Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda PCX mi Kymco Agility City 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bende pcx diyordum hatta kalite olarak yine pcx her türlü pcx ama.sürüş keyfi kymconun bambaşka.ama 125liği değil.kymco agility city 200 i olanından.gerçekten büyük zevk aldım.ve pcxden baya ucuz.enjeksiyonlu.16 inc jant.en büyük sıkıntısı ise yamaha xenterdeki gibi ufak bagaj
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkdaşlar merhabalar bende pcx ve agility city 125 arasında gidip geliyorum pcx 1 adım öne geçti fakat motora yeni başlıyacağım için pcx te lastik kayma sorunu var gibi yazılar okudum... bu yol tutuşu ,lastik kayma durumunda kymco agilty city den kötü mü dür bu pcx... kısacası pcx in yol tutuşu lastık kayma sorununa açıklık getirmek istedim birde bu pcx ile uzun yol yapılması mümkünmüdür ... mesela istanbul izmit yada istanbul tekirdağ gibi yol uzaklıklarının üstesinden gelebilcek bir motor mu pcx ?

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Konuyu hortlatmak gibi olacak lakin testlerimi anlatayım. Şu anda ikiside var ve çok yanlı olacak biraz ama yazayım.
    PCX vs agility city 200i.
    öncelikle agility city 200i 200cc değil. HP olarak PCX ile aynı. LLakin gaza basınca PCX ten daha sağlam kalktığı ortada.
    Aradaki fiyat farkını düşünmezseniz ve uzun yol ve artçılı binmiyorsanız bence PCX kesinlikle. PCX ten sonra(daha önce trekker 100 kullanmıştım 15 sene) PCX diyorum.
    Yarış yapıyor değiliz, Sert viraja girmeye ne gerek var. Çok marrifetliyseniz sokakta harcanmayın
    PCX irc lastikle geliyor değiştirlmesi tavsiye edilir. 6 ay oldu alalı. mevsim kış çok binmiyorum diye pek değiştirmek istemedim lakin soğukken pek sıhhatli değil.
    Bu arada benzin az daha ucuzlasa 10 kuruş yakacak neredeyse sakin kullanımda(PCX)

Uzun yol konusunda trafiğe ayak uydurayım duble yolda 120 ile gideyim denilecek bir makina değil(bence her ikiside değil)
    PCX in koltuğu daha rahat. özellikle 2 kişide aradaki küçük parça arkadakinin öne kaymasını önlüyor.

kymco nun bagajda ruhsat ve birkaç küçük parça için yeti yer var
    PCX in içine LS2 FF370 kaskım sığmıyor. Ama ufak tefek dünya eşya alıyor. bir mont zorlansada sığıyor mesela.
    telefon şarjı için filan çakmak girişi var KYMCO da.

Bu arada PCX i sıfır almıştım, diğerini 2binde. yan ayaklıkta sensör yok KYMCOda. çok ilginç geldi. elektrikli bisikletlerde bile var. Bendekinde mi hata var acaba.

birinin az kmleri 2. eli 6500, diğerinin 4500 civarına var.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    vay be 2 yıl olmuş 5000 TL den pcx 6bin küsür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)