Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Bumoto Calibre 250RR İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Alıntı Calibre250RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün iki kişi giderken hararet göstergesi ortada olmasına rağmen radyatörden su atmaya başladı ne alak çözemedim ibre sona gelse anlıyacam da ibre ortada duruyor.Biraz soğutup tekrar devam ettim 50m sonra yine başladı radyatörden su atmaya bu neden olur acaba bilen birisi yardımcı olabilirmi??
    acaba kapagının dişi filan kırılmış olabilirmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Reis bu radyotörün iki yanında yedek su deposu var onlara geçen kapaklar iyi oturmamışsa devir yükselince ordan atıyodur gümüş renkli kapaklar.
    Bu arada bigün buluşsakya ank calibreciler.

Motosikleti
    Calibre 250cc
    güzel olur iyi olur program yapalım bi güzel kac kşiyiz haberleşen?

Arkadaslar merhaba 3 haftaya kadar bende calibre aliyorum.Ama sizlere soyle bir sorum olacak.Simdi ehliyetim olmadigi icin ben sanayiye cikamiyorum.Malum calibrenin de kronik sorunlari var.Motosiklet kullanan bir tanidigim da yok ben bu motosikleti sanayiye nasil goturebilirim ilk aldigimda o sorunlari cozmek istiyorum.Ayrica jant seridi taktirmayi dusunuyorum baska oneriniz var mi goruntu anlaminda ?

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı batua7x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba 3 haftaya kadar bende calibre aliyorum.Ama sizlere soyle bir sorum olacak.Simdi ehliyetim olmadigi icin ben sanayiye cikamiyorum.Malum calibrenin de kronik sorunlari var.Motosiklet kullanan bir tanidigim da yok ben bu motosikleti sanayiye nasil goturebilirim ilk aldigimda o sorunlari cozmek istiyorum.Ayrica jant seridi taktirmayi dusunuyorum baska oneriniz var mi goruntu anlaminda ?
    İstanbulda mı oturuyosun?

Motosikleti
    CBF 150
    Hayırlı olsun

Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda mı oturuyosun?
    en onemlisini yazmayi unutmusum Ankara'da oturuyorum.

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Reis ben hallederimm

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Ayrıca kronik sorun dediğin hepsinde olur bende olmadı okanda olmadı hareret sorunu ankaranın havasından herhalde

Abicim simdiden cok tesekkur ederim.Alinca ben sana haber veririm musait bir gununde hallederiz uyar mi ?

Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Abicim simdiden cok tesekkur ederim.Alinca ben sana haber veririm musait bir gununde hallederiz uyar mi ?
    Uyar kardeşim ben 3 de gidiyorum işe sabahtan götürürüz hallederiz

Calibre250RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250 RR
    kapaklarda sorun yok baktım çözemedim valla ondan sonrada olmadı zaten oyle bi problem.Şu an dişli ve zincir derdindeyim bi ayar tutturamadık.Bayram sonuna kadar iznim yok malesef bayram sonu bi buluşma ayarlarsanız katılırım bende.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Bende de yok ehliyet 27/08/2013 de direksiyon sınavı var ondan sonra ne zaman çıkarsa alacam ehliyeti )Kıyafetlerini giydinmi polis molis çevirdiği yokBi sefer jandarma çevirdi beni ehliyetin varmı dedi var dedim,A2 mi dedi he dedim kaç basıyo bu dedi vs vs öyle yırttım ondanda

Motosikleti
    Calibre 250cc
    vala kardeş ehliyetin cezası büyük :D haberin olsun

Motosikleti
    Calibre 250 RR
    Alıntı okanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala kardeş ehliyetin cezası büyük :D haberin olsun
    Öyle de yapacak bişey yok nisanda yazıldım kursa,ağustosta ancak veriyorlar ehliyeti ehliyeti beklersek yaz bitecek :D Allah büyüktür deyip çıkıyorum yola inşallah yakalanmayız şunun şurasında ne kaldı zaten :DYukarda tarihi yanlış yazmışım yav 27/07/2013 bu cumartesi sınav :D

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Hayırlısı kardeşim plakayı gizleyip kaccan yada :D

Motosikleti
    Calibre 250 RR
    Hayırlısı kardeşim plakayı gizleyip kaccan yada :D
    Direksiyonu da geçtik evraklar hazırlandımı ehliyeti almak kalıyor.Bu motonun fabrikası taşınıyormuş,parça getirtecek servis adamlara ulaşamıyoruz sizin bilginiz varmı? dişli seti lazım bana kaldık ortada başka nerden temin edebilirim ki başka?

Motosikleti
    Calibre 250cc
    İşin zor bu sıra parca büyük sıkıntı olcak bende 1-2 parca grenaj alıcam hafıf catlayanları değiştirmek için

Ne aradığını bilmiyorum reklam da yasak mı onuda bilmiyorum mod arkadaşlar müdahale edebilir... Avrupamotorrad.com adresinde yedek parça boldu belki bulursunuz motor parçalarını buradan..

Motosikleti
    Calibre 250 RR
    ulaştım arkadaşlar sonunda yedek parça müdürüyle görüştüm fabrikayı taşımışlar onun için ulaşılamıyormuş.Ayrıca yeni yapılan fanlar gelecekmiş onlarıda servislerden garanti kapsamında değiştirebileceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

site için teşekkür ederim inceleyeceğim
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Tarih verebiliyorlarmı peki?

Motosikleti
    Calibre 250 RR
    Tarih verebiliyorlarmı peki?
    kesin tarih yok gelen cevap aşağıda;

Fan ile ilgili olarak haklısınız yeni tip fanları yurt dışındaki üretici firmadan bekliyoruz ithalat departmanımız kısa zaman içinde yola çıkacağını tarafımıza bildirdi. Gelir gelmez Yetkili Servislerimiz vasıtasıyla bu eski tip fanları yenileri ile değiştireceğiz.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler