Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda cbr 125?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir araştırma yapıyorum honda cbr 125 benim için alınabilir gibi duruyor. Forumlarda okuduğuma göre bayan için uygun bir motor deniliyor. Daha önce motor kullanmamış biri için uygun mudur? kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse memnun olurum. Bu tarz motorlara ilgi duyan biri olarak, daha önce motor deneyimim olmadığından çekiniyorum biraz aslında. Başlangıç motoru olarak düşünülebilir mi yoksa scooter falan mı önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güç olarak oturuş pozisyonu olarak uygundur. Fakat en ufak kazada bile grenajları çizilip veya kırılıp yüklü masraf çıkaracaktır. Bu yüzden vitesli motor merakınız varsa ben size az grenajlısından bir commuter önerebilirim Ybr gibi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Teşekkür ederim araştıracağım.

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Scooter bayanda hos duruyor hem kullanimida kolay ama siz derseniz bana hiz lazim o zaman ayri :D ama arkadasimizin dedigi gibi ybr veya cbf150 gibi motorlar idealdir

Hız olayı da var tabi :D ama daha önce hiç motor kullanmadığım için sorun yaşarmıyım diye endişeliyim.

Motosikleti
    yamaha ybr125
    honda beat uygun olacaktir bence

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Ehliyet ve mümkünse eğitim aldıktan sonra rahatça ve zevkle sürersiniz.Çok kolay öğrenirsiniz.Scooter bambaşka birşey,hayalinizde ss ve ya vitesli motor varsa size hiçbir katkısı olmaz,trafik bilginiz yoksa,trafiğe adapte olmanıza yardımcı olur.

Honda cbr 125r hakkında bulabileceğiniz en detaylı yazı:http://www.motosikletmacerasi.com/honda-cbr-125-r/

Bu da başlangıç motoru hakkında:http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kendinizi tanışma forumda tanıtsanız arkadaslar daha yardımcı olurdu!
    Motosiklet nete hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim.
    Boyunuz,kilonuz,ehliyetiniz var mı? Daha önce hiç motosiklet kullanmamışsınız, bizim ülkemizde trafik yok
    Cbr 125 in direksiyonnun sağ 27 derece sola 27 derece (yanlışım varsa düzeltin) dönüş açısı var
    Dönüşlerde zorluk ve sıkıntı yaşarsınız, allah korusun düşseniz grenajları pahalı, acemi birisi için başlangıç motosikleti
    olarak tavsiye etmiyorum, Ucuz çin malı vitesli bir motosiklet tavsiye ederim, acemiliğinizi atana kadar cın malı ıle
    ıdare edıp, belli bir km yapıp, kendinize güvenip piştikten sonra, Alıp binersin
    Alıntı rabe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, uzun süredir araştırma yapıyorum honda cbr 125 benim için alınabilir gibi duruyor. Forumlarda okuduğuma göre bayan için uygun bir motor deniliyor. Daha önce motor kullanmamış biri için uygun mudur? kullanan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse memnun olurum. Bu tarz motorlara ilgi duyan biri olarak, daha önce motor deneyimim olmadığından çekiniyorum biraz aslında. Başlangıç motoru olarak düşünülebilir mi yoksa scooter falan mı önerirsiniz?
    YAMAHA

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendinizi tanışma forumda tanıtsanız arkadaslar daha yardımcı olurdu!
    Motosiklet nete hoş geldiniz keyifli forumlar dilerim.
    Boyunuz,kilonuz,ehliyetiniz var mı? Daha önce hiç motosiklet kullanmamışsınız, bizim ülkemizde trafik yok
    Cbr 125 in direksiyonnun sağ 27 derece sola 27 derece (yanlışım varsa düzeltin) dönüş açısı var
    Dönüşlerde zorluk ve sıkıntı yaşarsınız, allah korusun düşseniz grenajları pahalı, acemi birisi için başlangıç motosikleti
    olarak tavsiye etmiyorum, Ucuz çin malı vitesli bir motosiklet tavsiye ederim, acemiliğinizi atana kadar cın malı ıle
    ıdare edıp, belli bir km yapıp, kendinize güvenip piştikten sonra, Alıp binersin
    Hocam kusura bakma gayet objektif cevap veriyorum.Manevra kabiliyeti olabildiğince yüksek bir motor,ayrıca çin malı yeni başlayanı motordan bile soğutabilir.Ucuzluğuna gelince 20 tl lik parçayı 5 kere değiştirirsen yine normal kalitede parça fiyatına geliyor.Cbr nin hangi grenajı pahalı merak ettim.Kuyruk ve kafa 35 tl,yan büyük grenajlar max 70 tl.Bir de yeni başlayan düşecek mantığı nedir,çok şükür hiç düşmedim.evet ybr,cbg olabilir cbr 125 ten az da olsa maliyetleri daha ucuz ama görüntüsüne değer.Yanlış anlama ama bilmiyorsan neden yanlış bilgi veriyorsun?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cbr 125 ve 250 nin grenajları abartılacak fiyatlar değiller..
    çizildiğinde bile değiştirin insan biliyorum..
    bunu en iyi zippo bilir =)
    # motosikletle.blogspot

Forum ortamına pek aşina değilim o yüzden lap diye sordum haklı olabilirsiniz. Ehliyetim yok araştırma yapıyorum henüz.

Motosikleti
    cbr 125 R
    motoru alalı 1 ay oldu belim feci şekilde agırıyor ve mobiletin grenaja bürünmüş hali adeti cbr la yakından uzaktan alakası yok 125 lik versiyonlarının
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)