken Mondial 150 Mcx Roadracer Kusurları

1)Arka stop ledleri yanmıyor
    2)Benzin göstergesi çalışmıyor
    3)Arka koltuk altı kilidi yolda kendiliğinden düştü gitti
    4)Motorun şase kayık yani ön teker solda arka teker sağda gidiyor
    5)Teknik servis ilgilenmiyor
    6)Aldığım firma ilgilenmiyor
    7)Bir hafta önce akü bitti henüz 7 aylık motorum bir haftadır binemiyorum
    8)2 defa far ampülü geçti
    9)Ayak marşı eksoza sürtüyor eksoz mahvoldu
    10)Gösterge panelinin ışıkları söndü
    11)Geri dönüşüm hortumu 3 defa patladı
    12)Arka fren disk aşırı ısınmadan dolayı boşaldı.
    13)Ön göbek dağıldı

Daha sayayım mı? Tabi artılarıda var isterseniz onları da sayarım.Çin malı alınmaması gerektiğinin bana patlayan 13 sebebini yazdım. Pişman olmak için yeterli bence.
    Redmoon bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)