Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Milli oldum!

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eee sende erkek oldun artık... Gözün aydın
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Önceki gün Ankaradan daire başkanlarımızdan biri geldi buraya makam arabası 06 plaka Fluence önünde mavi dönen lamba var kendisini otele yerleştirdik dönüşte ben sağ arkaya (makama) oturdum bi yandanda şöförle makara yapıoyoruz oğlum istasyona çek falan o sırada cbf 150 li ilaç kuryesi bi arkadaş yol hakkı kendisinde olduğu halde ani fren yaparak (arka tekerleği falan kaydı az daha düşüyordu) gümüş gri bi polo ya yol vermek zorunda kaldı haklı olarak polocuya korna bsarak tepki gösterdi polocu buna açık camdan elini kolunu sallayarak karşılık verince ben dayanamadım şöför arkadaşa dedimki selektör yap durdur şunu bakayım mavi lamba açık plaka 06 birde devamlı selektör yapınca durdu polocu şöför arkadaşa dedim kapıyı bi aç hele benim indim araçtan siyah takım elbise elimde telsiz güneş gözlüğü belimde silah beni görünce lavuk neye uğradığını şaşırdı kurye arkadaşada dur dedim önde oda durdu dedimki şöför arkadaşa tehlikeli araç kullanıyor bu arkadaş trafik ekibini çağırda işlem yapsınlar hakkında kuryeyede dönerek dedimki az evvel senin hayatını tehlikeye attı şikayetçisin değilmi dedim şikayetçiyim müdürm az daha gebertiyodu beni demezmi tam istediğim cevap az evvelki artisti bi görmeliydiniz o ne yalvarma o ne yakarış müdürm valla bi daha olmaz şart olsun görmedim fark etmedim ben bu arkadaşı v.s v.s şöförle biz gülmemek için kendimizi zor tutuyoruz o zaman dedim özür dile arkadaştan nasıl özür diliyor görmeniz lazımdı gittikten sonra dedimki ulan illede emniyet müdürümü olmak lazım
    serdar60 ve ramizan83 bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Tam koruma hareket kabiliyetini olumsuz etkilemez mi acaba. Ben kaskı çıkarırım gibi geliyor kafama takıldı şimdi hergün bi gerginlik yaşıyorum ama hiç kavga etmedim. Heran milli olabilirim ama kaskı çıkarmalımıyım henüz karar veremedim.Neyse ki küfür etmeden önce vizörü açmam gerektiğini tecrübe ile öğrendim.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam koruma hareket kabiliyetini olumsuz etkilemez mi acaba. Ben kaskı çıkarırım gibi geliyor kafama takıldı şimdi hergün bi gerginlik yaşıyorum ama hiç kavga etmedim. Heran milli olabilirim ama kaskı çıkarmalımıyım henüz karar veremedim.Neyse ki küfür etmeden önce vizörü açmam gerektiğini tecrübe ile öğrendim.
    Ne olur ne olmaz, sen yinede kaskını çıkarma

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kask kafanda kalmalı bence ki kafa atarsan etkili olsun tecrübeyle sabittir http://www.motosiklet.net/forum/moto...savunurum.html
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    kask ve montlu olman adaletsizlik olmuş :D şaka yapıyorum.

gecmiş olsun
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ben de her ne kadar şiddet karşıtı biri olsam da, trafikte cinleniyor insan.
    O nedenle eline sağlık diyorum kütük hocam

Egelim senin yazıyı da okudum ve yaşamış gibi oldum

Ama ben de bu gibi durumlar için biber gazı bulundurma taraftarıyım.
    Karşı tarafı etkisiz hale getirmek için on numara bir çözüm
    Ben de taşırım her zaman yanımda...
    Motosikletli Kaplumbağa...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Milli oldum.yazısını görünce bir hışımla forumda buldum kendimi Geçmiş olsun.Benim Alpinestarsı keşke vereydim ya.dudağını kaşını gözünü patlatırdı.Valla et parçası koymazdı.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Geçmiş olsun,her erkek adamın başına gelir böyle şeyler.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Geçmiş olsun, lanet olsun,altına vaısta olan kral kesılıyor, Eski ford kamyona ustune 1 kere surecen bak bakalım bırdaha boyle yaparmı?
    Bırınde yolda gelıyoruz, mercedes E serisi uzun farları acmıs ustumuze gelıyor, bızımde altımızda scania 360 nın uzerınde tepe projoktorlerı
    var, bız sellektor yapıyoruz,mercedesın, umrunda degıl, tepe projektorunu ve uzun farları bır acarsın, dıreksıyonuda karsıdan gelen mercedesın
    ustune surunce, mercedes ısıkları komple kapattı.
    Böyle yobazlara ağır vaısta sart
    YAMAHA

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi olmu bir daha bulaşmaz hiçbir motorcuya gördümüde kaçarsizede geçmiş olsun diyeyim

Motosikleti
    honda ps150i
    geçmiş olsun gülüyorum çünkü temel fıkrası gibi helede nasiat veren arkadaşlar yaw tamam şiddet kötü kavga etmek güzel fakat resim ne oluyor bunlar medyaya yansıyınca kendimizden nefret ediyoruz sakin olmak lazım hele bizim gibi zırhı saglam olmayanlar için arabının dışında güçlüyüz fakat yolda serçe zaten bize kıllar trafikten ötürü bide kavga hiç iyi gelmez bırakın onlar kudursun yolda beklerken biz yandan aradadan kaldırımdan ufak ufak akalım trafik derdi olmadan

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    kaskı cıkarmadan tut kafa atmaya calış
    denedim süper bi etki
    burnuna denk gelirse kırma ihtimalin yüzde 90
    # motosikletle.blogspot

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şiddet içerikli, şiddeti özendirici başlık..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)