Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gezilere bakıp bakıp iç geçirenler :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    benim motorum,çadırım,şişme yatağım,kamp sandalyem,vs herşey hazır ancak oğlumu (kendisi 9 aylık) bir yere bırakamadığımız için çıkamadık,seneye ne olur kısmet bakalım..bu sene evet ben de izmir-iskenderun sürüşüm hariç ben de iç çekenlerdenim..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet gezen arkadaşlarımız paylaşıyor gezilerini ama 50 tane foto iki satıır yazı yok bazı yazılar okuyorum gittiği her yeri açıklamış ek olarakta konaklama masrafları vs gibi şeyleride ayrıntılı olrak yazmış çok güzel olmuş bir aksilik olmazsa seneye bende karadeniz turu düşünüyorum.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora binip ordan oraya gitmek için festival þart deðil.
    Kafa dengi arkadaþýn ve altýnda yola çýkmaya hazýr bir motorun varsa, zaman ve mekan da hazýrsa.
    Geriye senin kontak çevirmen kalýr. Ben 4 mevsim yollardayým. Eðlenmeye ve gezmeye engel tek þey yolun trafiðe elveriþli olmayýþýdýr.
    Geriye kalan her þey için sadece mastercard
    len topitop tolga eger cesaretin varsa motordan baska birsey lazim degil sadece cesaret et gerisi geliyor bak bana 4 gundur geziyom gormedigim yer kalmadi ege sahili dunyada ki cennet
    sana dedik takil bana diye
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu denizli ömrümü yedi yaw.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    üstadım bende bakıp bakıp iç çekenlerdenim nasipse planlarda değişiklik olmazsa ölmezde sağ kalırsam 2015 yılının 11. ayına doğru BMW 650cc alacağım 2000 model ve üzeri motoru aldıktan yaklaşık 2 yıl sonrada geziye çıkarız neden 2 yıl sonra derseniz anca parasını biriktiririz
    zongoku bunu beğendi.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    ne biçimde gidemedik yav. Hakikaten gidemedik.Gidenlerin tekerine sağlık yahu.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Yaw motor tamam oluyor para tamam oluyor zaman olmuyor, zaman oluyor motor oluyor para olmuyor çözemedim bu işi Gerçi para olduğu zaman zaten işin var demektir buda zamanı bitiriyor. Ahh ahh ama hafta sonu tatil yapabileceğim bir iş mutlaka bulcam Allah'ın izniyle olmayacak yoksa böyle. Şimdiye kadar tek başıma geziye çıkmadım. Arkadaşlarla daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. Çay, muhabbet, arkadaş hepsi tamam da izin günü sıkıntı pehh...

---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:34 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gezen arkadaşlarımız paylaşıyor gezilerini ama 50 tane foto iki satıır yazı yok bazı yazılar okuyorum gittiği her yeri açıklamış ek olarakta konaklama masrafları vs gibi şeyleride ayrıntılı olrak yazmış çok güzel olmuş bir aksilik olmazsa seneye bende karadeniz turu düşünüyorum.
    Karadeniz turunu sözlümle gezmeden önce kendim yapmak istiyorum. Heryeri güzelce öğrenip(kalıncak yer, gezilcek yer vesaire) eşime orda sıkıntı yaşatmak istemiyorum. Aslında konuyu açarkende özellikle karadeniz gezilerine iç geçirip açmıştım. Hayalim fazer ve eşimle Türkiye turu

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu denizli ömrümü yedi yaw.........
    Valla Ramazan abi Denizli böyle işte adamı bitiriyor ama kendine de bağlıyor. Gerçi bana seni Karadenize gönderelim deseler Denizlide 1 dk durmamda işte aile, sevdiklerimiz burda olunca olmuyor
    "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir." MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız değilsin merak etme

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)