Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cross Motoru SuperMoto'ya Çevirmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Mondial Xterem MAX 150 sasesi SM için gayet uygun. Jantlarla birlikte arka dişli veya on dişliyi de degiştirirsen. Guzel bir SM olacaktır. Tabi uygun jant veya lastik hakkında firkrim yok. Ama yasagıdın yere gore bulm olasılıgın yuksektir. Cunku piyasada cok sayıda bu tip motor var. Mutlaka bitanesi uyacaktır.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Haklısın dostum. Ben bugün mondı extreme almaya gittim ama yok dediler. Fabrika daha üretmiyormuş. Trabzon'da yaşıyorum. Rize'yi aradım orada'da yokmuş. Kanuni cross 150 baktım ama mondı daha güzel geldi bana. Kanuni sanki oyuncak gibi duruyor. Parça kalitesi güven vermiyor bakınca motora. Şaşırdım doğrusu. Şu ana kadar supermoto'ya en uygun mondı geldi bana. Sizin başka öneriniz var mi. Kuba str 250 acaba bir seçenek olabilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Gezgin ben trabzon'da yaşıyorum. Jant'i bulsam lastik en kolay'i.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Syanur, henüz jant konusunda fikrim yok. Araştıracağız. Zor mu bulunur ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Evet arkadaşlar 5 ayrı ili aradım ama mondial extreme 150 yok.muş.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hondacbr1100xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın dostum. Ben bugün mondı extreme almaya gittim ama yok dediler. Fabrika daha üretmiyormuş. Trabzon'da yaşıyorum. Rize'yi aradım orada'da yokmuş. Kanuni cross 150 baktım ama mondı daha güzel geldi bana. Kanuni sanki oyuncak gibi duruyor. Parça kalitesi güven vermiyor bakınca motora. Şaşırdım doğrusu. Şu ana kadar supermoto'ya en uygun mondı geldi bana. Sizin başka öneriniz var mi. Kuba str 250 acaba bir seçenek olabilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

Gezgin ben trabzon'da yaşıyorum. Jant'i bulsam lastik en kolay'i.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

Syanur, henüz jant konusunda fikrim yok. Araştıracağız. Zor mu bulunur ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Evet arkadaşlar 5 ayrı ili aradım ama mondial extreme 150 yok.muş.
    Zaten stoklarda böyle modeller pek olmuyor. Parasını yada kaporayı verince getiriyorlar diye biliyorum ama ?
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Sipariş ile getiriyorlar evet. Ama şimdi para versen de getiremiyorlar.fabrika üretmiyormuş. Tüm doğu karadenizı aradım telefon ile. Ama sonuç yok. Ya ikinci el alacağım. Yada ege marmara akdeniz'i de arayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Ikinci el zaten alamam çünkü kredi kartı ile motor alacağım. Yada başka motorlara yonelecegim. Ama seçenek çok az.

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    Alıntı hondacbr1100xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sipariş ile getiriyorlar evet. Ama şimdi para versen de getiremiyorlar.fabrika üretmiyormuş. Tüm doğu karadenizı aradım telefon ile. Ama sonuç yok. Ya ikinci el alacağım. Yada ege marmara akdeniz'i de arayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Ikinci el zaten alamam çünkü kredi kartı ile motor alacağım. Yada başka motorlara yonelecegim. Ama seçenek çok az.
    Dostum bende seninle ayni durumdaydim elimde nakit yoktu fakat bankadan bayram kredisi cektim(su siralar faizler cok uygun 2 bayram arasi oldugu icin)gittim 2005 model Yamaha Xt 125 R aldim Allah`a sukur cok da memnunum daha once mondial cross`um vardi bunun yaninda hic abartmiyorum commuter kalir ne arazi performansi ne suspansiyon yumusakligi konusunda daglar kadar fark var almisken japon almani tavsiye ederim sonucta 0 cinli alsan cok fazla zararla satacaksin

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bankalara sicil var. Asla vermezler para. Mecbur kart ile alacağım. Şunu'da belirteyim. Arazi ile bir ilişkim yok. Cross yapmayacağım. Deniz'e yakın köy'üm var ama yollar hep asfalt. Zaten supermoto jant lastik takınca arazi işini unutacagim.5 bin lira az para değil. Ama becerip bi motor alamayacağım peşin 5 lira'ya belki birşeyler alınır idi ama peşin yok.

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    vay be supermotodan cbf150'Ye

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Artik Onuda Diyemicez cbf 150 ustadda gidiyo hondanin satislari yakinda duser 125 cc motora 20 bin lira baglarsan tabiki olmaz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)